Car Eats Car 5 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Eats Car 5 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.18] 1 Car Eats Car 5 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.18] 2 Car Eats Car 5 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.18] 3 Car Eats Car 5 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.18] 4 Car Eats Car 5 Elmas Hileli MOD APK [v1.0.18] 5

Car Eats Car 5 Elmas Hileli MOD APK [1.0.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok oyunculu savaş, kimin şampiyon olmayı hak ettiğini ve kimin deneyim kazanmanın daha iyi olduğunu kanıtlayacak.


Car Eats Car 5 1.0.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
  2. Araba Hilesi.
  3. Oyun içinde gerçek parayla araba satın alma yerinde paketi seçip, satın alma butonuna basmanız yeterlidir.

Car Eats Car 5, SMOKOKO GAMES'ten çılgın bir mobil yarış simülatörüdür. Arabaların açlıklarını gidermek için yine birbirlerini yiyeceği efsanevi oyun serisinin yeni bir devamına hoş geldiniz. Gücü artırın ve hurda metale dönüşmeyin. Bu kez uygulama arenada gerçekleşir. Oyuncular engebeli arazide bitiş çizgisine gitmeli ve oraya minimum kayıp ve hasarla ulaşmalıdır. Sadece sona ulaşmanız değil, aynı zamanda yol boyunca hapsedilen arkadaşlarınızı da serbest bırakmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, düzgün bir şekilde hız kazanmalı ve yolundaki her şeyi ezmelisiniz.


Car Eats Car 5 v1.0.18 MOD APK


İlk bölümlerde olduğu gibi en önemli şeyin bitiş çizgisini geçmek, elmasları toplamak ve yol boyunca düşmanları yok etmek olduğu Car Eats Car 5'da hayatta kalma yarışları sizi bekliyor. Araba şeklinde tamamen farklı rakiplerle karşılaşacaksınız ve bunların hiçbiri sizi karşılamaya hazır değil. Patlayıcıları toplayın ve rakiplerinizi nakavt edin.


Car Eats Car 5 Para Hilesi


Oyun onlarca seviyeden oluşuyor ve her seviyenin sonunda güzel bir ödül alacaksınız. Araba kendi kendine ilerleyecek ve sadece eğimlerini kontrol etmeniz, hızlanma kullanmanız ve silahları unutmamanız gerekiyor. İkincisi olarak, hem geleneksel patlayıcılar hem de makineli tüfekler, gücün seviyeden seviyeye büyüyeceği şekilde hareket edebilir.


Car Eats Car 5 Altın Hilesi


Varış anında, arabayı sürmeniz, çatıya yuvarlanmasına izin vermemeniz ve tek bir yerde kalmamanız gerekir. Düşmanlar her taraftan saldıracak, çerçeve gücü seviyesini izleyin ve sizi yok etmelerine izin vermeyin. Oyun, patron savaşlarında yardımcı olacak mükemmel bir tasarıma, yeni konumlara, daha havalı arabalara, yüzlerce seviyeye ve güzel iyileştirmelere kavuştu. Arabanızın zırhını, silahlarını, görünümünü, manevra kabiliyetini ve hareket kabiliyetini geliştirebileceksiniz.


Car Eats Car 5 Elmas Hilesi


Ek donanımlar arasında rakiplerin hareket hızını yavaşlatabilen bir dondurucu ve yarış sırasında kaybedilen gücü geri kazandırabilen bir jeneratör bulabilirsiniz. Car Eats Car 5'in bazı görevlerinde eski ve verimsiz arabaları kullanma zorunluluğu var. Yıpranmış ve modası geçmiş görünüyorlar ve amaçları yepyeni spor arabalardan intikam almak. O kadar güçlü olmasalar da, öfkeleri dağları yerinden oynatmalarına ve genç nesil araçları gerektiği gibi cezalandırmalarına izin verecektir.


Car Eats Car 5 Araba Hilesi


Büyüleyici oyun ve mükemmel sanat, serideki her oyunun ayırt edici özelliği haline geldi. Bununla birlikte, her zaman bir dezavantajı olmuştur: çevrimiçi modun olmaması. Burada her şey çok oyunculuya odaklanıyor. Diğer oyuncularla rekabet edebilir, puan kazanabilir ve arabalarınızı yükseltebilirsiniz. Bütün bunlar çok ilginç ve heyecan verici görünüyor. Yarışların sonuçlarına göre, yıldız şeklinde oyuncuların derecelendirmesini görebilirsiniz. Tüm oyuncular arasındaki yerinizi görebileceğiniz genel bir derecelendirme tablosu da bulunmaktadır.


Car Eats Car 5 Apk Hile


Ayrıca Car Eats Car 5 'da rank sistemi bulunmaktadır. Sıralamanız ne kadar yüksek olursa, kazanma ödülü o kadar büyük olur. Bu arada, katılmak için yarışlarda bir ücret ödemeniz gerekiyor. En son gelirseniz, her şeyi kaybedersiniz. Yarışlar farklı zorluk seviyelerinde gerçekleşir. Zorluk ne kadar yüksek olursa, ücret de o kadar yüksek olur ama ödül de artar. Karanlıkta kalabilmek için güçlü yönlerinizi değerlendirmek önemlidir. Ancak, bunu zaten oyun sırasında anlamak daha iyidir.


Car Eats Car 5 Apk indir


Heyecan verici arena savaşlarına katılın ve çevrimiçi olarak oyunculara karşı savaşın. Yer çekimine meydan okuyabilecek çeşitli manevralar yapın. Rakiplerinizi sollamak için arabanızın benzersiz görünümünü ve yapısını kullanın. Çılgın virajlar, yanmış lastikler, yokuşlar, çılgın döngüler ve çok daha fazlası sürücülerini bekliyor. Gerçek zamanlı olarak, oyuncular yarış pistinde birbirleriyle savaşmak zorunda kalacaklar.


Car Eats Car 5 Apk Son Sürüm


Oyunda her gün yarış turnuvaları görünür, eğer katılır ve kazanırsanız ve ardından iyi bir ödül alma şansı vardır. Car Eats Car 5 – Battle Arena sırasında çeşitli arabalardan herhangi birini seçebilirsiniz.


Car Eats Car 5 indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Youtubers Life 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar