Idle Burger Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Burger Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.4] 1 Idle Burger Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.4] 2 Idle Burger Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.4] 3 Idle Burger Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.4] 4 Idle Burger Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.9.4] 5

Idle Burger Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [0.9.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sıfırdan kendi burger işletmenizi yaratın!


Idle Burger Empire Tycoon 0.9.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Gelişen bir şirketin büyümesine aktif olarak katkıda bulunurken keyfini çıkarın. Yaptığınız işte eğlenmek, hızlı başarı şansınızı artırır. Mükemmel mutfak becerilerine sahip olmanın finansal başarıya yol açacağına inanıyor musunuz? Idle Burger Empire Tycoon, onu değerlendirmek için gereken becerilere sahip tek kişidir.


Idle Burger Empire Tycoon v0.9.4 MOD APK


Idle Burger Empire Tycoon oyununda ev yapımı burgerlerinizi bir yiyecek standından satarak başlarsanız, işinizi dünyanın en başarılı burger restoranları zincirine dönüştürmek için iyi bir şansınız olur. Başlangıçta, üzerinde çalışacak çok şeyiniz olmayacak, bu yüzden işler zor olacak. Tutumlu kalırken paradan en iyi şekilde yararlanmayı öğrenmek, oyuncuların ilk işi olmalıdır. Bu konumun kalıcı ikametgahınız olduğunu ilan etmek için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek.


Idle Burger Empire Tycoon Para Hilesi


Pişirme alanını, aletleri veya yemek alanını değiştirin… Yaratıcı meyve sularınızı kullanmak ve nihai burger menüsünü tasarlamak için kullanın. Oyuncu fonlarının başarılı yatırımı, daha olumlu kullanılabilecek bir kaynak fazlası ile sonuçlanabilir. Perakende kuruluşlarınız bakımlı, modern ve verimli olacaktır. Önemsiz ziyaretçiler, cömert ekstralara çekilir.


Idle Burger Empire Tycoon Altın Hilesi


Üretken bir gruba liderlik edin, tüm operasyonel ayrıntıları denetleyin ve stratejinizi müşterinizi tatmin edecek şekilde uyarlayın. Mutfak, bar, kat hizmetleri ve bakım departmanlarındaki işçiler işe alınmalı ve işten çıkarılmalıdır. 


Idle Burger Empire Tycoon Hile Apk


Teslimat alanının sorumluluğunu üstlenin ve tüm siparişlerin sorunsuz bir şekilde işlenmesini sağlayın. Bir şirketin yönetim zorlukları, büyüklüğüyle orantılı olarak artar. Üzülmeyin; yardım etmeye hevesli birçok insan var. Kısa sürede çok şey başaracaklar ve çok fazla stres atacaklar. 


Idle Burger Empire Tycoon Apk indir


Asgari çabayla servet biriktirme yeteneğine sahip olduğunuzda, insanlar size "komedi" derler. Franchise sistemine katılın ve bir gıda işletmesini yönetme standardını belirleyin.


Idle Burger Empire Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun CarX Street APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar