The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [v5.75.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [v5.75.1] 1 The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [v5.75.1] 2 The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [v5.75.1] 3 The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [v5.75.1] 4 The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [v5.75.1] 5 The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [v5.75.1] 6

The Sims FreePlay Para Hileli MOD APK [5.75.1] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Kendi hayatını kur ve sistemi yönet.


The Sims FreePlay 5.75.1 APK AÇIKLAMASI


Electronic Arts, eskiden oyuncuları oyunlarla üzen oyunla eğlence dünyasında iyi bilinen bir isim: Bitkiler ve Zombiler. Sadece bu değil, Star Wars ™: Galaxy of Heroes, Real Racing 3 veya FIFA Football gibi birçok başka süper ürün var. Baktığımızda görebiliyoruz, bunların hepsi oyun topluluğundan büyük ilgi ve sevgi alan oyunlar. Yayıncı, her çocuğunun grafiklerinden oyunun içeriğine ve oynanışına kadar iyice uzmanlaştı. Ve getirdikleri sonuçlar inanılmaz derecede değerlidir.


The Sims FreePlay v5.75.1 MOD APK


Kaliteli oyunları oyuncularla buluşturmaya devam eden ELECTRONIC ARTS, geçtiğimiz günlerde The Sims FreePlay'i yayınladı. Önceki ürünlerden farklı olarak, artık oyunculuk, rol yapma veya taktikler yok, bu kez The Sims FreePlay, oyunculara yeni bir dünya deneyimi, yeni bir kader, yeni insanlarla tanışma deneyimi sunan bir simülasyon oyunudur! Bazen kendinizi sinirli hissediyorsanız veya emrinizde olmayan şeyler hakkında şikayet ediyorsanız, The Sims FreePlay'e katılmayı deneyin ve her şey kontrolünüz altında olacaktır. Oyun aracılığıyla bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinelim.


The Sims FreePlay Para Hilesi


The Sims FreePlay topluluğuna katılın; güzel bir kasabada ikamet edeceksin. Burada normal bir insan gibi yaşayacak, okula gidecek, çalışacak, arkadaşlarla iletişim kuracak, ilişkiler kuracaksınız ... Oyuna başladığınızda, sistem sizi buradaki manzarayla tanıştırmak için bir genel bakış videosu hazırlayacak, nasıl oynanacağı ve yakın gelecekte yapmanız gerekiyor. Deneyime başlamak için yapmanız gereken ilk şey karakterinizi yaratmaktır.


The Sims FreePlay Simoleons Hilesi


Ekranda cinsiyet, ten rengi, kıyafet seçebileceğiniz ve kendinize bir isim verebileceğiniz bir karakter oluşturma arayüzü görünecektir. Karaktere sahip olduğunuzda, sistem size gerçekleştirmeniz gereken görevleri vermeye başlayacaktır. İlk görevler oldukça basittir ve ayrıntılı talimatlara sahiptir. Örneğin, bir köpeği besleyin, evden bir eşya alın, yeni bir katı dilimleyin… Karakterimiz hiç işe gitmedi mi diye merak edebilirsiniz, yukarıda bahsettiğim şeyleri almak için nereden para bulacağım, değil mi? Bir görevi her tamamladığınızda, bir miktar bonus alırsınız ve bunu herhangi bir şey satın almak için kullanırsınız.


The Sims FreePlay 5.75.1 Lifestyle Hile Apk


Başlangıçta, karakterinizin bir kariyer veya başka ilişkiler yaşamadan önce çeşitli başka görevlere ihtiyacı olacaktır. Ve belirli görevleri her tamamladığınızda, seviye atlanacak ve yeni karakterler, yeni hikayeler açacaksınız. Her karakterin kendi sorumlulukları vardır; Kasabada farklı işler yapacaklar ve farklı yapılar inşa edecekler. Oyun 54 seviye ve 34 farklı stil sunuyor. Yani birçok karakteri aynı anda kontrol edeceksiniz. Ve sonra, The Sims FreePlay'de para kazanmanın bazı hızlı yollarını göstereceğim.


The Sims FreePlay 5.65.2 Vip Hile Apk


Bahçecilik, bu oldukça nazik bir iş ve birçok insan tarafından seviliyor. Sadece markete gitmeniz, birkaç tohum seçmeniz ve evinizin arsasına ekmeniz yeterlidir. Kısa bir süre sonra olgunlaşırlar ve tarım ürünlerini hasat edip parayla satabilirsiniz. Tarımsal ürünlere ek olarak, seviye atlamak için Exp puanları da alırsınız, seviye yükseldikçe diğer birçok işe, eve, malzemeye ve yeni karakterlere erişebilirsiniz. Bir başka yol da kasabada binalar inşa etmek ve karakterler için iş bulmak.


The Sims FreePlay Apk 2023


Kasabanız ne kadar kalabalık ve büyürse, o kadar çok para alırsınız. Bulabileceğiniz şeylerden biri bilim adamları, sanatçılar, öğretmenler, politikacılar, sporcular, itfaiyeciler, müzisyenler, oyuncular ve emlakçılar. Bunların hepsi arzu edilen işler, değil mi? Ayrıca daha fazla tatil yeri inşa edebilir, masaj saunasıyla rahatlayabilir, spaya gidebilir ve güzellik hizmetlerini kullanabilir, hayalini kurduğunuz bir ev tasarlayabilir,… Her iki özellik de oyun tarafından destekleniyor, böylece her şeyi yapabilirsiniz.


The Sims FreePlay Apk Son Sürüm


The Sims Freeplay gibi içeriğe sahip simüle edilmiş bir oyunla, grafikler mutlaka görülmeli. Gerçekçi sahneler oluşturmak için uygun renklerle süslenmiş güzel tasarımlarla grafiklerin simülasyon oyunlarının güçlü bir noktası olduğu söylenebilir. Ve bu, bu oyunun bir istisnası değildir. Karakterler çok keskin ve çok sevimli olana kadar her manzara. Ayrıca, ses de mükemmel, fon müziği yumuşak ve esprili, oyuncuların kendilerini daha rahat hissetmelerine katkıda bulunuyor.


Sims Mobile Apk


The Sims Freeplay gibi eğlenceli bir oyun, en titiz oyuncuları bile tatmin edebilir. Hem son derece ilgi çekici hem de çekici içerik ve tamamen ücretsiz. Şimdi bu oyunu indirebilir ve The Sims Freeplay'de heyecan verici bir yolculuğa çıkmaya başlayabilir ve kendi hikayenizi yaratabilirsiniz.


Sims FreePlay İndir (MOD, Puanlar / Simoleonlar / VIP)


Bir önceki oyun olan FM 2021 Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar