Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 1 Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 2 Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 3 Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 4 Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 5 Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [v1.19] 6

Auto Theft Gangsters Mega Hileli MOD APK [1.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, şehirde dolaşmanıza ve size verilen görevleri en kısa sürede gerçekleştirmenize de olanak tanır.


Auto Theft Gangsters 1.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu (sokakta)
  2. Hızlı yürüyüş hilesi
Auto Theft Gangsters, oyuncunun sokaklarda dolaşan bir gangster olarak tasvir edildiği bir aksiyon oyunudur. Ancak, bu makalenin başından itibaren bunun Rockstar Game tarafından yayınlanan Grand Theft Auto'nun resmi sürümü olmadığını doğrulamamız gerekiyor. Bu, Android platformunda yayınlanan Doodle Mobile Ltd.'nin hafif bir yeniden çevrimi ve değiştirilmiş versiyonudur.


Auto Theft Gangsters v1.19 MOD APK


Ancak, oyuncuları gerçekten eğlendiren şey, çözmeniz gereken bir takım sorunların olduğu güzel Liberty şehrinde geçen oyundur. Karanlık çeteler, yasadışı ticaret ve tehlikeli suçlular, hepsi kanunsuz bir şehir, çürümüş şeyler şehri oluşturur. Bu güzel ama tehlikeli şehirde adalete geri dönmeniz veya zarar görenlere adalet getirmeniz gerekecek.


Auto Theft gangster APK Android OYUN CLUB


Aynı türdeki aksiyon oyunlarının yanı sıra Auto Theft Gangsters, şehirde dolaşmanıza ve size verilen görevleri en kısa sürede gerçekleştirmenize de olanak tanır. Oyuncular tüfekler de dahil olmak üzere çeşitli silahları kullanabilirler. Bununla birlikte, motosikletler, arabalar ve hatta helikopterler gibi yolda bulunan çeşitli araçların kullanımı da vardır. 


Auto Theft Gangsters Para hilesi


Oyuncu aynı zamanda bir gangster oynadığı için, suç işlerseniz veya şehri mahvederseniz de polisten kaçmanız gerekir. Gotham City'de bunu yapan Batman gibi oldukça işe yaramaz polisler yerine adaleti yerine getirmekten başka kimse sizi affedemez. Bu güzel Liberty City, bu oyunun mükemmel bir kopyası olacak. Barlar, lokantalar veya üst düzey kumarhaneler en gerçekçi şekilde inşa ediliyor.


Auto Theft Gangsters Silah Hilesi


Bu oyunun en önemli özelliği büyüleyici hikayesi ve etkileyici grafikleridir. Ünlü bir yayıncı olmasalar da, Doodle Mobile Ltd zihinsel zekalı çocuklarına da son derece özen gösterdi. Özellikle Auto Theft Gangsters , en yeni 3D grafikler ve canlı ses ile donatılmıştır. Şehir haritaları en gerçekçi şekilde oluşturulmuş, oyuncuların bu güzel şehirde her köşeyi keşfetmeleri oldukça uzun zaman alacak. 


Auto Theft Gangsters Apk Hile


Farklı bir tarza sahip bir yarış oyunu bulmanız gerekiyorsa, bu sizin için en iyi cevap. Auto Theft Gangsters ile işiniz sadece savaşmak değil, en lüks arabaları, tutuklanmış suçluları ve onlara karşı silahları süreceksiniz. Sadece arabaya bin ve hayal bile edemeyeceğin çılgın şeyleri yap.


Auto Theft Gangsters Apk indir


Şu anda oyun, Google Play uygulama pazarında ücretsiz olarak sunuluyor. Sadece bir ayda, Auto Theft Gangsters 500.000 indirmeye ve olumlu incelemeye ulaştı. Rockstar'ın eski versiyonundan sıkıldıysanız, bu, gişe rekorları kıran bu özel aksiyon filmi için mükemmel bir alternatif.


Auto Theft Gangsters Apk Son Sürüm


Bunun GTA klasik serisinin yalnızca kısaltılmış bir versiyonu olduğunu unutmayın. Ancak, eğlence için bir oyuna ihtiyacınız varsa, bu yine de harika bir seçenek olabilir.


Auto Theft Gangsters indir (MOD, Hızlı Yürüyüş Hilesi)


Bir önceki android oyun Battlelands Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar