Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.37]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.37] 1 Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.37] 2 Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.37] 3 Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.37] 4 Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.37] 5 Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.37] 6

Avion Uçuş Simülatörü Para Hileli MOD APK [1.37] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her biri sizi ilgilendiren fiziksel özelliklere sahip birçok uçak türünü kontrol edebilirsiniz.


Avion Uçuş Simülatörü 1.37 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş hilesi
Avion Flight Simulator, oyuncuların ekranda önceden tanımlanmış bir konuma uçarken uçuşları en iyi şekilde tamamlamasını gerektirir. Doğru bir şekilde kalkış veya iniş için gerekli tüm manevraları sorunsuz bir şekilde yapacaklardır. Aynı zamanda bazı durumlarda dikkatli olmamanız durumunda uçağınız her an sigara içebilir ve tamirat yapmak için aşağıdaki konuma gitmeniz gerekir.


Avion Uçuş Simülatörü v1.37 MOD APK


Avion Uçuş Simülatörü oyununda oyuncular kaptanlık pozisyonunu deneyimleyecek ve çeşitli uçakları oyun dünyasındaki yerlere uçuracak ve verilen görevleri tamamlayacak. Uçağın kontrolü tamamen oyuncu tarafından detaylı olarak yapılır ve istikrarlı bir uçuş sağlar. Eş zamanlı olarak dünya, her uçuşta oyuncuya gerçekçi bir deneyim yaşatmak için ayrıntılı olarak tasarlanmıştır.


Avion Uçuş Simülatörü Para Hilesi


Oyuncuların bu deneyimi sevmesini sağlayan şey, uçağın bakış açısını özgürce değiştirebilmeleri ve olayları kendi istedikleri şekilde görebilmeleridir. Temel bir üçüncü şahıs bakış açısıyla izleyebilir ve kokpitin dışındaki manzarayı görmek için birinci şahıs görünümüne geçebilirler. Aynı zamanda, ilk perspektif hala bir uçak gökyüzüne yeni kalktığında aşağıdan yukarıya doğru olan görüntüdür. Her şeye bakmanın yanı sıra, yapmanız gereken görevleri de bulabilirsiniz.


Avion Uçuş Simülatörü Altın Hilesi


Oyuncu Avion Uçuş Simülatörü'nde bölüme başladığında, havaalanında uçağı görecek ve kalkışa hazırlanacak. Görünmenin yolu basittir, herhangi bir oyuncunun yapması gereken ilk iş, uçağın hareket etmeye başlaması için hızı maksimuma çıkarmak olduğunda kolayca yapabilir. Doğru hıza ulaşıldığında, kalkış için uygun olacak ve vitesleri açıp kapatmanız ve uçağın sabit durumunu korumanız gerekiyor.


Avion Uçuş Simülatörü Uçak Hilesi


Oyuncu uzun süre havada kalacak ve uçağı haritada belirtilen konuma yönlendirmeye çalışacak. Aynı zamanda, birçok durumda, özellikle de iniş yapmak üzereyken, uçağın sabit durumunu korumak her zaman gerekli olacaktır. Bazı temel parametrelerin görüntülendiğini görecek ve oradan uçağın durumu ve uçuş yolunda ayarlamalar yapacaksınız. Aynı zamanda oyun, inmek üzere olduğunuz havalimanı hakkında da bilgi veriyor.


Avion Uçuş Simülatörü Hile Apk


İnişe hazırlanmak için bir havaalanı uyarısı aldığınızda, uçağın durumunu ayarlayacak ve viteslerinin doğru şekilde indiğini göstereceksiniz. Tüm hız parametrelerinin maksimuma düşürülmesi gerekiyor ve uçağın kademeli olarak hareket etmesi ve tamamen durması için fren uygulamalısınız. Ek olarak, uçağın gerekli pozisyona ulaşana kadar her zaman güvende olmasını sağlamak için uçağın uçuşuna dikkat etmeniz gerekecektir.


Avion Uçuş Simülatörü Apk indir


Avion Uçuş Simülatörü deneyimlediğinizde, kesinlikle ünlü üreticilerin birçok farklı tipinde uçak bulabileceksiniz. Yolcu uçağı veya savaş uçağı olarak şekil ve kullanım bakımından farklılık gösterirler ve oradan getirdikleri deneyim de tamamen farklıdır. Aynı zamanda, hepsinin tamamen gerçekçi bir fiziği var ve oyun ekranını etkilemek istemiyorsanız stabilitelerini sağlamanız gerekecek.


Avion Uçuş Simülatörü indir (MOD, Ücretsiz alışveriş hilesi)


Bir önceki android oyun Shadow Fighter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar