Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.0.36]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.0.36] 1 Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.0.36] 2 Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.0.36] 3 Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.0.36] 4 Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.0.36] 5 Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.0.36] 6

Battle Tank 2 Para Hileli MOD APK [1.0.0.36] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu çevrimiçi tank oyunu, ünlü Tremendous Battle tankının devamı niteliğindedir. 3v3 tank savaşına hazırlıklı olun.


Battle Tank 2 1.0.0.36 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Battle Tank 2, çok sevilen bir çevrimiçi simülasyon oyunudur. Bu çevrimiçi tank oyunu, ünlü Tremendous Battle tankının devamı niteliğindedir . Belirli bir katılımcı, M1A2 Muharebe tankını kontrol etmekten sorumludur . Tüm tank severler, arkadaşlarınızla rekabet edebilir ve ikamet ettiğiniz yerde savaş yeteneklerinizi sergileyebilir.


Battle Tank 2 v1.0.0.36 MOD APK


Battle Tank 2, popüler bir gerçek zamanlı çok oyunculu çevrimiçi simülasyon oyunudur. Hangi üç oyuncunun rakip olarak diğer üç oyuncuya karşı oynadığı. Bu tank rekreasyonunda, hepsi Merkez Doğu'da bulunabilecek tamamen farklı 16 görev var. Radar yardımı ile. Oyuncular, rakip tankların ekiplerine dikkat etmeli ve SCUD füzelerini, mangaları, zırhlı personel taşıyıcıları ve cipleri çıkarmak için baş taretten en iyi şekilde yararlanmalıdır.


Battle Tank 2 1.0.0.36 Para Hile Apk


Phalanx, Gatling ateşli silahı ile düşmanınızı basitçe indirebilir ve helikopter gibi hava yolu saldırılarını ortadan kaldırabilirsiniz. Smokescreens, katılımcı tarafından kısaca düşman radarına gizlenmek için de kullanılabilir. Ardından, onları önemli bir risk olmaktan çıkarın. Ek olarak, oyuncular gökyüzünden gelen tehditleri belirleyebilir ve kendilerini her türlü hava saldırısından ve havadan düşmeden koruyabilir. Elmas ve nakit benzeri sınırsız kaynaklar için web sitemizden battle tank2 mod apk'yı indirin. 


Battle Tank 2 Altın Hile Apk


Gerçek bir oyuncu olmak için tek yapmanız gereken, tanklarınızı belirli becerilerle geliştirmek ve değiştirmek. Gerçek zamanlı katılımcı olmak için en iyi tankları toplamanız gerekir, öyle ki başarılı savaşlar yaparsınız. Bilgisayarınızda sporun tadını çıkarmaya başladığınız anda savaş başlar ve rakiplerinizi birbiri ardına alt etmeye devam etmeniz gerekir. Oysa Battle Tank2'nin keyfini çıkarmak, tanklarınızı geliştirip seviyelendirmeye devam etmeniz gerektiğini ve savaşmak için kendilerine özgü bazı becerilere sahip olmalarını sağlar. Ana saldırılardan ve yaralanmalardan uzak durmanın bir yolu olarak düşmanlarınızı ve onların rekabet tanklarını yok etmeyi unutmayın. Herhangi bir durumda tankınız imha edilirse, ek olarak sonraki 5 saniye boyunca rakiplerinizle savaşmaya devam edebilirsiniz .


Battle Tank 2 Hile Apk


Bu çevrimiçi simülasyon oyununu Android telefon ve tabletlerinize indirmeniz yeterli ve 30'dan fazla farklı tank ile bu tank simülasyonun keyfini 3 boyutlu olarak çıkarmanın keyfini çıkarın. Tam teşekküllü ilerici bir sistemin yardımıyla rakiplerinizle savaşmaya ve onları ele geçirmeye devam edebilirsiniz. Tanklarınızı keşfetmek ve geliştirmek için her savaşı kazanmanız yeterli. Bu kurulumdan sonra, oyununuzu geliştirmek için araçlarınızı yükseltmek için zorunlu aletler, modüller ve kamuflaj.


Battle Tank 2 APK Son Sürüm indir


Ailen ve arkadaşlarınla ​​birlikte oynarken neden yalnız oynayasın? Battle Tank2, düşmanlarınıza karşı savaşmak için arkadaşlarınızla bir klan yazacağınız çok sevilen bir çok oyunculu oyun. Yaşasın, bu tank rekreasyonu tek kuruş harcamadan piyasada. Tüm yepyeni oyuncular, sporu kazanmak için doğru silahı, kendine özgü niteliklere sahip tankı ve rakipleri seçmelidir. Bu nedenle, savaş alanındaki tüm nesnelere tanık olduğunuzdan emin olun . Savaşmaya devam edin.


Battle Tank 2 Elmas Hile Apk


Tank savaşı oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz, Springcomes tarafından üretilen Android platformuna en yeni giriş oyunlarından biri. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile rakiplerinizle harita üzerinde savaşmak ve kazanmaktır. Oyun içindeki mali sorunlar ve genel zorluklar nedeniyle. Bu nedenle mod apk sınırsız para, sınırsız elmas sunar.Böylece oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilir, çok sayıda sandık açabilir ve istediğiniz kadar özel tanklara sahip olabilirsiniz. Zor savaş alanları, korunacak üs alanınız, dünyanın her yerinden oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller çift parmakla sağlanabilir.


Battle Tank 2 indirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Virtual Truck Manager 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar