Puzzle Heist Mega Hileli MOD APK [v1.4.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Puzzle Heist Mega Hileli MOD APK [v1.4.7] 1 Puzzle Heist Mega Hileli MOD APK [v1.4.7] 2 Puzzle Heist Mega Hileli MOD APK [v1.4.7] 3 Puzzle Heist Mega Hileli MOD APK [v1.4.7] 4 Puzzle Heist Mega Hileli MOD APK [v1.4.7] 5

Puzzle Heist Mega Hileli MOD APK [1.4.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En az bir kez denemeniz gereken 3'lü eşleştirme bulmaca oyun tarzına sahip yeni yarış oyunudur.


Puzzle Heist 1.4.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Tek Vuruş ile Öldürme
Bu makale size Puzzle Heist'i (3'lü eşleştirme bulmacasını birleştiren bir araba yarışı oyunu) nasıl oynayacağınız , başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları ve püf noktaları ve ardından her biri için adım adım video ve görüntü çözümleri sunacaktır. 


Puzzle Heist v1.4.7 MOD APK


Puzzle Heist. dev metal kapının sağındaki dört kilit üzerine gözetleyicilerinizi yerleştirerek mevcut ilerlemenizi görebilirsiniz. Oyunun başında hepsi kırmızı renkte olacak, ancak daha fazla bulmacayı tamamladıkça ve daha fazla güvenliği kapattıkça yavaş yavaş yeşile dönecekler. Gittikçe daha fazla bulmacayı aştıkça, lazer ışınlarını devre dışı bırakacak, rahatsız edici güvenlik kameralarını kapatacak, elektrik çubuklarını kapatacak ve kapıyı yükselteceksiniz. Arkadaşınız Sophia gerisini halleder.


Puzzle Heist Hile Apk


Ana ekranın altındaki düğmeler sizi bulmacalar arasında götürecektir. İlk dört simge, bir bulmaca türü seçmenize izin verir. Kilitliyse, ana kasa kilitlerinden bir başkasını indirmeniz gerektiği anlamına gelir (asma kilit sayısı size kaç tane daha güvenlik öğesinden geçmeniz gerektiğini söyler). Onay, tamamladığınızı gösterir. Elektrik voltlarının sayısı, bulmacayı yendiğinizde size ne kadar enerji vereceğini gösterir. Siz bulmacaları aştıkça alttaki çubuk enerji ile dolar. Mavi çubuk göstergenin sonuna ulaştığında, başka bir güvenlik öğesini kapatacak ve daha fazla bulmacanın kilidini açacaksınız. Dört kez yaparsanız ödülü alırsınız.


Puzzle Heist APK Son Sürüm indir


Arada sırada, Sophia adında bir bayan, nasıl olduğunuzu bilmeniz için size bir zil verecek. Onu susturmak için her zaman konuşmanın ortasında kapatabilirsiniz. Gizli hazinenin kilidini açmak için her bulmacayı çözmenize gerek yok. Sadece dört enerji çubuğunu doldurun ve tüm güvenliği kapatın, ödülünüzü alırsınız. Bu, tercih ettiğiniz bulmaca türlerine konsantre olabileceğiniz veya size en büyük baş ağrısını veren bulmacaları atlayabileceğiniz anlamına gelir.


Puzzle Heist - Para Hilesi


Ödülünüzün kilidini açmak için MacHeist üyesi olmanız gerekir. Oyunun içinden kaydolabilir ve işlemi bitirmek için istediğiniz zaman hazineye dokunabilirsiniz. Bulmaca listesine geri dönmek ve kaçırdığınız bilmeceleri bitirmek için ekranın altına dokunun. Puzzle Heist, Game Center sosyal hizmeti için 19 başarı ile birlikte gelir. Oyunu yenerek beş başarı elde edeceksiniz (Enerji Verimli, Kaybolma Yasası, Topraklanmış, Açık Susam ve her güvenlik öğesini kaldırıp kasayı kırmak için Payday). Ayrıca Backstabber'ı da kazanacaksınız.


Puzzle Heist Hile 2021


Her türden en az üç bulmacayı çözdüğünüz için Jack of All Trades kazanacaksınız. Ayrıca, tek bir bilmece koleksiyonunda (Ekstraksiyon Ustalığı, Zen Ustalığı, 3 Yasa Ustalığı ve Elektrikçi Ustalığı) 15 bulmacanın hepsini yenerek başarılar ve 60 aşamanın tümünü geçtiğinizde devasa bir 100 puanlık başarı elde edeceksiniz. Puzzle Heist, en az bir kez denemeniz gereken 3'lü eşleştirme bulmaca oyun tarzına sahip yeni yarış oyunudur.


Puzzle Heist İndir (MOD, Tek Vuruş Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Real Car Parking Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar