Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [v1.5] 1 Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [v1.5] 2 Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [v1.5] 3 Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [v1.5] 4 Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [v1.5] 5 Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [v1.5] 6

Metal Slug 2 Full Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android için kullanılabilen 2D aksiyon-çekim serisinin ikinci bölümüdür.


Metal Slug 2 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 49.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.

Android için bugün piyasaya sürülen, “METAL SLUG 2!” olarak bilinen, eleştirmenlerce beğenilen koş ve silahla aksiyon çekim serisinin ikinci bölümüdür. General Morden'ın hain arzularıyla yüzleşin ve en son komplosunun gizemini ortaya çıkarın!


Metal Slug 2 v1.5 MOD APK


NEOGEO kökenlerinden sadece oyunun mükemmel bir rekreasyonu değil! "METAL SLUG 2"nin bu harika dönüşümü, ikonik "ARCADE MODE"una ek olarak, oynamak istediğiniz herhangi bir seviyeyi seçmenizi sağlayan bir "MİSYON MODU" içerir!


Metal Slug 2 Para Hilesi


Artık kendinizi en çok zevk aldığınız aşamalarda olduğu kadar sizi en çok zorlayan aşamalarda da eğitebilirsiniz. Yakında savaşta kontrol edebileceğiniz yeni karakterlere erişebileceksiniz! 


Metal Slug 2 Hile Apk


General Morden'ın hain planlarına son vermek için, iki kadın asker, eski bir süper ajan olan Eri ve askeri bir ailenin varisi olan Fio, Düzenli Ordu'nun PF Squad Marco ve Tarma'ya katılır. Eri süper bir ajandı ve Fio askeri bir ailenin varisi. 


Metal Slug 2 Full Apk indir


Ek olarak, arayışınız sırasında, onu serbest bırakırsanız yanınızda savaşacak cesur bir mahkumdan ve size ek malzemeler sağlayacak yardımsever bir gönüllüden yardım alacaksınız.Yeni ateşli silahlar ve mühimmat ile savaş alanında savaşın ve ne pahasına olursa olsun hayatta kalın! 


Metal Slug 2 Apk Android oyun club


"Lazer Atışı" ve "Alev Şişeleri" gibi yeni silahların yanı sıra "Slugnoid" (iki ayaklı bir tank) ve "Slug Flyer" (savaş uçağı) gibi yeni sülük araçları eklendi. METAL SLUG cephaneliği. Çöl Aşamasında ayrıca Vulkan Topu ile donanmış ve size yardım etmek için bekleyen bir deve olan "Deve Sümüklüböceği"ni de bulacaksınız!


Metal Slug 2 indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Jumping Ninja Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar