Vector Full Para Hileli MOD APK [v1.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Vector Full Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 1 Vector Full Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 2 Vector Full Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 3 Vector Full Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 4 Vector Full Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 5

Vector Full Para Hileli MOD APK [1.4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arcade tarzında tasarlanmış eğlenceli bir oyundur


Vector Full 1.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş hilesi
Sabrınıza ve cesaretinize meydan okumak için aksiyon oyunları ve doğa sporlarını seven birisiniz, aşağıdaki makalede sunulan oyun tam size göre. Vector Full Nekki Vektör serisinin en ilgi çekici oyun, efsanevi Gölge Fight maçı yaratıcısı. Bu ilginç ve ilginç detaylarla engelleri aşma sporu hakkında harika bir oyundur. Parkour, herkes tarafından sağlıklı bir spor olarak bilinir ve oyunun tehlikeli ve zorlu zorlukları nedeniyle oyuncuları cezbeder. Bu oyunda, oyuncuların bariyeri olabildiğince çabuk ve etkili bir şekilde önlemek ve geçmek için çok fazla esneklik gerektiren hareketleri hesaplamaları gerekir.


Vector Full v1.4.4 MOD APK


Vector Full, arcade tarzında tasarlanmış eğlenceli bir oyundur ve siz, koşma ve herhangi bir sistem tarafından kısıtlanmama konusunda özel bir yeteneğe sahip birisiniz. Oyun, oyunculara özgürlük ve bireyin onlar için uzak bir hayalden farklı olmadığı totaliter bir dünyaya kapsamlı bir bakış açısı sunuyor. Öyle bile olsa, özgürlüğü sevenlerin kalpleri güçlüdür ve her zaman oyunun kısıtlamalarından kurtulmaya çalışacaklardır.


Vector Full 1.4.4 Para Hile apk


Big Brother tarafından kovalanırken kentsel ninja sporu Parkour'u temel alan olağanüstü teknikler kullanarak yüksek binaların üzerinde koşma, tünel açma, savrulma, kayma ve tırmanma eylemi. Big Brother, tek amacı sizi yakalamak ve karanlık şirkete geri getirmek olan biridir. Oyun, Parkour'un pratiğinden ve eylem ilkelerinden esinlenmiştir. Vector'un sezgisel kontrolleri, her seviyeden oyuncuyu memnun edecek ve oyunculara meydan okumak için karmaşık seviyeler tasarlayacak. Hızlı tempolu zamanlama bulmacalarıyla en titiz olanı, sizi düzensiz ve tehlikeli bir şekilde çatılardan koşturur.


Vector Full APK oyun indir CLUB


Oyuncular, bu oyuna gelen 40'tan fazla farklı zorluk seviyesi ile üç oyun modunda kendilerine meydan okuyacaklar. Oyuncular oyundaki ilginç şeyleri keşfedebilir ve deneyimleyebilir. Bu oyun, birçok olağanüstü hareketten oluşan bir sporun içine inşa edilmiştir, bu nedenle zorlukların kolaylıkla üstesinden gelmek için yetenekli becerilere sahip yüzlerce farklı adıma sahiptir.


Vector Full Hile Apk


Oyunun arazisi oyuncular için çok zor olacak çünkü her zamanki kadar düz değil, yüksek binaların çatıları veya yol boyunca sizi engelleyen engeller. Bu nedenle üreticinin kısa mesafede onlarca farklı yolu kullanması anlaşılır bir durumdur. Ancak, Shadow'un bu özel hareketleri öğrenmesi için, oyuncunun bu becerileri oynarken pratik yapması ve öğrenmesi gerekir. Bu arada, oyuncular daha rahat oynayacak ve daha profesyonelce oynayacaklar.


Vector Full APK dayı


Bu oyunda, oyuncuların aynı anda üç oyuncuyu kontrol etmesi gerekecek, bu yüzden bu kolay değil ve oyuncuların üç oyuncuyu birlikte koordine etme becerilerini ve oyunda ustalaşmasını gerektiriyor. Yüzlerce arazide onları kontrol etmeli ve seviyeyi tamamlamak için gemiye gerekli ipuçlarını getirmelisiniz. Oyun, aynı türden diğer oyunların birçok Gölge Dövüşü'nün özelliklerini ve özelliklerini miras aldığından 2B bir stile sahiptir.


Vector Full APK Hilesiz


Oyunun oynanışı basit ve tüm oyuncular için kolaydır. Karakterin tehlikeli yollardan geçmesini ve engellerin hızlı ve etkili bir şekilde üstesinden gelmesini kontrol etmek için ekrana hafifçe vurmanız ve kaydırmanız gerekir. Oyun sırasında takipçilerinizden kurtulma gücünü artırmanıza yardımcı olacak puanlar olacak. Ayrıca, seviyeleri daha hızlı geçebilmek için beceri veya beceriler de kullanmanız gerekir.


Vector Full indir


Oyundaki karakterler yukarıdan aşağıya beyaz takım elbiseli gangsterler olarak tasarlandı ve bu tasarım orijinal Shadow Fight konseptinden türetildi. Oyunun teması ve arazisi oyuncuların ilgisini çekecek şekilde çok çeşitli ve güzel eklenmiştir. Oyun alanı da etrafta çok sayıda yüksek bina ve sizi bekleyen tehlikeli engellerle dolu yollar ile çok büyük. Bu faktörlerin oyunun merak uyandırmasına ve oyuncuları keşfetme ihtiyacına yardımcı olmasının nedeni budur.


Vector full apk cepde.


Vector Full'deki arazi çok çeşitli olacak şekilde tasarlanmıştır ve dramatik bir şekilde değişebilir, bu da oyuncunun kontrol becerilerinin esnek ve üstesinden gelmek için yeterli olmasını gerektirir. Efekt öğeleri ve görüntüler, üretici tarafından çok düzgün bir şekilde ayarlanarak oyuncunun kararlılığı sağlanır. Oyunun en iyi grafiklerinin çoğu Shadow Fight'tan miras alınmıştır. Grafik unsur, oyunun vazgeçilmez bir parçası ve bu oyunda üretici, oyunculara hitap eden sportif grafiklerle rolünü iyi yaptı.


Vector full nekki apk


Bu, aksiyon oyunları konusunda tutkulu ve kendine meydan okumayı seven kişiler için harika bir oyun. Oyun, oyunculara en iyi arkadaşlarının teknikleri ve becerileriyle harika bir deneyim yaşatacak ve bu oyundan büyülenecekler.


Vector Full indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Man or Vampire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar