Crafting Idle Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crafting Idle Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 1 Crafting Idle Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 2 Crafting Idle Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 3 Crafting Idle Clicker Mega Hileli MOD APK [v6.1.1] 4

Crafting Idle Clicker Mega Hileli MOD APK [6.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir araştırma ve ürün geliştirme stratejisi ve kusurlu ürünlerden daha kaliteli ürünler üretmenin bir yolunu bulun.


Crafting Idle Clicker 6.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hız Artışı Aktif x10
  2. Satış çarpanı x50

Ne kadar meşgul olursanız olun kaçırmamanız gereken en iyi boşta kalma simülasyon oyunu Crafting Idle Clicker'a hoş geldiniz. Bu oyuna gelir gelmez hızlı bir şekilde zengin olmanın birçok yolunuz var. Elbette, elde ettiğiniz kazançlar, oluşturduğunuz stratejiler ve ürünlerden gelecek. El yapımı malzemelerden birçok ürünü kullanın ve hasat edin…


Crafting Idle Clicker v6.1.1 MOD APK


Şüphesiz Crafting Idle Clicker, hırsları olan ve hızla zengin olmak isteyenler için her zaman bir duraktır. Bu oyuna geldiğinizde, bir zanaatkar kralı olabilirsiniz. Topladığınız ürünlerden birçok proje düzenlemeye ve birçok farklı kentsel alan inşa etmeye çalışın. 


Crafting Idle Clicker Para Hilesi


Oyuncular ayrıca daha önceki bölümlerde kazandıkları paralarla oluşturdukları projeleri yükseltip geliştirebilirler. Öte yandan, akıllıca yatırım yaparsanız daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu oyunda iktidarda olan ve en çok paraya sahip olan sensin ve bu yüzden oyuncular istedikleri zaman seminerler ve etkinlikler düzenleyebilirler. 


Crafting Idle Clicker Hile Apk


Potansiyel projelerle ürettiğiniz yüksek kaliteli ürünler için yatırım çekebilir ve yüksek geliri artırabilirsiniz. Birçok farklı etkinliğe katılarak zaman harcarsanız, kazandığınız ödüllerin sayısı da önemlidir.


Crafting Idle Clicker Apk indir


Crafting Idle Clicker'a katılırken yaptığınız ürünlere düzenli olarak dikkat edin. Daha hızlı oluşturulmasını istiyorsanız, toplam kapasitede çalışması için onlara dokunun.


Crafting Idle Clicker Apk Dayı Son Sürüm


Ayrıca gelişmiş teknik tesislere ve ekipmanlara daha fazla para yatırarak fabrika tesislerinin otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ardından, fabrikalar kapalı olsa bile ürünler yapılabilir ve sadece tamamlandıkları zamanı ayarlamanız yeterlidir.


Crafting Idle Clicker indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Vice Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar