Coach Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Coach Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Coach Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Coach Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Coach Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Coach Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5

Coach Bus Simulator Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi şaşırtacak güzel manzaralarla gözlerinizin önünde garip, harika bir dünya beliriyor.


Coach Bus Simulator 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Coach Bus Simulator, size farklı gerçekçi durumlar sunan bir otobüs sürüş simülasyon oyunudur. İnsanların bir şehirden diğerine hızlı ve hatta taşınmasına yardımcı olacaksınız; Onları bu yerin manzaraları ile tanıştırdığınızda bir rehber olacaksınız. Arabanın iç sistemi, size heyecan verici bir deneyim yaşatmak için son derece dikkatli bir şekilde tasarlandı ve detaylandırıldı.


Coach Bus Simulator v2.0.0 MOD APK


Coach Bus Simulator oyununda sizi şaşırtacak güzel manzaralarla gözlerinizin önünde garip, harika bir dünya beliriyor. Bu, uygulamaya ilk kez sunulan yepyeni, sınırsız açık bir haritadır. Şehrin ara sokaklarından okullara, süpermarketlere, ticaret merkezlerine vb.


Coach Bus Simulator Para Hilesi


Otobüsleri size teslim etmeden önce Coach Bus Simulator tarafından detaylı gerçek yaşam görselleri baz alınarak araştırılmış ve tasarlanmıştır. Koltuklar, direksiyon simidi, ışıklar, frenler ve motordaki her deri parçası, size kullanışlı ve pratik bir deneyim sunmayı vaat eden ayrıntılı bir şekilde yeniden üretildi. Ayrıca oyun, otobüsün ön tarafına herhangi bir şekil veya metin çizmek için kalem ve boya kullanarak otobüsün görünümünü özelleştirmenize olanak tanır.


Coach Bus Simulator Altın Hilesi


Arkadaşlarınızla kayda değer çok oyunculu rotalarda buluşabilirsiniz. Burada otobüsler hakkında bilgi alışverişinde bulunma ve aynı zamanda herkesin birçok ders çıkarmasına yardımcı olmak için bu işe başlarken yaşadığınız heyecan verici hikayeleri paylaşma fırsatınız var. 


Coach Bus Simulator Otobüs Hilesi


Bununla da kalmayıp yolculuk sırasında yakıtın bitmesi, lastiklerin patlaması, frenlerin hasar görmesi gibi beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz; lütfen onlara yardım edin ve değerli ödüller kazanın.


Coach Bus Simulator Hile Apk


Coach Bus Simulator, size kendi ulaşım şirketlerinizi kurma özgürlüğü bile verir. Şirket kurmanın yolu zorlu olacaktır. Yine de hiçbir şey imkansız değildir, bu yüzden yeterince uzun sürüş deneyimine sahip olduktan, bir miktar paraya sahip olduktan, arkadaş edindikten ve iş grubuna katılmaya hazır olduktan sonra. Mükemmel özel şoförler kiralayabilir ve iyi bir maaş ödeyebilirsiniz. Ayrıca şirketin varlığını sürdürebilmesi için kar hesabı yapmak ve şirketin bilgi güvenliğini sağlamak için insan kaynağını yönetmek oldukça karmaşıktır.


Coach Bus Simulator Apk indir


Coach Bus Simulator karakterleri 3D animasyonda simüle edilir; gittiğin her yerde onlarla karşılaşacaksın. Bu görüntü, müşteriniz olarak otobüsünüzün içinde ve dışında düzenli olarak düzenlenir; araba sürmeye odaklanmanın yanı sıra, herkesin gözünün önünde var olan doğal güzelliğin arkasına saklanan hikayeler anlatmak kadar sorarak da onlarla etkileşim kurabilirsiniz.


Coach Bus Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Cave Miner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar