Superfarmers Para Hileli MOD APK [v1.12.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Superfarmers Para Hileli MOD APK [v1.12.0] 1 Superfarmers Para Hileli MOD APK [v1.12.0] 2 Superfarmers Para Hileli MOD APK [v1.12.0] 3 Superfarmers Para Hileli MOD APK [v1.12.0] 4 Superfarmers Para Hileli MOD APK [v1.12.0] 5 Superfarmers Para Hileli MOD APK [v1.12.0] 6

Superfarmers Para Hileli MOD APK [1.12.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadar gördüğünüz en tuhaf çiftlik! Süper kahramanlar onu yönetmenize ve inşa etmenize yardımcı olabilir!


Superfarmers 1.12.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Taşları Hilesi

Dikkat, Süper Kahramanlar çiftliğinizden yardım bekliyor! Superfarmers, dünyadaki herkesin uyum ve zenginlik içinde yaşayabilmesini sağlamak için çok çalışıyor. Süper Kahramanların neresindeyiz? Gerçeği söylemek gerekirse, Süper Kahramanlar boşta kalan ünlülerden başka bir şey değildir; zahmetli görevlerin büyük kısmı, siz Superfarmer tarafından tamamlanır.


Superfarmers v1.12.0 MOD APK


Superfarmers oyunu bir çiftçilik simülasyonudur, ancak süper kahramanlar içerdiği için türün benzersiz bir yorumudur. Süper Kahramanlar, özverili eylemlerine ve iyi işlerine devam etmek için beslenmeye ihtiyaç duyarlar ve burada onlara yardım etmek için yardım edebilirsiniz. Hayvancılık yaparak ve çeşitli mahsuller yetiştirerek çiftliğinizi geliştirin.


Superfarmers Para Hilesi


Vatandaşlarınız yaşayacak bir yere, yiyecek bir şeylere ve yapacak eğlenceli şeylere ihtiyaç duyan kahramanlardır. Yapılar inşa edin, teknolojik yetenekleri geliştirin, teslimatları tamamlayın ve meyve ve sebze mahsulleri yetiştirin. Megakentin belediye başkanı olarak seçil!


Superfarmers Altın Hilesi


Bu yerdeki görünüşte sıradan olan her şey, olağanüstü bir kaliteye sahiptir. Gördüğünüz kamyonun tipik bir kamyon olduğuna inanıyor musunuz? Hayır tabii değil; aslında jetler tarafından desteklenmektedir ve herhangi bir kasaba veya şehre hiçbir zaman yokmuş gibi görünen bir şekilde eşya teslim etme kapasitesine sahiptir. 


Superfarmers Elmas Hilesi


Bu paslı kulübe hakkında ne düşünüyorsun? Daha yakından baktığınızda, son teknolojiyle dolu süper kahramanlar için bir bilgi merkezi olduğunu göreceksiniz. Süper sebzelerin sağlığa faydaları sayısız ve etkileyicidir. İneğinizin ürettiği sütün sihirli özellikleri vardır ve onu tüketmek kişinin süper güçlerini geliştirebilir. Şuradaki buğday tarlasında saklanan kurbağaya rağmen, burada ilk göründüğünden daha çok şey oluyor.


Superfarmers Hile Apk


Tüm Süper Kahramanların toplantısına katılın ve Süper Takım'a kaydolun! Süper kahramanlar için teslimat yapmak, gezegeni kurtarma çabalarında onlara yardımcı olacaktır. Ürünlerin kara, su ve hava yoluyla sağlanması Süper kahramanlar için gizli bir karargah kurun.


Superfarmers Apk indir


Android'de süper bir çiftlik kuracağınız bir oyun. Bu oyunda asıl göreviniz, süper kahramanların işlerini ve görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olacak büyük bir çiftlik inşa etmek olacak. Kamyonlar, ahırlar, tarlalar ve bahçeler yaratın ve tüm bu nesneler düşündüğünüz kadar kolay değil, kamyonun jet itişi var, ahır modern ve yüksek teknolojili bir bilgi merkezi bir süper kahraman. Çiftlikteki her bitki ve hayvanın bir amacı vardır. Dünyanın her yerinde çiftlikler kurun ve süper kahramanların işlerini yapmalarına yardımcı olun.


Superfarmers indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ant Sim Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar