Hitman Sniper 2 The Shadows Mermi Hileli MOD APK [v13.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Hitman Sniper 2 The Shadows Mermi Hileli MOD APK [v13.2.0] 1 Hitman Sniper 2 The Shadows Mermi Hileli MOD APK [v13.2.0] 2 Hitman Sniper 2 The Shadows Mermi Hileli MOD APK [v13.2.0] 3 Hitman Sniper 2 The Shadows Mermi Hileli MOD APK [v13.2.0] 4

Hitman Sniper 2 The Shadows Mermi Hileli MOD APK [13.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ajan 47'nin yetenekleri sınırlı görünürken, ICA ile imzaladığınız sözleşmeler giderek daha karmaşık hale geliyor.


Hitman Sniper The Shadows 13.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi. Mermi harcadıkça artar.
Bir suikastçı yalnızca silah tutmayı ve insanları nasıl öldüreceğini bilmiyor. Neler olabileceği hakkında yargılarda bulunmak için soğukkanlı bir kafaya sahip olmaları gerekir. Hitman Sniper The Shadows, bunları dürüstçe yeniden yaratıyor ve yakında keskin nişancı yeteneklerinizi bir dizi dramatik görevle göstereceksiniz. Üç hedefiniz olsa ama sadece 2 merminiz olsaydı ne yapardınız? Ölü Havuz gibi düz bir çizgide üç kişiyi vurmak mı ?? Bu olmayacak! Çevresinden yararlanın çünkü çok önemli.


Hitman Sniper The Shadows v13.2.0 MOD APK


Kanada'da bir yabancıyla sözleşme imzaladığımda benzer bir durumla karşılaştım. Sözleşmede, üç kötü adamı öldürmem gerekiyor. Şişeyi ateşin yanında vurdum ve bu onları gerçekten meraklandırdı, yüksek sıcaklık şişenin patlamasına neden oldu mu? Daha sonra yangına başka bir mermi daha ateşledim ve merminin içindeki patlayıcı ve üçünü de yakan ateşle sonuçlandı. 


Hitman Sniper 2 apk DAYI


Başka bir sözleşmede, çetenin patronunu yok etme görevini üstlendim. Ana hedefin etrafında, beni zorlaştıran karmaşık arazi dahil birçok koruma görevlisi vardı. Daha sonra başkalarının dikkatini dağıtmak ve hedefimi daha açık bir alana çekmek için bir strateji geliştirdim. Sonunda, lambayı hedefe düşürmek için ateş ettim ve kısa bir süre sonra ölmesine neden oldum. Güvenlik görevlileri hatasını fark edene kadar patronları başka bir suç işleyemezdi.


Hitman Sniper The Shadows Apk indir


Hitman Sniper 2'deki yenilikler nelerdir? Çok var! İlki, dünya çapında hedeflere yönelik bir dizi görev. Gizli organizasyonlar sizi Kanada, Şili veya Mısır gibi birçok büyük yere götürür. Her yerin farklı topografyası ve iklimi vardır ve bu bazen becerilerinizi ve hedeflerinizi etkiler. Dahası, büyük sözleşmeler yaptığınızda zorluk sürekli artmaktadır. Bir bölgedeki birçok insanı öldürmek için en uygun taktiği aramanız gerekecek. İşin özü, kaza gibi ölümler yaratmak ve hiçbir şüphe bırakmamaktır.


Hitman Sniper The Shadows Hile Apk


Hitman Sniper 2 Ajan 47'nin yetenekleri sınırlı görünürken, ICA ile imzaladığınız sözleşmeler giderek daha karmaşık hale geliyor. Çulluk silahı kullanma veya rastgele bir çarpma yaratma avantajına sahip olsa da, oyunun üç yeni karakteri de etkileyici. İlk olarak Hitman dizisinde yer aldılar ve özel durumları idare etme yeteneğine sahipler. World of Assassins, önceki oyunun genişletilmiş bir versiyonu gibi. Zombie modundan artık tanıtım fragmanında bahsedilmiyordu, bunun yerine geliştirici, Agent 47'nin artık yalnız olmadığını, ancak diğer takım arkadaşlarından ek destek aldığını açıkladı. Belki de görevlerinizi çok daha ilginç hale getirecekler!


Hitman Sniper The Shadows APK Son sürüm indir


Bu sayede ICA ile sözleşmeleri daha kolay tamamlayabilir, hedefleri alt edebilir ve maksimum miktarda bonus elde edebilirsiniz. Ancak, başlangıçtan itibaren mevcut değiller ve ücretsiz değiller. Ama çabanızla yakın gelecekte bir gün onlarla çalışabilirsiniz. Hitman Sniper'ın 2. Bölümü , inanılmaz gerçekçi grafiklere sahip mobil platformlardaki en çekici atış oyunlarından birinin tarzını koruyor. Çevreleyen sahneler, ateş efektleri, hava efektleri, karakter ve her ağır çekim çekimi titizlikle tasarlandı. Bazen bu oyun, ana karakter olduğunuz bir filmde olup olmadığınızdan şüphe duymanıza neden olur!


Hitman Sniper The Shadows Para Hilesi


Hitman Sniper 2 World of Assassins, bunu deneyimleyen oyuncuların kalbinde unutulmaz bir his bırakıyor. Bu Hitman serisinin iki versiyonu ile, SQUARE ENIX LTD'nin, hepsi ücretsiz olarak piyasaya sürülmesine rağmen, oyunları hakkında ne kadar tutkulu olduğunu da muhtemelen anlıyorsunuz. Bu oyundan ne bekliyorsunuz? Şimdi bu oyunu indirin ve bir suikastçı olarak kariyerinize başlayın!


Hitman Sniper The Shadows indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Kill It With Fire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar