Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319] 1 Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319] 2 Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319] 3 Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319] 4 Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319] 5 Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319] 6 Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.04.319] 7

Last War Shelter Heroes Mega Hileli MOD APK [1.04.319] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun, distopik bir gelecekte geçen İnanılmaz Bir Azim Hikayesidir. Son Sığınak'ın komutasını alabilirsin.


Last War Shelter Heroes 1.04.319 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Her Zaman Savaş (CD Yok)
  3. Ücretsiz yükseltme hilesi
  4. Ücretsiz eğitim
  5. Ücretsiz Yapı

Bu oyun, distopik bir gelecekte geçen İnanılmaz Bir Azim Hikayesidir. Son Sığınak'ın komutasını alabilirsin. Last War Shelter Heroes oyunu boyunca yer altı sığınağını onarabilir ve kalan insanlara yardım etmenin bir yolunu bulmaya çalışabilirsiniz. Tüm gezegeni keşfedin ve kontrol edin!


Last War Shelter Heroes v1.04.319 MOD APK


İkinci Dünya Savaşı'nı tetikleyen nükleer felaket neredeyse insan uygarlığını yok etti. Neredeyse yok olmuş bir yeraltı sığınağına sığınan küçük bir grup insanın komutasını elinize alın. Gerekli malzemeleri yanınızda getirerek Fallout sığınağınızı çalışır durumda tutun. 


Last War Shelter Heroes Para Hilesi


Last War Shelter Heroes oyununda kalan askeri personel için sığınak sağlama görevini üstlenin. Son savunma hattınız olarak bir yeraltı güvenli odası oluşturun. Kalenizi tuğlalarla inşa edin. Ne kadar çok kişiye komuta ederseniz, o kadar çok yiyecek üretebilir ve o kadar çok para kazanabilirsiniz. 


Last War Shelter Heroes Upgrade Hilesi


Oda inşa etmek ve yükseltmek için en iyi rotaya karar vermeden önce mevcut paranızı ve yiyeceklerinizi değerlendirin. Sığınağınızı çevreleyen kıyamet sonrası manzara hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin. 


Last War Shelter Heroes Yapı Hilesi


Savaş görevleri boyunca her zaman yeni silah ve teçhizat arayışında olmanız en iyisi olacaktır. Bir kurtarma görevine başlamadan önce, birliklerinize kendilerini yeni silahlarla uygun şekilde donatmaları ve silahlandırmaları talimatını verin.


Last War Shelter Heroes Apk Hile


Düşman hapishanelerinden kurtarılan tutsaklar, değerli ekip üyelerine dönüştürülebilir. En güçlü silahlarınızı, tanklar ve keskin nişancılar gerektirecek savaşlar için saklayın. Yüzlerce silah ve zırh modifikasyonu yapılabilir. Bıçaklar, tabancalar, saldırı tüfekleri ve keskin nişancı tüfekleri mevcut silahlardan sadece birkaçıdır. 


Last War Shelter Heroes Apk indir


Planları toplayın ve türünün tek örneği bir NFT silahı yaratmak için kullanın. Savaş içi barut madenciliği, mevcut destek yapılarını tamamlayabilir. Madeni para çıktısını artırmak için askerler para modülleri oluşturmalıdır. Oyun, sığınak kahramanlarınıza gizli bir yeraltı sığınağı inşa etmede çeşitli hedefler veren görev tabanlı bir olay örgüsüne sahiptir. 


Last War Shelter Heroes Apk Son Sürüm


Kalenizi, zaptedilemez hale getirmek için mevcut odalarını genişleterek ve yükselterek güçlendirmeniz en iyisi olacaktır. Daha fazla darbe almalarına izin vermek için birliklerinizin zırhının dayanıklılığını artırın. Last War'ı kazanmak için, eninde sonunda karşıt gücü yok etmelisiniz. İnsan uygarlığının son sığınağının komutasını elinize alın. Bu heyecan verici oyunda hayatta kalma ve askeri strateji bir arada.


Last War Shelter Heroes indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun 3D Platformer Super Bear Adventure APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar