Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.3] 1 Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.3] 2 Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.3] 3 Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.3] 4 Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.3] 5 Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [v1.0.3] 6

Zombie World Survivor Mega Hileli MOD APK [1.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaşa girmeden önce iyi düşünülmüş bir planınız olması en iyisidir çünkü saldırı gücünüzü ve destek yeteneklerinizi her seferinde yalnızca altı puan artırabilirsiniz.


Zombie World Survivor 1.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hasar Çarpanı Hilesi
  2. Tanrı Modu / God Mode

Bu rol yapma aksiyon oyununda bir şehri bir saldırıya karşı savunurken düşman dalgalarını püskürtmelisiniz. Zombie World Survivor, oyuncuların giderek güçlenen canavarları ve patronları püskürtmekle ve aynı zamanda erzak aramakla görevli yalnız bir savaşçı rolünü üstlendiği roguelike bir hayatta kalma oyunudur. 


Zombie World Survivor v1.0.3 MOD APK


Bir zombi salgını sırasında geçen Zombie World Survivor oyununda, düşman dalgalarını ve nihayetinde patronları savuşturmakla görevli bir hayatta kalan olarak oynuyorsunuz. Basitçe becerileri seçmek, onları geliştirmek ve onları yeni şekillerde birleştirmek, düşman ordularını sonsuz sayıda yolla yok etmeye devam etmenizi sağlayacaktır.


Zombie World Survivor Para Hilesi


Savaşa girmeden önce iyi düşünülmüş bir planınız olması en iyisidir çünkü saldırı gücünüzü ve destek yeteneklerinizi her seferinde yalnızca altı puan artırabilirsiniz. Düşmanları yendiğinizde, sizi savaşta daha güçlü kılan kalıcı yükseltmeler için harcanabilecek ve savaşlar arasında satın alınabilecek deneyim ve altın kazanırsınız. 


Zombie World Survivor Hasar Hilesi


Aksiyonun kendisi heyecan verici ve mali açıdan da ödüllendirici olma ihtimali var. Zırhınızı, silahlarınızı ve diğer ekipmanlarınızı yükseltmek için yolculuğunuzda biriken altını kullanın. Bu, sonraki canavar dalgalarını hızlı ve kolay bir şekilde göndermenizi sağlayacaktır. Güç elde etmenin neredeyse her zaman kendisiyle ilişkili bir maliyeti vardır.


Zombie World Survivor Apk Hile


Oyun, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yönden ortaya çıkabilecek birçok düşman içerdiğinden, oyuncular tüm deneyim boyunca sürekli olarak gergin bir çatışma içindedir. Bir parmak ucu dokunuşuyla artık on binlerce canavar hasat edilebilir. 


Zombie World Survivor Apk indir


Eşsiz beceriler seçip bunları güçlü kombinasyonlarda birleştirerek hayatta kalma şansınızı artırabilirsiniz. Bu, genel olarak daha güçlü olmanıza yardımcı olacaktır. Her biri kendi engelleri ve düşmanları olan keşfedilecek on beşten fazla seviye var. Bu oyun, pikselli 3D ayarlarda sunulan denenmiş ve gerçek çekim video oyunları türüne yeni bir bakış açısı getiriyor.


Zombie World Survivor indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Last War Shelter Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar