Dead Paradise Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Paradise Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 1 Dead Paradise Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 2 Dead Paradise Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 3 Dead Paradise Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 4 Dead Paradise Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 5 Dead Paradise Race Shooter Para Hileli MOD APK [v1.7] 6

Dead Paradise Race Shooter MOD APK [1.7] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin! Amansız yarışlara hazırlanın ve elinizden gelenin en iyisini ortaya koyun.


Dead Paradise Race Shooter 1.7 MOD APK AÇIKLAMASI


Öfkeli yollarda araba savaşları ile ücretsiz bir ölüm yarışı atış oyunu olan Dead Paradise: Race Shooter'a hoş geldiniz! Ölüm arabanızı seçin ve seviye atlayın, atış silahınızı yükseltin ve düşmanınıza zarar verin! Tekerlekler üzerinde savaşan gruplar tarafından yönetilen kıyamet sonrası tehlikeli dünyada füzeler ve mühimmat kullanarak yolunuzdaki her şeyi yok edin! Yüksek hızlı kıyamet yarışında zorlu katil olun. Rakiplerinizi korkuyla titretin! Onlara rakipsiz sürüşü, ateş etmeyi ve öfkeyi gösterin! Dead Paradise: Race Shooter sadece sokak yarışı değil, aynı zamanda bir aksiyon filmi ve bir suç patronuna dönüşmekte en büyük yardımcın olacak.


Dead Paradise Race Shooter 1.7 Para Hile Apk


Silahlı çeteleri yok etmek ve ailenizi eve geri getirmek için farklı arabalar sürün ve makineli tüfeklerden el bombası fırlatıcılarına kadar geniş bir silah cephaneliği kullanın. Ölüm arabanızı hasar ve yıkımdan kurtarmak için mermilerden ve mayınlardan kaçının. Hayatta kalmak, Dead Paradise Race Shooter apk oyununu kazanmak için bir ön koşuldur! Silahların tüm ateş gücünü düşmanlarınıza hedefleyin! Askeri becerilerinizi gösterin ve tüm çeteler üzerinde güç kazanın! Ölümcül liderlik yarışında savaşın!


Dead Paradise Apk


Araba çarpışmasını, öfke yarışlarını ve aksiyon, patlamalar ve çılgın sürüş ile araba oyunları çekmeyi seviyor musunuz? Harika grafiklere sahip kıyamet oyunlarını sever misin? Dead Paradise: Race Shooter'a katılmak için silahlı bir ölüm makinesinin direksiyonuna geçin. Herhangi bir engeli aşabilecek 10 tür araba sürün. Tankın zırhına karşı düşmanları ezin. Bu heyecan verici yarışı en sevdiğiniz aksiyon filmi olarak izleyebilirsiniz! Arabanızın atış gücü ve imha yeteneklerini kazanmak için makineli tüfekleri ve ölüm av tüfeğini yükseltin. Canavar kamyonlarınızı, tekerlekli korsanlar için çok zor olacak şekilde yaratın!Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar