Merge Plants Para Hileli MOD APK [v1.10.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Merge Plants Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 1 Merge Plants Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 2 Merge Plants Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 3 Merge Plants Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 4 Merge Plants Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 5 Merge Plants Para Hileli MOD APK [v1.10.6] 6

Merge Plants – Bitkiler ve Zombi Savaşları Para Hileli MOD APK [1.10.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Lütfen bu güzel bahçeyi yok etmek üzere olan bir Zombi için badass bitkileri yetiştirmeye hazır olun.


Merge Plants – Bitkiler ve Zombi Savaşları 1.10.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.(Harcadıkça artar)
  2. Sınırsız Elmas Hilesi (Harcadıkça artar)
Merge Plants, mobil kullanıcılar için tasarlanmış ve piyasaya sürülen eğlenceli oyun türlerinden biridir. Oyuncular bitki dikme ve bakım yapma görevine sahip olacaklar; ekinlerin zombileri yok etmene, şehri huzur içinde korumana yardım edecek. Devasa zombiler, hepsini istila etmek için şehre saldırır; Barışçıl bir görevi yerine getirmek, dövüşmek ve kötü adamları yok etmek için oyunu hemen cihazınıza indirin.


Merge Plants v1.10.6 MOD APK


Merge Plants oyununda oyuncular, birçok ağaç dikme, büyümelerine özen gösterme görevini üstlenecek ve evinizi korumak için savaşabilecekler. Huzurlu şehirde azgın zombilerin istilasını önleyin; yeşil savaşçılarınıza sonuna kadar güvenilecek ve büyütülecek. Zombilerin güzel bahçenizi yok etmesini istemiyorsanız, onlar olgunlaşana kadar hızla daha fazla ağaç dikin.


Merge Plants Para Hilesi


Agresif ve aç zombiler yavaş yavaş şehre giriyor. Kötü zombileri yok etmek için güçlü yeşil savaşçılarla birlikte zombileri öldürmek için ağaç dikebilecek en iyi kişi olacaksınız. Oyunu oyuncular için sağlıyoruz; Oyuna istediğiniz zaman, istediğiniz yerde katılabilirsiniz. Çeşitli oyun oyuncuları destekler; yeşil takımı yükseltmek için kendi oyununuzu ve diğer birçok özelliği oluşturabilirsiniz.


Merge Plants Elmas Hilesi


Oyuncuların hızlı bir şekilde ekinleri toplaması, toplaması, beslemesi ve zombilerle savaşma güçlerini artırmak için çeşitli bir bitki bahçesi inşa etmesi gerekiyor. Bahçenizin savaşma gücünü artırmak için bitki çeşitlerini belirli bir alanda birleştirin, çeşitlilik ve benzersizlik yaratmak için bitki çeşitlerini sürekli güncelleyin. Bahçenizi alt edip yok etmek isteyen kötü adamların hepsi yenilecek; herkes o güçlü bahçeyi bilmekten korkmalı.


Merge Plants Apk hile


Merge Plants'taki oyun tarzı bizim tarafımızdan çeşitlendirilmiş, oyuncuları oynamak için daha yenilikçi yollar yaratmaya teşvik ediyor, savaş taktiklerini geliştiriyor. Yabancıları savunmak ve yok etmek için çeşitli saldırı ve taktikler kullanmak için savaşçılarınızı eğitin. Son olarak, bahçedeki bitki sayısını artırmak için arazilerin kilidini açarak, bitiş çizgisine ulaşmadan önce tüm yabancıları kovun.


Merge Plants Apk Oyun İndir Club


Oyundaki strateji bizim tarafımızdan odaklanmış ve tasarlanmıştır; oyuncular arazileri hızla genişletmeli, daha fazla bitki çeşidi dikmelidir. Düşmanlara karşı savaşırken birden fazla güç akışı oluşturmak için bitkileri birleştirin; ek olarak, çiçeklerin konumunu savaşa daha iyi uyacak şekilde esnek bir şekilde hareket ettirmelisiniz. Rakipleri yenme yeteneğini geliştirin, saldırının gücünü artırmak için Süper Güçlendirme özelliğini rasyonel olarak kullanın, ağaçların saldırı hasarını artırın.


Merge Plants Apk indir


Oyuncular, en heyecan verici rahatlatıcı anları yaşamak için arkadaşlarıyla birlikte oyunu hemen telefonlarına hızlı bir şekilde indirmelidir. Ardından bahçenizin savunmasını ve saldırısını güçlendirmek, evinizin güvenliğini korumak ve tüm şehre huzur getirmek için sağlam bitkiler yetiştirin. Kötü adamların hepsi cezalandırılacak. Adalet her zaman şan ve doğrulukla kazanır.


Merge Plants – Bitkiler ve Zombi Savaşları indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Robbery Bob APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar