The Gunner Para Hileli MOD APK [v1.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Gunner Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 1 The Gunner Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 2 The Gunner Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 3 The Gunner Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 4 The Gunner Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 5 The Gunner Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 6

The Gunner Para Hileli MOD APK [1.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karakterinizi mermilerden korumak için kask ve vücut zırhı satın alabilirsiniz.


The Gunner 1.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Skin Hilesi
The Gunner - okun kontrolünü elinize alın ve rakipler için avı yönetin. Bu oyunda asıl göreviniz düşmanı sizi yere serebileceğinden daha hızlı yok etmek olacak. Düşmanı tam kafasından vurmaya çalışın ve atışın yörüngesini sürekli olarak izleyin. 


The Gunner v1.1.6 MOD APK


Ayrıca karakterin çekimin etkisinden etkileneceğini de unutmayın. Sınırlı mermi sayısı olacak, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini hedefleyin. Yeni tabancaları, makineli tüfekleri ve pompalı tüfekleri keşfedin. Karakterin görünümünü değiştirin ve aynı cihazda oynayan arkadaşlarınıza meydan okuyun.


The Gunner Para Hilesi


The Gunner - oyuncunun farklı silah modellerini yönetmeyi öğrendiği dinamik zamanlayıcı. Uygulama Mr Bow'a benzer, çünkü minimalist bir oyun biçimi de uygulanmıştır. Her konumda, bir oyuncunun iki görevi vardır: tüm rakipleri yok etmek ve hayatta kalmak. Bu durumda, atışınızın kalitesi ücrete ve nihai puana bağlı olacaktır.


The Gunner Apk dayı


Yalnızca oyun para birimi için silah satın almakla kalmaz, aynı zamanda bir karakter ve diğer mühimmat için görünümler de satın alabilirsiniz. İlginç iletim modlarından biri, aynı cihazda bir arkadaşla oynama yeteneğiydi. Böylece süreci basitleştirebilir ve daha fazla puan kazanabilirsiniz. Atış becerilerini geliştir, rekorlar kır ve silah koleksiyonları topla.


The Gunner Hile Apk


Kullanıcının Stickman'in birçok düşmanı yenmesine yardımcı olacağı bir 2D nişancı oyunudur. Ana karakter bunu silahlarının yardımıyla yapabilecek. Rakipleri ortadan kaldırmak için doğru bir şekilde nişan almalı ve ateş etmelisiniz. 


The Gunner Apk indir


Oyunun ana özelliği, silahın geri tepmesi ve tetiğin her çekilmesinden sonra nişan almanın daha zor olacağıdır. Ayrıca rakipler de uyumaz ve karakteri bir sonraki dünyaya göndermenin hayalini kurar. Geçiş sürecinde oyuncu, Stickman'i korumak için yeni silahlar, vücut zırhı ve kask satın alabilecek.


The Gunner indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sky Roller APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar