Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.74.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 10)
Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.74.0] 1 Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.74.0] 2 Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.74.0] 3 Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.74.0] 4 Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.74.0] 5 Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.74.0] 6

Extreme Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [6.74.0] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin! Asfaltın kralı olmaya hazır mısınız ? Diğer araba yarışlarını unutun ve adrenali dibine kadar yaşayın.


Extreme Car Driving Simulator 6.74.0 APK AÇIKLAMASI


Mod Özellikleri:

  1. Harcadığınız zaman para miktarı artar;
  2. Tüm arabalar açıktır;
  3. Reklamlar Kapatıldı.


Sadık bir yarış hayranıysanız, Gameloft'un Asphalt 9 apk serisine yabancı değil. Heyecan verici yarış deneyimi, eğlenceli ve gerçek ses, gerçek hayat getiren oyuncuların gerçek yarış anlayışını elde etmesi zor değil. Dünyada iyi bilinen ve sürümleri uygulama mağazasında şiddetle tavsiye edilir, Asphalt, yarış türünde gerçekten yüksek bir konuma ulaştı. Bununla birlikte, Gameloft'un Asphalt serisini deneyimlemek için cihaz gereksinimlerinizin yüksek konfigürasyon, geniş kullanılabilir boş bellek olması gerekir. Bu ihtiyacı karşılayan bir ürüne ihtiyaç duyan orta seviye oyuncular için bu gerçekten zor.


Extreme Car Driving Simulator MOD APK


AxesInMotion Racing, yarış ürünlerinin sahip olduğu başarılarla gurur duyan tanınmış bir yarış oyunları üreticisi ve yayıncısıdır. Axes sayesinde kullanıcılar, başlıklarından aldıklarından çok memnun. Axes'in adı ve konumu geliştirilip sağlamlaştıkça yarış deneyimi talebi karşılandı. Piyasaya sürülen ürünler arasında Extreme Car Driving Simulator bulunuyor.


Extreme Car Driving Simulator Para Hilesi


Extreme Car Driving Simulator'a katılın, dünyanın dört bir yanından modern yarış arabalarını deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Diğer oyunculara, muhtemelen en ünlü yarışçılara karşı oynayabilirsiniz. Ancak tablolara liderlik edebilmek için direksiyon simidinizin gelişmiş ve yetkin olması gerekir. Bunu yapmak için yüzlerce ırkı sürmek gerekir. Son derece yüksek sayıda oyuncu ile en üst sırayı geçmek, önce becerilerinizi geliştirmek ve rütbenizi yükseltmek kolay değildir. Extreme Car, çeşitli farklı araçlarla donatılmıştır, o kadar değerli otomobiller elde etmek daha zordur. Extreme Car'ın otomobili güçlü ve modern hale getirmenize yardımcı olmak için ortaya koyduğu zorluklar.


Extreme Car Driving Simulator 6.74.0 Araba Hile Apk


Asphalt'ın aksine, Extreme Car Driving Simulator daha da “normal” arazide sürüş yapmanızı sağlar. Bir lunapark treni yolculuğundan farklı olmayan bir zorlukta arabanızı ahşap tahtalar ve kutular üzerinde sürmenin zorluğuna hayran kalacaksınız. Bu, direksiyonunuzu geliştirmeniz için harika bir fırsat. Yüksek dağ çarpmaları ve güçlü hızlanma, yoldaki engebeli araziye aşina olmanıza yardımcı olacaktır. Yarışçı sırasında rastgele görünecek bufflar sizi destekler, arabanızın hızını artırmak için toplamaya çalışın.


Extreme Car Driving Simulator apk


Asphalt serisine kıyasla Extreme Car Driving Simulator hiç de fena değil. Özenle hazırlanmış ve titizlikle hazırlanmış AxesInMotion Racing, ilk bakışta oyuncunun kalbini yakalıyor. Efektler, görüntüler veya sesle ilgili olarak, çok yüksek bir bitiş derecesi vardır. Aslında bu, Axes'in oyuncuları çok fazla tutması için mükemmel bir artı.


Extreme Car Driving apk 2023


Asfalt üzerinden oynadıysanız veya yarış oyununu Asfalt ile aynı seviyede deneyimlemek istiyorsanız Extreme Car Driving Simulator ideal bir seçim olacaktır. Oyunlarda bu kadar çok oyuncu olması doğal değil. Oyunun boyutunun da çok hafif olmasından bahsetmiyorum bile, harika bir yarış oyunu oynamaya yatırım yaptıysanız Extreme Car Driving Simulator'u deneyin.


Extreme Car Driving Simulator (MOD, Sınırsız Para Hilesi) İndir

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar