Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [v1.10.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [v1.10.11] 1 Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [v1.10.11] 2 Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [v1.10.11] 3 Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [v1.10.11] 4 Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [v1.10.11] 5 Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [v1.10.11] 6

Farm Dream Elmas Hileli MOD APK [1.10.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Küçükten büyüğe her yaş için uygundur, bu nedenle oynanışı basittir.


Farm Dream 1.10.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Kullanırken miktarı azalmaz.)
  2. Sınırsız Elmas Hilesi (Kullanırken miktarı azalmaz.)
Toz ve kirlilik dolu şehir hayatından sıkılıyorsunuz. Araçlardan gelen sesler, binalardan gelen rahatsız edici sesler baş ağrısı ve yorgunluk hissetmenize neden olur. Ya da basitçe doğa, bitki ve hayvan aşığısınız. Öyleyse burada sizin için eğlenceli bir çiftlik oyunu varken ne bekliyorsunuz? Farm Dream - Village Farming Sim bugün en popüler olanıdır. Hiç bilmediğiniz benzersiz şeyleri deneyimlemek için kendinizi oyunun dünyasına bırakın.


Farm Dream v1.10.11 MOD APK


Bu çiftlik oyunu türü için, oyuncular kendi çiftliklerini yönetecek ve çiftliklerinden üretilen yiyecek ve çiftlik hayvanlarını alıp satacaklar. Farm Dream, oyuncuları gerçek bir çiftçinin hayatını deneyimlemeye ve baharatın keyfini çıkarmaya getiriyor. Günlük çalışmanız tarlalar, ağaçlar ve hayvanlarla ilişkilendirilecektir. Huzurlu köy yaşamı, rahatlama ve rahatlık anları yaşamanıza yardımcı olur. Oyun size pozitif enerji veriyor.


Farm Dream 1.10.11 Para Hile Apk


Çiftliğiniz her türlü bitki, sebze ve hayvan yetiştirmeye ve inek, domuz, tavuk gibi ekonomik değeri olan hayvanları yetiştirmeye uygun güzel ve verimli bir arazidir. Her iş günü. Çiftlik hareketliydi ama son derece eğlenceli ve rahattı. Tohumu toprağa ekecek ve büyümesini bekleyeceksin, biçmen için meyve vereceksin. Ekinlerden hasada ek olarak, inekleri sağmak, koyun tıraş etmek, yumurta almak, ... ve çiğ ürünleri doğrudan satmak gibi işler de yaparsınız. Veya çiftlik malzemelerinden bitmiş ürünler yapmak için üretim makineleri satın alırsınız. Çiftliğinizden ürün üretmek ve satmak için stratejiler kullanarak çiftliğinizi yönetecek ve inşa edeceksiniz.


Farm Dream 1.10.11 Elmas Hile Apk


Çiftliğiniz kontrolünüz altında büyümeye ve genişlemeye devam edecek. Tamamlanan her istekle birlikte, çiftliğini yükseltmek için bir ödül kazanacaksın. Hasat çiftliği, kendi çiftliğinizden lezzetli ve besleyici yemekler üretir ve yaratır. İşinizi büyütmek için diğer çiftçilerle ticaret yapacaksınız. O zaman köylülerden, diğer çiftçilerden emir alacaksınız. Çiftlik ürünlerinizi satmanız için yol boyunca temiz bir çiftlik olacak. Farm Dream'de daha fazla hayvan ve tohum satın almak için çiftliği de ziyaret edebilirsiniz. Alıcıları etkilemek ve çekmek için çiftliğinizi özel ve benzersiz olacak şekilde dekore edin. Bunun işiniz üzerinde büyük bir etkisi olacaktır.


Farm Dream Hile Apk


Dünyadaki birçok oyuncuyu çeken başarılı bir çiftlik oyunu olan Farm Dream, süper güzel ve canlı bir grafik tasarıma sahiptir. Oyun geliştiricisi, oyun içi grafiklere, canlı ve canlı, güzel ve uyumlu renklere, her ayrıntıya özen gösteren, eğlenceli oyun oynama, oyunculara heyecan ve cazibe duygusu getirmeye büyük önem vermiştir. Oyunun müziği, her bir eylemle eşleşmek için eşit derecede çekici, oyuncuyu rahat ve oynamaktan mutlu hissettiriyor.


Farm Dream APK Dayı


Farm Dream, küçükten büyüğe her yaş için uygundur, bu nedenle oynanışı basittir. Oyunun talimatları basit ve anlaşılması kolaydır. Bu oyunu oynamak o kadar kolaydır ki, sadece birkaç tıklama ile oyunda ustalaşabilirsiniz. Çiftliğiniz beğeninize göre özelleştirilecek; tamamen oyuncuya bağlıdır.
Dream game, başlangıçtan itibaren gerçekten mükemmel bir çiftlik oyunudur. Size keyifli ve rahatlatıcı bir deneyim sunar, bu yüzden oyuncular için çok bağımlılık yapar. Bu harika hissi yaşamak için bu oyunu hemen indirin!


Farm Dream - Village Farming Sim'i İndirin (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Parkour Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar