Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 5 Archers.io Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 6

Archers.io Para Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Okçuları topla ve en büyük okçu ordusu olmak için düşmanlarını yen!


Archers.io 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Reklamsız. Tüm reklamlar kaldırıldı.
Archers.io bir aksiyon oyunudur. Oldukça eğlenceli ama bir o kadar da zor. Ayrıca, Crowd City'ye benzer bir oyun ile tanıdık .io tarzında tasarlanmıştır . Özellikle, ekibin gücünü artırmak için karakterleri toplamanız gerekiyor. Şu anda Archers.io MOD, bu makalenin sonunda indirmeniz için hazır. Öncelikle, hemen şimdi bu ilginç oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize katılın!


Archers.io v1.1.4 MOD APK


Archers.io, Crownd City, Slither.io, Hole.io gibi şimdiye kadar oynadığınız .io oyunlarına benzer bir şekilde oynanıyor… Özellikle oyuncular güçlü bir takıma komuta edecek, bir daire oluşturacak, etrafta dolaşacaklar. mümkün olduğunca çok üye toplayın. Oyunun başında, dünyadaki diğer birçok oyuncuyla rekabet edeceksiniz. Her takım benzersiz bir üye ile başlar. Bu noktada ekibinizin boyutunu artırmak için beyaz insanları toplamanız gerekiyor. Yeterince güçlü bir orduya sahip olduktan sonra diğer oyunculara saldırarak üyelerini yok edebilir ve toplayabilirsiniz.


Archers.io Para Hilesi


Archers.io'da maç sadece 2 dakika sürer. Bundan sonra, daha fazla üyesi olan kazanan olacak. Rakibinizi, adını ve birlik numarasını gösteren ekranın sağ köşesinde görebilirsiniz. Oyuna alışmak oldukça kolay olsa da tüm işlemlere hakim olmak kolay değil. Archers.io'nun hızlı bir temposu var, bu yüzden karakterler oldukça aceleci ve sürekli hareket halinde. 


Archers.io apk hile


Bu, yeni oyuncuların işini zorlaştıracaktır. Bu noktada sizi yok etmek isteyen diğer oyunculardan kaçınırken beyazlara yetişmek için hareket etmeniz gerekiyor. Ancak, oyunu oynadıktan sadece 5-10 dakika sonra elde edebilirsiniz. Stresli çalışma ve çalışmadan sonra eğlence, rahatlık ve kahkahadır.


Archers.io apk dayi


Genel olarak, Archers.io gerçekten eğlenceli ve sonsuz eğlenceli bir oyundur. En güçlü silahlarla donatılmış bir .io ordusuna liderlik edebilirsiniz. Bu tamamen yeni bir deneyim. Okuyucular Archers.io MOD APK'sını (Para hilesi ve Reklamsız) aşağıdaki bağlantıdan indirebilir. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bu makaleye bir yorum bırakın.


Archers.io apk indir


Okçuların kontrolünü elinize almanız ve düşmanlarınızı ezmek için akıllı bir strateji geliştirmeniz gereken her yaştan oyuncu için oldukça heyecan verici bir zaman öldürücü. Oyunun en başında emrinizde sadece bir savaşçı-okçu olacak, ancak seviyenin geçişi sırasında beyaz savaş birimleriyle tanışabilir ve onları kendi tarafınıza çekebilirsiniz. Böylece, yavaş yavaş büyük bir savaşçı müfrezesi oluşturabilecek ve karşı orduyu büyüleyici bir şekilde ezebileceksiniz.


archers.io hile


Savaş manganızın özelliklerinden biri de bir daire oluşturmaları olacaktır, rakibinizin mangası da aynı şekilde davranacaktır, bu nedenle rakipleri yok etmek için çemberinizin içine girmeleri önemli olacaktır. Kadronuzun boyutunu artırmak için oyun alanında beyaz birimleri toplamayı unutmamak da önemlidir, çünkü AI rakibiniz de aynısını yapacak ve sizden daha fazla olabilir. Savaşın gidişatını lehinize çevirmek için çeşitli yardımcı bonuslar da kullanabilirsiniz.


Archers.io indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Choices Stories You Play APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar