Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v2.3.9]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 1 Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 2 Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 3 Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 4 Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 5 Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v2.3.9] 6

Silk Road Truck Simulator Para Hileli MOD APK [2.3.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kargo ve kamyon simülasyon oyunları kategorisinde yeni bir oyundur.


Silk Road Truck Simulator 2.3.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Küresel olarak en ünlü rotanın adıdır ve doğu ucundan bağlanır ve tüm Asya ile Avrupa'ya yayılır. Antik çağlardan beri, bu yol, birçok ülkenin malları her yere kolayca taşımak için geliştirmek için bir araya gelmesiyle kendi başına bir efsane oluşturmuştu. Bu makalede, Silk Road Truck Simulator, oyunculara dünyanın ipek yolunda bir nakliye şoförü olmanın en gerçek hissini verecek. Bu oyunla ilgili en etkileyici şey, İpek Yolu'na bağlı tüm ülkeleri oynanabilir bir ortam olarak yeniden canlandıracak olması.


Silk Road Truck Simulator v2.3.9 MOD APK


Silk Road Truck Simulator, oyunculara son teknoloji 3D grafikler sunacak ve yeni nesil cihazlar için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Oyuncular, bu sayede doğanın ve İpek Yolu'nu çevreleyen ülkelerin ışıltılı, parıldayan ve bunaltılmış güzelliğine hayran kalabilirler. Dahası, oyun yol boyunca tüm özel yapıları simüle edecek ve oyunculara görseller, sesler ve diğer unsurlarla en gerçekçi hissi verecek. Gerçek hayatta kamyon sürmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Yine de, her zaman oyuncu keşfini teşvik eder ve bu oyun onlara İpek Yolu'nu ve farklı ülkelerin kültürel çeşitliliğini keşfetme şansı verecektir.


Silk Road Truck Simulator 2.3.9 Para Hile Apk


Oyuncular muhtemelen asla gerçek hayattaki sürücüler olmayacaklar, ancak hayatlarını ve düzenli aktivitelerini Silk Road Truck Simulator ile keşfedebilirler. Çok sayıda farklı ürünü saatlerce göndermek, kolayca yorgunluğunuza yol açacaktır. Bu nedenle, oyun, oyuncuların yakıt ikmali yaparken veya yemek yerken diğer sürücülerle etkileşime girmesi için özel ikmal noktaları sunacaktır. Ayrıca, oyuncular profesyonel bir sürücü olurken tüm uluslararası trafik kurallarına uymalı, böylece malları her zaman güvenli bir şekilde belirlenmiş varış noktalarına taşımalıdır. Bu içeriklerle oyuncular, sürücülerin en gerçek ve ortak günlük yaşamını deneyimleyebilirler.


Silk Road Truck Simulator Hile Apk


Kontrol mekanizması, geleneksel bir arabadan daha karmaşıktır, ancak onları düzgün ve esnek bir şekilde başarılı bir şekilde simüle eder. Arayüzün tamamı, oyuncunun kamyonu kontrol etmesi, hatta bir kamyonun önemli işlevlerini etkinleştirmesi için tüm önemli işlevlerle dolu olarak görünecektir. Her şey doğru ve gerçeğe uygun bir şekilde simüle edildi, hatta oyuncuların pahalı kamyonları sürerken en heyecan verici deneyim için kontrol mekanizmasını özelleştirmelerine olanak tanıyor. Ayrıca, oyuncu kamyonun etrafına bakmak ve birçok farklı durumda veya yolda dikkatlice hareket etmek için kamera ayarıyla esnek bir şekilde koordine edilmelidir.


Silk Road Truck Simulator Android oyun club


Bir kamyon şoförünün hayatı, sürekli olarak dünyanın dört bir yanından veya yerelden özel anlaşmalar yapmaktır. Neyse ki, oyun haritadaki binlerce farklı konumla yeniden tasarlandı ve oyuncuların İpek Yolu çevresindeki ülkeleri keşfetmesine ve değerli eşyaları taşımasına izin verdi. Oyuncular yerel nakliye siparişlerini sürekli olarak tamamladıkça, uluslararası ehliyetler de giderek artacaktır. Uygun sürüş nitelikleri ile oyun, araçlar veya özel siparişler gibi oyuncuların keşfetmesi ve eğlendirmesi için daha ilgi çekici içeriğin kilidini açar.


Silk Road Truck Simulator Kamyon Hilesi


Kamyon özelleştirme sistemi, oyuncuların oyuna sadık kalmaları ve onlara eğlenmeleri için bolca eğlence vermeleri için her zaman itici güç olmuştur. Tüm oyuncular sürüş hissinin tadını nasıl çıkaracaklarını bilirlerse, kamyonları için yeni renkler veya özel aksesuarlar koymalarını bekleyen yoğun bir coşku yaşarlar. Oyuncunun niteliklerine bağlı olarak oyun, daha iyi performans ve yakıt kapasitesi ile yeni kamyonların kilidini açacaktır. Elbette oyuncular, özel yapım renkler ve özel çıkartmalar kullanarak bile birçok farklı parçayı özelleştirebilirler. Bu arada, öğeye özgü römorklar dinamik olarak özelleştirilebilir ve oyuncuların kamyon ve römorklar arasındaki rengi eşleştirmesine olanak tanır.


Silk Road Truck Simulator APK Son Sürüm indir


Dünyanın sonsuz gelişimi sayesinde, oyun popüler ve Google Play'deki en büyük açık dünya haritasına sahip oyuna adını verdi. Neyse ki, haritası ipek yolu ile ilgili ülkelerle sınırlı, ancak oyuncuların kamyon gezileriyle hayatı ve kültürel çeşitliliği keşfetmeleri için yeterli. Ayrıca oyuncular manzaralı noktalarda durabilir, kabinden çıkıp dünyanın sunduğu özel atmosferin tadını çıkarabilirler. Dünyadaki her şey kusursuz ve görkemli bir şekilde inşa edilmiştir ve oyuncular sürekli olarak yeni yerlerin kilidini açtıkça oyunu daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirir.


Silk Road Truck Simulator Apk indir


Silk Road Truck Simulator, oyunculara dünyanın ipek yollarında bir kamyon şoförü olarak otantik oyun ve deneyim sunmayı vaat ediyor. Dahası, oyun en modern işlevlerle geliştirildi ve oyunculara dünyayı kendi tarzlarıyla özgürce keşfetmeleri için birçok seçenek sunuyor. Öyleyse, bir kamyon şoförünün günlük rutinini yaşamak istiyorsanız, hemen oyunu indirin ve keyfini çıkarmaya başlayın.


Silk Road Truck Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Euro Truck Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar