Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.6] 1 Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.6] 2 Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.6] 3 Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.6] 4 Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.6] 5 Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.6] 6

Fat 2 Fit Reklamsız Hileli MOD APK [2.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Koşarak ve yemek için ekmek veya salatalık toplayarak zayıf veya şişman olup olmadığına siz karar vereceksiniz.


Fat 2 Fit 2.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz.
Fat 2 Fit, kadınların kilo verme yolculuğunun simülasyonu şeklinde bir oyundur. Her gün et ya da sebze yemeyi tercih etmek de büyük bir problem değil mi?? Çok fazla hamburger yemek isteyeceğiniz zamanlar vardır, ancak kilo verecekseniz yine de salatalık en iyi seçimdir. Bazen sandviçlerden çok fazla enerji almak da gereklidir. Sıska veya şişman seçiminize göre karar verilecektir. Kendi bedeninizi seçmek için yarışa katılın! Fit bir vücuda kavuşabilecek misiniz?


Fat 2 Fit v2.0.6 MOD APK


Fat 2 Fit oyununa başlayarak, oyuncu şişman bir kız olarak biçimlendirilecek, kilo verme yoluna girecek, dengeli bir vücut arayacaktır. İstenen yemeği yiyebilmek için sola, sağa kaydırmak veya yukarı zıplamak için esnek el kontrolü. İşlem zahmetsizdir, ancak acele etmeyi unutmayın çünkü hızlı değilseniz, oyuncu istemediğini yemek zorunda kalabilir.


Fat 2 Fit Para Hilesi


Fat 2 Fit'teki oyun prensibi oldukça kolay anlaşılır ve pratiktir: çok fazla hamburger yediğinizde kilo alırsınız ve vücudunuz şişer; Aksine çok salatalık yerseniz tekrar hastalanırsınız ve vücudunuz küçülür. Ancak fazla ekmek veya salatalık yerseniz, pist arazisi vb. engelleri aştığınızda üstesinden gelmekte zorlanacaksınız, pist bozulacaktır. Ellerinizi esnek bir şekilde kontrol etmeli ve ne yiyeceğinizi düşünmelisiniz, bu yüzden burada dikkatli olun. Mükemmel yarışı tamamlamak için doğru yemek seçimlerini yapın!


Fat 2 Fit Hile Apk


Oyunun gerçekçi ve detaylı grafikleri, oyuna yeni başladığınızda ilk artı puanlardır. Ancak ancak o zaman oyuncular oyunun hızından etkilenecektir. Kızın kilo vermesi, özellikle farklı arazi alanlarına koşarken, yarıştan sonra kademeli olarak artacaktır; hızı da değişecektir. Çeşitli seviyelerde arazi, manzara da değişecek. Arkadaşınızın yiyeceği değişiklik gösterebilir ve oyuncu, oyunun dükkanındaki diğer yiyeceklerle ekmek ve salatalık takas edebilir. Bu oyunun çeşitliliği, sıkıcı değil, güzel vücudunuzu bulmanın yolunu açacaktır.


Fat 2 Fit Apk indir


Bazen her gün sadece birkaç dakika dinlenip oyun oynayabilir. Oyun oynamak için çok mu kısa? Hayır, bu sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu oyun tamamen ücretsizdir; İnternet olmadan da oynayabilirsiniz. Bir yarışta koşma süresi de çok kısa, sadece 1-2 dakika. Yani ne zaman boş vaktin olursa, sadece telefonunu aç ve oynamanın tadını çıkar.


Fat 2 Fit Apk Son SürümGüzel bir vücut bulma yolunda kolay değil. Lezzetli yemeklerin cazibesine kapılmanın kolay olduğu zamanlar vardır ve her zaman sadece salatalık yemek mümkün değildir. Ama hangi vücut şekli, şişman ya da formda olursa olsun, her zaman harikadır, yine de güzel bir bayan olacaksın!


Fat 2 Fit indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Devil Eater APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar