Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [v500131]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [v500131] 1 Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [v500131] 2 Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [v500131] 3 Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [v500131] 4 Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [v500131] 5 Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [v500131] 6

Sniper Strike Mermi Hileli MOD APK [500131] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunu oynadığınızda en otantik binaları hissedebileceksiniz ve bazen şehri yukarıdan görebiliyorsunuz


Sniper Strike 500131 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
Sniper Strike - Oyun bugünün oyun pazarında çok bekleniyor. Bu oyun türü, oyunculara birçok farklı duygu verir ve bu oyunda hayatta kalmak için yüksek beceriler gerektirir. Daha fazla oyuncuyu çekmek için ilginç içerik ve farklı oyun kuralları ile atış oyunları giderek daha da ileriye gidiyor. Dahil edebileceğiniz oyunlardan bazıları CS: GO, OverWatch, PUBG,… Bu tür bir oyunun hayranıysanız Sniper Strike oyununu denemelisiniz. 


Sniper Strike v500131 MOD APK


Sniper Strike, parlak grafiklerle 3D tarzında tasarlanmış ve oyuncunun güzelliğini tatmin etmek için çok özel. Ayrıca bu, oyuncuları derinden etkileyen bir faktördür, böylece bu oyun hakkında olumlu eleştiriler alabilirler. Ek olarak, bir atış oyununun özgüllüğü nedeniyle, oyun ilk bakış açısına kurulur, böylece her farklı silah türünde belirli, dürüst ve heyecan verici bir deneyim yaşarsınız. Ayrıca ilk perspektiften girdiğinizde sizden düşmana olan mesafe kapanacak ve hedefi isabetli bir şekilde vurmanıza olanak sağlayacaktır. 


Sniper Strike apk son Sürüm


Oyunu deneyimlediğinizde en otantik binaları hissedebileceksiniz ve bazen şehri yukarıdan görebiliyorsunuz, bu yüzden bu oyunun size keşfedip eğlenebileceğiniz bir dünya vereceğinden emin olun.


Sniper Strike Mermi Hile Apk


Ancak harika grafikler nedeniyle bu oyunun genellikle çalışabilmesi için cihazda yüksek bir konfigürasyon ve kapasite gerektirmesi kaçınılmazdır. Dolayısıyla, cihazınız kararlı değilse, kıtalardan birçok kişi tarafından kullanılan bilgisayarlarda kullanılan Android emülatör yazılımı Bluestack'e gidebilirsiniz. Ayrıca üreticiler, oyuncuların kesintisiz ve kesintisiz bir oyun süresine sahip olmalarına yardımcı olmak için ürünlerini geliştirmeye her zaman dikkat ediyorlar. Doğru, oyun en son 28 Aralık 2018 tarihinde güncellendi. Oyun, bir keskin nişancı nişancısına dönüşeceğiniz ve insanları korumak için birçok görevi yerine getireceğiniz büyük bir şehirde geçiyor.


Sniper Strike Hile Apk


Yapmanız gereken görev daha çeşitli ve daha doğru olacağı için mağazadan satın aldığınız silahlarla haydutları yok etmeniz gerekeceğinden oyun Counter Strike gibi olmayacak. Bu şehrin barışını etkileyen tehlikeleri yok eden bir hükümet ajanı gibi olacaksınız. Örneğin kalabalığa karışan suçlular olacak, bu ismi sessizce yok etmek için silahınızı kullanacaksınız ya da şehrin her yerine yayılabilecek bir zombi pandemisini öldürmek için gelişmiş silahlar kullanacaksınız. 


Sniper Strike apk altın hilesi


Ayrıca helikopterden çekim yapmak veya yüksek binalardan çekim yapmak gibi sıklıkla gördüğünüz aksiyon filmleri hissini de yaşayabilirsiniz. Ve oyunda belirlenen görevi iyi gerçekleştirmek istiyorsanız, en korkulan teröristleri yok edebilmek veya zombi salgınlarına neden olan Hızlı mikropları yok edebilmek için kendinize uygun silahları yükseltmeniz ve icat etmeniz gerekiyor.


Sniper Strike APK PARA hilesi


Sniper Strike - FPS 3D Shooting Game kesinlikle sizi bu engin ve zorlu dünyaya çeken oyun olacak. Çeşitli ve zengin oynanışıyla, oyun kendileri için çok sayıda oyuncuyu çekmiştir (100 milyondan fazla taksitle) ve uygulama mağazasında büyük beğeni toplamaktadır. Lütfen kur ve en sevdiğin silahla "canavar" ol.


Sniper Strike'ı İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Tiny Rails APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar