Evo Pop Para Hileli MOD APK [v2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Evo Pop Para Hileli MOD APK [v2.7] 1 Evo Pop Para Hileli MOD APK [v2.7] 2 Evo Pop Para Hileli MOD APK [v2.7] 3 Evo Pop Para Hileli MOD APK [v2.7] 4 Evo Pop Para Hileli MOD APK [v2.7] 5 Evo Pop Para Hileli MOD APK [v2.7] 6

Evo Pop Para Hileli MOD APK [2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun diğer yaratıklarla savaşma hissini yaşamanıza izin verecek.


Evo Pop 2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş
  2. Kilitler Açık

Şu anda dünyada, stresli çalışma saatlerinden veya yapacak hiçbir şey yapmadan boş zamanlardan sonra insanları eğlendirmek için birçok heyecan verici ve faydalı oyun var. Futbol, ​​badminton gibi gerçek hayatta bahçe dışındaki atletik oyunların yanı sıra… Hem pratik, hem hızlı hem de çekici olan oyun alanına internet üzerinden katılabiliyoruz. Öyleyse, size taze ve ferahlık hissi veren son derece harika bir oyun alanı olan oyun alanımıza gelin. Bu var Evo Pop oyunu; küçük bir Evo yaratığından daha büyük Evo topluluklarına üreme, üreme ve bölgelere ve dünyalara hükmetme görevini yerine getireceksiniz. Kulağa çekici geliyor, değil mi?


Evo Pop v2.7 MOD APK


Evo Pop oyununa girince kullanıcıların erişip kullanabileceği çok çeşitli özellikler ve özellikler sağlar. Oyuncular, bir labirentte kaybolmuş, birçok garip yaratıkla, özellikle de köpek Evo ile bir dünyayı özgürce keşfedebilirler. Elbette bu dünyada kaybolduğunuzda büyüleneceksiniz ve oynamayı bırakmak istemeyeceksiniz. Göreviniz, bu dünyaya hakim olabilmek için Evo'yu küçük bir organizmadan dünyanın en gelişen ve kalabalık Evos topluluğuna yetiştirmenin ve geliştirmenin bir yolunu bulmaktır.


Evo Pop 2.7 Para Hile Apk


Başlangıçta, küçük bir Evo, daha küçük Evo yaratıklarını besleyecek ve yiyecektir, yavaş yavaş büyüyerek gelişmek ve büyümek için bir Evo dünyasına dönüşecektir. Çok hızlı çoğalır ve gelişirler, böylece bölgeleri, çevredeki alanları istila edip fethedebilir ve dünyaya hızla hakim olabilirler. Bu heyecan verici görev deneyimini denemek ister misiniz?


Evo Pop apk Hile


Evo karakterine dalacak ve topluluğunuzun gelişimini artırmak için kendi stratejilerinizi ve planlarınızı kullanacaksınız. Bunu yapmak için, Evo türleri besin zincirini ileri atlayarak ve yakalayarak, çoğalmayı hızlandırarak, hızlı üremeyi, gelişmeyi ve hızlı evrimi hızlandırarak hareket edecek.


Evo Pop hile nasıl indirilir?


Yaratıkları hızla çoğaltmak, çoğaltmak ve bölgeleri ve bölgeleri istila etmek için en güçlü ordu olmak için oyunda farklı büyüler kullanın; ordunuz güçlü olduğunda, yaratığı kontrol edebilir, saldırmaya gidebilir ve zayıf yaratıkları yiyebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı olma, planlama ve et yeme ve düşmanlarınızı en hızlı ve en etkili şekilde yenme taktiklerinizi tasarlama özgürlüğüne sahipsiniz.


Evopop Android oyun CLUB


Game Evo Pop, diğer yaratıklarla savaşma hissini yaşamanıza izin verecek. Önümüzde birçok düşman bizi bekliyor ve bizim görevimiz düşmanları yok etmek. Yiyecek arayarak, çok fazla yemek yemek organizmamızın uzun olmasına yardımcı olacak ve çok sayıda kişi düşmanı hızla yok edecektir. Onları ye ve sindir. Yakında kazanacağız. Oyun, yaratığa düşmanı yenme yeteneği, oyuncuların yararlanabileceği özel ve dramatik yetenekler, örneğin havaya uçma, yokuş aşağı zıplama veya oyuna bağlı olarak farklı arazilerde kayma gibi özellikler verecektir. Eğer ezici bir şekilde büyürsek ve sayıca büyürsek, yetenekler daha da güçlü bir şekilde yükseltilecektir.


Evo Pop Elmas Hilesi


Bu oyun, aslında oldukça önemli olan tüm katılımcılar için mükemmel bir seçimdir. Oyunun getirdiği harika özellikler ve kullanımlarla, olağanüstü yaratıkların dünyasını yeni ve oldukça benzersiz bir adla keşfedin. Çoğalmalarına, düşmanlarını besleme ve gerçekten yok etme şekillerine tanık olun, başarılar kazanın ve özellikle bölgeye hakim olun.Görüntüler canlı ve ayrıntılı, uyumlu renklerle - güzelce tasarlanmış arayüz. Görevi oynamanın ve gerçekleştirmenin manipülasyonu basit, taze ve oyunculara rahatlık ve rahatlık hissi veriyor. Yeniden oynatma tarzı çok yeni, diğer tüm oyunlardan çok farklı. Oyun, en iyi işlevlere ve sürümlere sahip kullanıcılar için her zaman güncellenir.


Evo Pop Enerji Hilesi


Bunun gerçekten de oyuncuların kaçıramayacağı çok çekici bir oyun olduğu söylenebilir. Yaratıklar, birçok farklı ortamla etkileşime girecek ve canlı bir Evo topluluğu geliştirmek ve dünya haritasını incelikle yönetebilmek için farklı unsurları ortaya çıkaracaklar. Yani bu tür bir oyun, bu sayıdaki canlıları tam anlamıyla büyütmek için planlar ve stratejiler yaratma, kavramsallaştırma konusunda tutkulu olanlar için heyecan verici bir oyundur, ya da bu yüzden çoğunlukla düşünürler.


Evo Pop'u İndir (MOD, Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Boom Karts - Multiplayer Kart Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar