Them Bombs Mega Hileli MOD APK [v2.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Them Bombs Mega Hileli MOD APK [v2.3.1] 1 Them Bombs Mega Hileli MOD APK [v2.3.1] 2 Them Bombs Mega Hileli MOD APK [v2.3.1] 3 Them Bombs Mega Hileli MOD APK [v2.3.1] 4 Them Bombs Mega Hileli MOD APK [v2.3.1] 5 Them Bombs Mega Hileli MOD APK [v2.3.1] 6

Them Bombs Mega Hileli MOD APK [2.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz harika bir bomba patlatma oyunu.


Them Bombs 2.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli içerik satın alındı
Aksiyon oyunlarını seviyorsanız, ünlü Yellow Dot oyununun Them Bombs oyununu kaçırmamalısınız. Oyuna girdiğinde, oyuncu bir bomba bulan ve onu serbest bırakmaya çalışan kahramanın rolünü üstlenir. Özellikle birçok oyuncunun birbiriyle iş birliği yapmasına imkan vererek oyunculara daha fazla deneyim kazandıracaktır. Bu oyun serisinin benzersiz özellikleri nelerdir? Bunu bilmek için lütfen aşağıdaki makaleyi takip edin.


Them Bombs v2.3.1 MOD APK


Them Bombs oyununda siz veya diğer oyunculardan biri bir bomba keşfetti ve insanları tehlikeye atmamak için onları çıkarmak istiyorsunuz. Bunu yapabilmek için bir kahraman ve bir uzman ekibi gerekir. Kahraman, Ipad'i kullanan tek kişidir ve geri kalanı uzman ekibin görevini üstlenecektir. Bu ekip, bombayı kaldırmanın kahramanca yoluna erişecek ve rehberlik edecek. Ancak ekranda kahramanın ne yaptığını göremezler. Kahraman, eğitmenin içeriğini göremez. Birbirleriyle işbirliği yapmalarının ve iletişim kurmalarının tek yolu radyo veya konuşmadır.


Them Bombs türkçe kılavuz


Çünkü uzman ekip ve bombayı kaldıran kişi arasındaki oyunda birbirinizi göremezsiniz, bu yüzden kılavuzları kelimeleriniz aracılığıyla ayrıntılı olarak anlatmaya çalışın. Görevi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için radyoyu dinlediğinizden ve talimatları uyguladığınızdan emin olun.


Them Bombs apk indir


Her durumda, her şeyi daha iyi halletmek için sakinleşmelisin. Bu oyunda zaman sınırlıdır, bu nedenle sona yaklaştığında, ekiple işbirliğinizi büyük ölçüde etkileyecektir. Öfkenizi kaybetmenize, hatta bağırmanıza, küfür etmenize, yanlış anlamalara yol açmanıza neden olabilir ve geçici arkadaşlar sizi cezbedebilir. O yüzden sakin olun ki işler daha iyi olsun ve en iyi sonuçları alın.


Them Bombs Apk Hile


Takımınız bittiğinde, sıralamalara göz atın ve dünyanın dört bir yanından takımların nasıl performans gösterdiğini görün. Takımınızın sıralamadaki konumu hala düşükse, diğerlerinden öğrendiklerinizi uygulayın ve gelecekte daha iyisini yapmaya çalışın. Ancak bu deneyimi her zaman uygulamayın, takım arkadaşlarınızla yakın işbirliği yapmaya ve birleşmeye çalışmayın, çünkü o zaman hiçbir şeyin sizin için zorlaştıramayacağına inanıyoruz.


Them Bombs Son Sürüm apk


Eğlenceli ve heyecan verici bir oyun mu? İlgi çekici içeriğin yanı sıra oyun, sesten, resimlerden karakter yaratma şekline kadar mükemmel bir arayüzde tasarlanmıştır. Hepsi uyum içinde birleşir ve oyuncular için en rahat hissi yaratır. Bu oyunun hayranıysanız ve deneyimlemek istiyorsanız, tutkunuzu çevrimdışı yapmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın. En heyecanlı anları yaşamanız dileğiyle!


Them Bombs indir (MOD, Tümünün Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun War Commander Rogue Assault APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar