Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [v2.12.14]

Puan: 3.57 (Oylar: 7)
Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [v2.12.14] 1 Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [v2.12.14] 2 Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [v2.12.14] 3 Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [v2.12.14] 4 Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [v2.12.14] 5 Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [v2.12.14] 6

Assoluto Racing Mega Hileli MOD APK [2.12.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tek yapmanız gereken yarışmak ve kazanmak. En iyisi olmak istiyorsanız beceriler bir zorunluluktur.


Assoluto Racing 2.12.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Lisans Görevlerini ve Pist Yarışlarını başarıyla tamamlamak için duvara vurun
  2. Bazı kartlar açıldığında kalkış mümkündür
  3. Yasaklama olasılığı hariç değildir. (Banlanabilirsiniz dikkat edin.)
Uzun zaman önce, dünya oyun pazarında yarış oyunları mevcuttu. O zamandan beri yarış oyunu dünyanın en popüler oyun serilerinden biri haline geldi. Uzun bir geliştirme dönemi boyunca, yarış oyunu artık yeni bir seviyeye taşındı. Assoluto Racing Real Grip Racing & Drifting böyle bir oyundur. Assoluto Racing, Nokia'nın 24 klavyeli popüler olduğu akıllı telefon kullanım döneminden önce mobil platformlarda uzun süredir mevcuttu. Oyun, Infinity Vector Ltd.'nin geri dönüşünü işaret eden bir yükseltmedir. Bu, Japonya'da yalnızca 4 üyeli küçük bir yayıncıdır. Sadece küçük bir yayıncı az bilinmesine rağmen, ancak bu oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını vaat ediyor. Kendinizi dramatik heyecanlı yarışlara kaptırmak ister misiniz? Oyunun getirdiği harika bir deneyim için lütfen Assoluto Racing'i indirin.


Assoluto Racing v2.12.14 MOD APK


Tek yapmanız gereken yarışmak ve kazanmak. En iyisi olmak istiyorsanız beceriler bir zorunluluktur. Bir aracı hareket ettirmek için oyuncu, aracı sola veya sağa hareket ettirmek için cihazını sola veya sağa eğmelidir. Bunu yapmak istemiyorsanız, arabanızı istediğiniz gibi kontrol etmek için doğrudan ekranda bir direksiyon simidini özelleştirebilirsiniz. Aracı hızlandırmak istiyorsanız, oyuncu hızlanmak için ekranın sağındaki düğmeye basar, Araç maksimum hıza ulaştığında, her dönüşte drift yapmak için ekranın solundaki frenlere basın. Oyunu öğrenmek çok zor değil, oyunu oynamak kolay ama becerilerde ustalaşmak çok zor. İyi bir oyuncu olmak için kontrol becerileri gerekli bir gerekliliktir. Drift aşamasından sonra virajlarda rakiplerin üstesinden gelmek için dikkatlice gözlemleyin.


Assoluto Racing apk indir


Aynı türdeki diğer birçok oyunla rekabet edebilmek için, Assoluto Racing Real Grip Racing & Drifting'in kendisi için olağanüstü özelliklere sahip olması gerekir. The Law of Physics Bu, oyunun genellikle fizik kurallarına aykırı olan bazı noktalara sahip olacağı bir oyun olsa da. Ancak bu oyun, gerekli birçok fiziksel özelliğe uyan bir oyun sistemine sahiptir. Rastgele uçmaya hayır deyin. Hepsi sadece zor kurallarla gerçek bir yolda yarışıyor. Bu, oyuncu için oyunun gerçekliğini artırdı.


Assoluto Racing 2.7.0 hile


Oyundaki arabaların tamamı, gerçeğin ortaya konması için gerçeklikten ilham alan üreticilerdir. Arabalar, BMW, Honda gibi araba üretim köyündeki tanınmış üreticilerden gelmektedir ... Oyuncular yarışa katılmak için kendi arabalarını seçebilirler. Bu seviyede durmayan oyuncular, boya katmanlarını değiştirmek, lastikleri değiştirmek gibi kendi arabalarını da yapabilirler… Yükseltme, yarış oyunlarında da vazgeçilmez bir noktadır. Oyuncular motorlar gibi unsurları yükseltebilir… böylece araçları optimize edilir ve pistte yüksek hıza ulaşır. Bu, oyuncunun zaferi için belirleyici bir faktör olacaktır.


Assoluto Racing Para Hilesi


Oyuncular kendi kendini kontrol eden bir sistemle yarışmalıdır, böylece oyuncular dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla da yarışabilir. Her PvP 8 kişiye kadar eşleşir. Her PvP yarışı, normal yarışlardan çok daha zor olacak. Bir PvP yarışına katılmadan önce becerilerinizi dikkatlice geliştirmek.


Assoluto Racing Hile Apk


Gerçekçi 3B grafik katmanıyla donatılmıştır. Oyundaki görseller aynı türdeki oyunlarla aynı değil. Oynanıştan grafiklere kadar olabildiğince gerçekçi oluşturuldu. Bir yarış oyunu oynamak gibi hissetmeyeceksiniz, ancak oyunun ilk görünümü ile kokpitte oturuyormuş gibi hissedeceksiniz. Farklı yollardan direksiyon simidini kendiniz kontrol edin. Yarış haritaları da hareketli şehirden bozulmamış ormanlara kadar çeşitlilik göstermektedir. Oyuncular kendilerini oyundaki sahnenin güzelliğine özgürce kaptırabilirler.


Assoluto Racing apk 2023


Oyunun gerçekliğini arttırmak için oyunun etkisi özenle parlatılmıştır. Her driftte yoldaki izler, drift yaparken çıkan duman… Hepsi bir oyundan çok bir yarış filmine benziyor. Oyundaki ses, gerçek zorlu yarışları simüle etmek için tartışılıyor. Motor hırıltısının etkileri, yola sürtünen lastiklerin sesi. Son derece mükemmel.


Assoluto Racing apk 2.6.1 para hilesi


Oyunu indirirken oyuncular gerçekten gerçek bir deneyime sahip olacaklar. Oyun, bir yarış oyununun ihtiyaç duyduğu tüm temel unsurları bir araya getirdi. Oyunu bilgisayarınıza indirmek için yer harcadığınız için pişman olmayacaksınız. Hadi, zorlu yarışa dalabilmek için Assoluto Racing'i indirin. Oyunun hemen getirdiği nefes kesici gerilimi hissedin.


Assoluto Racing İndir (MOD, Kolay Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun Offroad Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar