Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.4]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 1 Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 2 Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 3 Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 4 Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 5 Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [v1.3.4] 6

Rope Hero Mafia City Wars Para Hileli MOD APK [1.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Açık dünya oyunları birkaç yan görev içerir. Bu görevler isteğe bağlıdır, ancak oyuncuya yolculuğunda yardımcı olabilecek ödüller sağlar.


Rope Hero Mafia City Wars 1.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Rope Hero Mafia City Wars APK, Naxeex LLC tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera oyunudur. Üçüncü şahıs bakış açısına sahiptir ve oyuncunun geniş bir açık dünya ortamını keşfetmesini sağlar.  Rope Hero Mafia City Wars APK'nın hikayesi, ana karakterin kendisine haksızlık edenlerden intikam almasına odaklanıyor. Oyuncu, çevreyi dolaşmak ve düşmanlarla savaşmak için bir kıskaç da dahil olmak üzere farklı silahlar ve aletler kullanabilir.


Rope Hero Mafia City Wars v1.3.4 MOD APK


En önemlisi, oyuncunun sınırsız süper güçleri olacak. Bir binadan diğerine atlayacak ve kolaylıkla duvarlara tırmanacak. Ek olarak, düşmanları etkisiz hale getirmek için ellerinden ağ atabilir. Genel olarak, bu oyun sürükleyici ve heyecan verici. Grafikler harika ve oyun heyecan verici. Sizi anında bağlayacak ve elinizden bırakamayacaksınız. Android için Rope Hero Mafia City Wars APK'sını indirin ve maceranıza başlayın.


Rope Hero Mafia City Wars Para Hilesi


Rope Hero Mafia City Wars APK'daki ana kahraman, mavi renkli bir süper kahramandır. O sadece güçlü değil, aynı zamanda çeviktir. Oyuncu, becerilerini çevrede gezinmek ve düşmanlarla savaşmak için kullanacaktır. Bir binadan diğerine örümcek gibi atlayacak. Bu yeteneği onun tehlikeden kaçmasına ve yüksek yerlere ulaşmasına yardımcı olur. Ek olarak, uçsuz bucaksız uçurumlarda sallanmak için kullanabileceği sihirli bir ipi vardır.


Rope Hero mafia city wars APK Android Oyun Club


Bu sayede ulaşılması zor alanlara ulaşabilir. Oyuncu ayrıca bu ipi düşmanları kementlemek ve onları daha yakına çekmek için kullanacaktır. Ardından, onları bitirmek için güçlü yumruklar atabilir. Üstelik mavi süper kahramanın insanüstü bir gücü var. Ağır nesneleri kaldırıp düşmanlarına fırlatabilir.


Rope Hero Mafia City Wars Apk Hile


Ayrıca duvarları ve engelleri kolaylıkla aşabilir. Sonunda elinden ağ fırlatma gücüne sahip olur. Bu yapışkan madde, düşmanları dolaştırabilir ve onları etkisiz hale getirebilir. Sonuç olarak, mavi süper kahraman, oyuncunun kontrol etmekten keyif alacağı güçlü bir karakterdir. Yetenekleri çeşitli ve yardımcıdır ve oynaması çok zevklidir.


Rope Hero Mafia City Wars Apk indir


Rope Hero Mafia City Wars APK, yüksek binalar, karanlık sokaklar ve dolambaçlı yollarla dolu büyük bir açık dünyada gerçekleşir. Oyuncu bu dünyayı kendi hızında keşfedebilir.  Ayrıca dünya düşmanlarla dolu. Bu düşmanlar haydutları, gangsterleri ve mafya üyelerini içerir. Oyuncu, yumruklarını, aletlerini ve insanüstü yeteneklerini kullanarak bu düşmanlarla savaşmak zorunda kalacak.


Rope Hero Mafia City Wars Apk Dayı


Açık dünya ayrıca birkaç yan görev içerir. Bu görevler isteğe bağlıdır, ancak oyuncuya yolculuğunda yardımcı olabilecek ödüller sağlar. Ana hikaye sizi gangsterleri, suçluları ve mafya babalarını fethetmeye zorlarken, alternatif bir oyun modu sizin de bir kötü adam olmanızı sağlar. Bu modda bir suç örgütünün lideri olarak oynayacaksınız. Soygun, suikast ve yıkım içeren görevleri tamamlamanız gerekecek.


Rope Hero Mafia City Wars indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Merge Battle 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar