Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [v1.43.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [v1.43.1] 1 Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [v1.43.1] 2 Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [v1.43.1] 3 Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [v1.43.1] 4 Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [v1.43.1] 5 Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [v1.43.1] 6

Shadow Fighter Mega Hileli MOD APK [1.43.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları sayısız şiddetli savaşta eğlendirmek için birçok etkileyici mekaniğin yanı sıra sert ve tehlikeli bir dünya içerir.


Shadow Fighter 1.43.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Sınırsız yetenek hilesi
  5. Para Hilesi. 500.000 altın ödül
  6. 10.000 deneyim ödülü
Shadow Fighter, oyuncuları sayısız şiddetli savaşta eğlendirmek için birçok etkileyici mekaniğin yanı sıra sert ve tehlikeli bir dünya içerir. Ayrıca, oyuncuları oyunun tamamına dahil etmek için birçok yükseltme mekanizmasının yanı sıra çeşitli biyomlar ve düşmanlar gibi daha heyecan verici şeyler sunar. Buna ek olarak, efsanevi ödüller talep etme veya özel bir oyun modunda diğer oyuncularla savaşma şansı ile birçok olağanüstü çevrimiçi aktiviteye sahip olacak.


Shadow Fighter v1.43.1 MOD APK


Shadow Fighter yüksek tempolu bir aksiyon oyunudur, bu nedenle kontrol mekanizması esnektir, böylece oyuncu karakter üzerinde tam kontrole sahip olur. Ayrıca oyun platform tarzında geliştirilmiştir, bu nedenle karakter çevik hareketlere sahip olacak ve oyunculara en yumuşak ve en rahat kontrol hissini verecektir. Oyun ayrıca, ortamı daha gerçekçi hale getirmek için saldırılar veya beceriler yoluyla daha fazla etkileşim sunar.


Shadow Fighter Para Hilesi


Oyun, oyuncuların becerilerini daha esnek ve hızlı bir şekilde etkinleştirmelerine yardımcı olacak, hassas arayüz sayesinde güzel ve güçlü kombinasyonlar oluşturmalarına yetecek kadar. Beceri sistemi ayrıca iki farklı kısayol çubuğuna bölünmüştür ve oyuncular savaş sırasında sürekli olarak geçiş yaparak onlara 8'e kadar aktif beceriyi harekete geçirebilir. Bu, kontrol sistemindeki mutlak esnekliği gösterir ve oyunculara savaşa daldıklarında en rahat hissi verir.


Shadow Fighter Yetenek Hilesi


Oyuncular, farklı mesafelerden veya güçlü yönlerden beş farklı karaktere erişebilecek ve dövüş stillerine karar vermelerine izin verecek. Her karakter ayrıca zengin bir yükseltme sistemi ile birlikte gelir ve oyuncuların ayrı bir beceri veya savaş mekaniği oluşturması için birçok şubeye ayrılabilir. Ayrıca, karakter sınıfları çeşitli benzersiz silahlara yol açacak ve oyunculara her şeyi kapsamlı bir şekilde geliştirmeleri için daha fazla fırsat verecek.


Shadow Fighter Hile Apk


Karmaşık karakter sistemlerinin yanı sıra, Shadow Fighter, oyuncuların fethetmesi için devasa bir dünyaya sahiptir ve birçok farklı iklim veya tasarımdan oluşur. Oyuncunun seviyesine bağlı olarak, seviye otomatik olarak canavarların zorluğunu dengeler, bu da onları oyuncuyu uyarmak için daha şiddetli ve kaotik hale getirir. Bu acımasız dövüş stili sayesinde oyuncuları savaş ve katliamın heyecanına kaptıracak.


Shadow Fighter Silah Hilesi


Oyun, çöpçatanlık ve korkunç savaş rakiplerinin olduğu gerçek zamanlı arenalar aracılığıyla her oyuncunun savaş performansını artıracak. Neyse ki, sistem güçlerini dengeleyecek ve oyuncular etkili bir şekilde savaşmak için tüm yeteneklerini kullanabilir, düşmanın saflarını alabilir ve daha fazlasını yapabilir. Oyuncular, başarılarına göre daha cömert ödüller alacak ve tehlikeli bir dünyada ilerlemelerine yardımcı olacak.


Shadow Fighter Apk indir


Shadow Fighter, oyunculara birçok ödülün yanı sıra özel etkinlikler veya zorluklarla kendilerini geliştirmeleri için mükemmel fırsatlar sağlayacaktır. Hepsi normal seviyelerden farklı şekilde tasarlanmıştır ve oyuncuların elde edebilecekleri en iyi dövüş performansını sergilemeleri için genellikle zaman sınırlıdır. Ödüller, oyuncular arasındaki zorlu rekabette bile oyuncunun yeteneğine ve ilerlemesine bağlı olarak cömerttir.


Shadow Fighter indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Ertugrul Gazi 21 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar