Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [v1.089.01]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [v1.089.01] 1 Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [v1.089.01] 2 Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [v1.089.01] 3 Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [v1.089.01] 4 Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [v1.089.01] 5 Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [v1.089.01] 6

Hunter Assassin 2 Para Hileli MOD APK [1.089.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna başlar başlamaz, bir düşman evini temizlemek için özel bir göreve gönderileceksiniz.


Hunter Assassin 2 1.089.01 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Hunter Assassin 2, gizlilik de dahil olmak üzere taktik unsurlar içeren bir arcade oyunudur. Kiralık katil olarak bulmacayı çözmelisin. Oyundaki tüm hedefleri yok etmek için projektörlerin ve korumaların ışıklarından kaçınmanız gerekirken, barınaklarınız beton yapılardan gölgelere kadar her şey olabilir. Karakteriniz ilerledikçe çeşitli beceriler geliştirecektir. Yüzeysel hikayesine rağmen, Hunter Assassin hala oyunun çok güçlü bir resmini sunuyor.


Hunter Assassin 2 v1.089.01 MOD APK


Hunter Assassin oyununun devamı. Oyuna başlar başlamaz, bir düşman evini temizlemek için özel bir göreve gönderileceksiniz. Geliştiriciler, yeni bölüme büyük bir silah cephaneliğinin yanı sıra helikopterlerden veya bir tanktan çeşitli bombalamalar ekledi. Oyun kontrolleri değişmeden kalır, düşmanlardan saklanarak haritada hareket etmek için dokunmayı kullanın, saldırmaya hazır olduğunuzda düşmanlara arkadan saldırın, bu size büyük bir avantaj sağlayacaktır.


Hunter Assassin 2 Para Hilesi


Suikastçıyı kontrol ederken hedeflerinizi tek tek öldürün. Kendinizi el fenerlerinden gizlemek, çevredeki ortamdan ve gölgelerden yararlanmanızı gerektirir. Her köşe başında otomatik makineli tüfekli bir hedef olabilir. Hızlı bir şekilde saldırarak tespit edilmeden kaçın. Hunter Assassin 2 eğitim içeriyor olsa da, bu tamamen resmi bir prosedürdür. Hemen hemen herkes piyano çalmak için gerekli becerileri birkaç dakika içinde edinebilir. 


Hunter Assassin 2 Elmas Hilesi


Genel olarak, geliştiricilerin fikri hem çok ilginç hem de çok basittir. Oyuncuların, haritada her seviyede dolaşan tüm rakipleri yok etmesi gereken bir karakteri kontrol etmelerini zorunlu kılar. Bir oyunun özü bu şekilde tanımlanabilir. Haritada kendinizi bulduğunuz birçok pasaj ve bölüm var. Fenerler, labirentte dolaşırken düşmanların önündeki yolu aydınlatır. Üstten görünüm kameraları, oyuncunun mümkün olduğu kadar çok ışık ışınından kaçınmaya çalışarak rakipleri arasındaki hareketini planlamasına yardımcı olur.


Hunter Assassin 2 Hile Apk


Başarıyla mağlup edilen her düşman için bir bonus alacaksınız. Hunter Assassin 2 Mod APK, paralı askere benzer, ancak silahları sınırlıdır. Yakın mesafeden öldürmeyi öğrenmenin yanı sıra, oyuncu hızlı bir şekilde kaçmayı da bilmelidir. Karanlık ve kargo kutusu nedeniyle düşman onu tespit edemez ve ardından aniden saldırır. Düşmanlar birbirinden ayrıldığında, saldırmadan önce ayrılmalarını beklemelisiniz.


Hunter Assassin 2 Apk indir


Hunter Assassin 2, karakterleri, verilen herhangi bir komutu yerine getirebilecek deneyimli suikastçılar olarak tasvir ediyor. Oyuncular için üç tür karakter vardır: Normal, Premium ve Ödül Odası. Bir karakter seçerseniz, size sağlık ve hız istatistikleri verilecektir. Bir seviye, düşmana geri dönmelerini engelleyecek savaşlar empoze edecektir. Bunları elde etmek için seviyeleri tamamlamanız gerekse bile, bazı gereksinimleri bonus olarak değerlendirmelisiniz. 50 hedefi ortadan kaldırabilir, 3 seviyeyi tamamlayabilirsiniz ... vb., çok zor bir şey değil.


Hunter Assassin 2 Silah Hilesi


Eski yeraltı çetesini olabildiğince sessizce uzak tutun. Hunter Assassin 2'deki her seviye için karakteriniz için sağlık ve hareket hızı önceliğini seçebilirsiniz. Hunter Assassin MOD'u indirerek acımasız bir suikastçı olun. Bu karmaşık bir oyun olmasa da, görünüş aldatıcı olabilir, bu yüzden dalmadan önce kendinizi bazı ipuçlarıyla donatmak iyi bir fikirdir.


Hunter Assassin 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Join & Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Hunter assassin 2"

Aysu

1 yıl önce

Hunter assassin 2

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar