Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 1 Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 2 Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 3 Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 4 Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 5 Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 6

Drag Sim 2018 Para Hileli MOD APK [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu araba yarışı oyununda en başarılı yarışçılar listesinde yer almak için Lider Tablolarına katılın.


Drag Sim 2018 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Şu anda sitede indirilebilir oyunlar, yarış oyunları artık oyunculara yabancı değil. Bazı favori oyunlar arasında Need for Speed ​​No Limits, CSR Racing veya Reckless Racing yer alır. Oyunlar, oyuncu için heyecan yaratmada her zaman nihai deneyimi getirmek için eğlencelidir. İşte Ovidiu Pop geliştiricisi tarafından insanlara birçok yeni şey getirecek yeni özelliklere ve tasarıma sahip Drag Sim 2018 adlı başka bir yarış oyunu.


Drag Sim 2018 v1.1.5 MOD APK


Oyun, Ovidiu Pop tarafından üretilip piyasaya sürüldü; Bu Romanya'dan bir mobil oyun üreticisidir. Belki popüler olduğu için oyunlarını oynamışsınızdır. Denemeniz gereken harika oyunlardan bazıları Farmer Sim 2018, Counter Assault Forces, Bus Simulator 17…


Drag Sim 2018 Para Hilesi


Yarış arabanızın kontrolünü elinize alın ve dünyanın en iyi sürücüsü olmak için maçlara katılın. Kazanmak zorunda olduğunuz birçok yarış becerisini kullanın veya yarışta kendilerini aşmış harika sürücülerin yarışının tadını çıkarırken direksiyon simidini geliştirmek için kendi deneyiminizi çizin. Sporları kazanırken, yarış arabanızı yükseltmek, harika kupalar almak ve tabii ki para ve özel ödülleri alamamak gibi oyuncular için eğlenceli ödüller olabilir. Ayrıca, daha büyük ve daha zor maçlara ulaştığınızda.


Drag Sim 2018 Altın Hilesi


Her birinin tercihlerine göre seçim yapmak için Drag Sim 2018'de bire bir yarışmayı veya diğer yarışçılara katılmayı seçebilirsiniz. Bu araba yarışı ile sadece süper sevimli bir arabaya sahip olmaya veya kazanan olmaya çalışmakla kalmaz, aynı zamanda artık araç bakımının temel fonksiyonlarını ve detaylarını veya süper arabanın bilgisini de öğrenebilirsiniz. Her ikisi de eğlendirebildiğinde ve aynı zamanda yeni bilgi edinebildiğinde bu harika değil.


Drag Sim 2018 Araba Hilesi


Android için Drag Sim 2018; Ferrari, Lamborghini, Butagi, Huayra gibi dünyanın en iyi süper arabalarının ellerinde olacak… hepsi burada ve onu kullanmanı bekliyor. Yarışın tasarımı sofistike, güzel ve bir o kadar da maceralı, dolambaçlı. Bu, oyundaki oyunu kullanıcıları getirme yarışı kadar benzersiz ve heyecanlı kılıyor. 


Drag Sim 2018 Hile Apk


Geniş açık alan, tropik gün batımları, her yer altın kumlu, kalabalık sokaklara. Ardından fırtınalı günlerden havalar soğuyana kadar şimşekler çakıyor, yolun iki yanında çam ağaçları var. Birisi sizinle rekabet etmek isterse, her yarış gerçekleşebilir. Her benzersiz özelliğe sahip çok sayıda oyuncu, oyuncuyu odaklanmaya ve kazanmak için doğru kararı vermeye teşvik eder.


Drag Sim 2018 Apk indir


Diğer yarış oyunları gibi, Drag Sim 2018 de oyuncunun en zayıf arabasını tamir etmesine ve yeniden dekore etmesine, mağaza sistemine girmesine, en iyi motorları satın almasına ve arabanın bakımını yapmasına ve dönmesine izin veriyor. Birçok insan için bir savaş çığlığı haline geldi. Lastikten, dümenden, istenirse rengi değiştirilir. 70'in üzerinde farklı çeşidi mevcuttur. Oyunculara yeni nesil 3D alanı kullanırken en iyi deneyimi sunan pürüzsüz kontrol sistemi. Sadece bu değil, araba kornalarının canlı sesi, yeni zorluklardan geçerken kükreme, oyunu daha da çekici hale getiriyor.


Drag Sim 2018 Kupa Hilesi


Bu oyunun bir diğer öne çıkan özelliği de çok oyunculu özelliğidir. Telefonunuzda ağ bağlantısını açıp çok oyunculu modu seçerek bu özelliği deneyimleyebilirsiniz. Bu mod ile arabanızı dünyadaki tüm oyuncularla yarışa getireceksiniz. Diğer yarışçıların saygısını kazanmak için kazanmaya çalışın. Süper arabaya sahip olmak, onları kontrol etmek ve birçok kupa getirmek için Drag Sim 2018'e katılın. En başarılı yarışçılar listesinde yer almak için Lider Tablolarına katılın. Oyun App store ve google store'da tamamen ücretsizdir, böylece insanlar istedikleri zaman indirebilir.


Drag Sim 2018 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Fishing Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar