SIERRA 7 Mega Hileli MOD APK [v0.0.318]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
SIERRA 7 Mega Hileli MOD APK [v0.0.318] 1 SIERRA 7 Mega Hileli MOD APK [v0.0.318] 2 SIERRA 7 Mega Hileli MOD APK [v0.0.318] 3 SIERRA 7 Mega Hileli MOD APK [v0.0.318] 4 SIERRA 7 Mega Hileli MOD APK [v0.0.318] 5

SIERRA 7 Mega Hileli MOD APK [0.0.318] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular silahlarını özelleştirebilir, büyük yıkıcı güce sahip güçlü silahlar oluşturabilir ve oyuncuların saldırgan düşmanlarla başa çıkmalarına yardımcı olabilir.


SIERRA 7 0.0.318 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız mermi hilesi
  3. Sınırsız flaş (Etkinleşmesi için bölüme girmeden önce flaş bombalarını tutmanız gerekiyor)
  4. Sınırsız el bombası hilesi (etkinleşmesi için seviyeye girmeden önce el bombalarını tutmanız gerekir)
  5. Sınırsız para hilesi
  6. Premium kilidi açıldı
SIERRA 7 – Tactical Shooter, oyuncuları heyecanlandıran çekici ve ilginç oynanışa sahip, rol yapma ve aksiyon türünde bir atış simülasyon oyunudur. Diğer atış simülasyon oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da yoğun ve heyecanlı savaşların içinde olacaksınız. SIERRA 7 – Tactical Shooter ayrıca sizi akıllıca seçim yapmanızı, tüm düşmanları öldürmek için doğru kararları vermenizi ve rehineleri kurtarmanızı gerektiren tehlikeli durumlara sokar.


SIERRA 7 v0.0.318 MOD APK


SIERRA 7 – Tactical Shooter bir aksiyon nişancı oyunudur ancak minimalist bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, sadece birkaç oyun seviyesi ile bu oyunla kolayca tanışacaklar. Bu oyunda oyuncular, tehlikeli ve zor durumlara yerleştirilmiş cesur bir elit askerin rolüne dalacaklar. Doğru ve akıllıca kararlar önemlidir ve oyuncuların en iyi kararları düşünmesini ve vermesini gerektirir. Oyuncunun, oyuncudan hesaplama ve doğruluk gerektiren bir keskin nişancı askerinin enkarnasyonunu gerektirdiği senaryolar vardır.


SIERRA 7 Para Hilesi


Bir sürü ilginç oyun ile oyuncular, oyuncuların her oyun ekranı için düşünmesini ve doğru seçimi yapmasını gerektiren her oyun ekranında farklı bir durumda olacak. Son derece etkileyici ve çekici oynanışı ile oyunculara keyifli ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vadediyor.


SIERRA 7 premium APK


SIERRA 7 – Tactical Shooter'ın geliştiricisi, karakterinizi kişiselleştirmenize izin veren özel bir oyun sistemi de ekledi. Çok sayıda gerekli ve kullanışlı aksesuar ve araçla oyuncular, her seviyeye uyacak şekilde bu aksesuarları seçebilir veya değiştirebilir. Bu aksesuarlar size farklı seviyelerde avantaj sağlayacaktır. Oyuncular ayrıca silahlarını özelleştirebilir, büyük yıkıcı güce sahip güçlü silahlar oluşturabilir ve oyuncuların saldırgan düşmanlarla başa çıkmalarına yardımcı olabilir. Bu, bu oyuna başarı getiren faktörlerden biri olarak kabul edilebilir.


SIERRA 7 apk hilesiz


Aynı türdeki diğer oyunların aksine, SIERRA 7 – Tactical Shooter, bu türdeki diğer oyunların çoğu 3D grafik arka planına sahip olacak, ancak bu oyun 2D grafikler kullanıyor. Ancak bu grafik arka planı oyunun oynanış tarzına çok uygun, ayrıca oyuna diğer oyunlara göre çok daha farklı ve çekici bir his veriyor.


SIERRA 7 apk dayı


SIERRA 7 – Tactical Shooter'ın günümüzde oldukça başarılı bir oyun olduğu söylenebilir, farklı oynanış ve grafiklere sahip. Bu oyun, oyunculara diğer atış oyunlarına göre daha eğlenceli ve rahat bir his verir; Bu oyun hala geliştirici tarafından oyun ekranını getirmek için güncellenmekte ve geliştirilmektedir. daha keyifli ve oyuncu deneyimini daha eksiksiz hale getirin. Saatlerce süren yoğun çalışma ve çalışmanın ardından eğlenceli bir oyuna ihtiyaç duyan oyuncular için çok uygundur. Tehlikeli savaşlara dalmak ve hemen kazanan olmak için bu oyunu şimdi indirin.


SIERRA 7 APK hile


SIERRA marka ateşli silahların olması sürpriz olmamalı. SIERRA Tactical Shooter'da kullanılan silahın bazı harika özellikleri var. Silahlar hafif metalden yapılmıştır ve üzerlerinde bir çok özellik bulunmaktadır. Çift namlulu, kendisine bağlı bir dürbün veya hatta demir bir görüşe sahip olanı alabilirsiniz. Onu farklı kılan diğer şey, farklı seviyelerdir.


SIERRA 7 apk indir


Bu oyunun diğerlerinden farklı olmasının temel nedeni kullanılan animasyonlardır. Sıradan silah ve mermi ateşleme animasyonlarını kullanmak yerine, göğüs göğüse bir dövüş sistemi kullanmanız gerekecek. Silahı benzersiz yapan da budur. El ele dövüş , kısa sürede çok sayıda düşmanı yok etme yeteneğine sahiptir. Ayrıca size kullanmanız için çok fazla mühimmat verir.


SIERRA 7 Mermi Hilesi


Eğer göğüs göğüse çarpışma sistemi hakim sonra, mümkün olacak usta oyunda kullanılan silahların hepsi. Bu oyunda alabileceğiniz birçok farklı ateşli silah türü var. Bazıları tabanca, tüfek, pompalı tüfek, tabanca, otomatik makineli tüfek ve hatta keskin nişancı tüfeklerini içerir. Kullandıklarınız, oyunda yer alan çeşitli aşamaları ve patronları aşmanıza yardımcı olacaktır.


SIERRA 7 Sllah Hilesi


Atış oyunları yaratma konusunda en iyi şirketlerden biridir. Ayrıca 1970'lerden beri oyun yapıyorlar ve yapmaya devam ediyorlar. SIERRA'daki grafikler harika. Orada her tür oyun hayranı için bir şeyler var. Renkler parlak ve içerdiği ortamlar çok renkli. SIERRA 7 Tactical Shooter ücretsiz veya ücretli Oyunu doğrudan SIERRA'nın yaratıcılarından veya çevrimiçi olarak çeşitli web sitelerinden satın alabilirsiniz. SIERRA'nın yaratıcılarından oyunu size gönderecek birçok web sitesi var. küçük bir fiyata. 


SIERRA 7 Premium Hilesi


Yine de oyunu doğrudan SIERRA'dan satın almanın bazı dezavantajları var. Bunun en büyük nedenlerinden biri, genellikle nakliye için çok fazla para almalarıdır. ve işleme. Temel seviyede mevcut olan ilk seviye. Bu aslında oyunun ana hikayesinde yer alan bir boss savaşı. Mevcut olan ikinci seviye, “Çöl Kavşağı” adlı bir adadır. Bu seviyede, bir helikopter alıp büyük bir çölden geçebileceksiniz. Mevcut olan son seviye, son seviye olarak adlandırılır. Burada adada savaştığınız iki bossu daha alt edebileceksiniz. Patronların her birinin, onları ateş etmeyi ilginç kılan benzersiz bir atış tarzı vardır.


SIERRA 7 – Tactical Shooter indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Fighter Pilot HeavyFire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar