Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6] 1 Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6] 2 Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6] 3 Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6] 4 Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6] 5 Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6] 6 Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.6] 7

Ant Sim Tycoon Para Hileli MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karıncaların hayatta kalmasını simüle eden bir strateji oyunu.


Ant Sim Tycoon 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Ant Sim Tycoon oyununda, kullanıcının eylemde bir karınca rolünü üstlendiği geleneksel gerçek zamanlı strateji oyununa modern bir bakış. Oyuncular, yiyecek arama, kaynak edinme, kraliçelerini savunma, yavrularını besleme ve kaynakların mevcudiyeti konusunda diğer oyuncularla rekabet etme gibi çeşitli görevlerde karınca kolonilerine rehberlik etmek için Tanrı'nın vizyonunu kullanırlar. 


Ant Sim Tycoon v2.6 MOD APK


Bu şekilde kendi strateji gündelik oyunlarının gelişimini sürdürebilmekte ve bu oyunlarda iyileştirmeler yapmaya devam etmektedirler. Ant Sim Tycoon artık oynanabilir karakterlerden oluşan genişletilmiş bir listeye sahip. 


Ant Sim Tycoon Para Hilesi


Görevi üremek olan “karınca kraliçesi”, sorumluluğu koloniyi ve ulusu korumak olan “karınca ordusu”, sorumluluğu yiyecek toplamak olan “karınca işçisi” vb. bunlardan bazılarıdır. bu hikayedeki karakterlerden mekanlar gerçek hayattan alınmış, sinematografisi nefes kesici ve film boyunca keyif alacağınız birçok şey var. Gelip size sunduklarımıza bir göz atmanızı alçakgönüllülükle rica ediyoruz.


Ant Simulation 3D Full APK Android Oyun Club


Ant Sim Tycoon, gerçek dünyadan karınca kraliçeleri ve yiyecekleri yakalayarak ve bunları karınca çiftliklerinde, teraryumlarda ve test tüplerinde kullanarak karınca kolonileri inşa edebileceğiniz bir simülasyon kralı oyunudur. 


Karınca oyunu Android Oyun Club


Dış dünyayı karınca besin kaynağı olarak kullanarak da karınca kolonileri oluşturabilirsiniz. Bu oyundaki grafikler, sunum farklı bir 3D tasarıma dönüştükçe gerçekten hayat buluyor. Kullanıcılar, bu teknolojiyi benimserken, deneyimin sürükleyici doğası nedeniyle oyun oynamak yerine bir 3D film izledikleri hissine sahip olacaklar. 


Ant Sim Tycoon Hile Apk


Sunumu estetik olarak güzel olduğu için farklı yaşlardaki oyuncular oyuna ilgi duyuyor. Daha genç oyuncular, oyunu oynamanın bir başka yararı olan karıncalar hakkında bilgi edinme fırsatı olarak kullanabilirler.


Ant Sim Tycoon Apk indir


Karıncaların hayatta kalmasını simüle eden sıradan bir strateji oyunu. Oyuncular Tanrı Vizyonunu, dışarı çıkıp yiyecek kaynakları toplamak, kraliçeleri korumak, karınca pupaları yetiştirmek ve kendi strateji gündelik oyunlarını sürekli geliştirmek ve genişletmek için kaynaklar için diğer oyuncularla rekabet etmek için karıncaları kontrol etmek için kullanırlar.


Ant Sim Tycoon Altın Hilesi


Oyun şu anda şu karakterleri içeriyor: küçük karıncaları doğurmaktan sorumlu kraliçe karıncalar, evi ve ülkeyi savunmaktan sorumlu asker karıncalar, yiyecek toplamaktan sorumlu işçi karıncalar vb. Resimler güzel, görüntüler gerçekçi ve eğlence dolu. Gelin ve deneyimleyin.


Ant Sim Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Project H.A.Z.A.R.D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar