Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [v1.20.3]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [v1.20.3] 1 Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [v1.20.3] 2 Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [v1.20.3] 3 Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [v1.20.3] 4 Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [v1.20.3] 5 Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [v1.20.3] 6

Last Day on Earth Survival Mega Hileli MOD APK [1.20.3] - Becerilerinizi sınamak ve 2027 kıyamet sonrası çorak arazide yeni bir hayat kurmak için Last Day on Earth Survival MOD APK - son sürüm - indirin.


Last Day on Earth Survival AÇIKLAMASI


Kıyamet sonrası bir çorak arazide ne kadar hayatta kalırsınız? Becerilerinizi ve sezgilerinizi sınamak ve yeni bir hayat kurmak için Last Day on Earth Survival mod apk'yı indirin. Herkes öldü ve sen doggo arkadaşlarından başka hiçbir alet olmadan çorak topraklarda bırakıldın.


Enfeksiyondan kurtulun


Göreviniz: Hayatta kalmak. Yeni bir ev inşa edin ve dünyayı dolaşan mutantları avlayın, toplayın ve savaşın.

Yıl 2027. Bir enfeksiyon tüm dünyaya yayıldı ve insanlığı yok etti. Geriye kalan birkaç kişi, enfeksiyonun geri kalan insanları dönüştürdüğü zombilerle savaşmak gibi korkunç bir görevle başbaşa kaldı. Hayatta kalmak için savaşmanız, inşa etmek için yeterli kaynağınız ve yiyecek yemeğiniz olduğundan emin olmanız gerekecek.

Üssünüzü oluşturun: Kendiniz köpeğiniz ve arkadaşlarınız için surlar ve yapılar inşa etmek için rutin olarak ahşap ve taş gibi yeni kaynaklar toplamanız gerekecek. Avlanmanıza, toplanmanıza ve düşmanların ne zaman yakında olduğunu bilmenize yardımcı olmak için oyunda köpek yetiştirebileceksiniz. Ayrıca onlar için de yiyecek toplamanız gerekecek.

Keşfedin: Köpeğinizi dışarı çıkarın ve çorak arazileri birlikte keşfedin. Verimsiz arazilerde yolunuza çıkarken karşılaşacağınız mutant enfekte ordularla savaşmak için silahları, yakın dövüş silahlarını, el bombalarını ve daha fazlasını toplayın. Savaşın, toplayın, hayatta kalın.

Diğer hayatta kalanlara baskın yapın: Terk edilen tek kişi siz değilsiniz. Birlikte çalışmak iyi bir fikir gibi görünse de, her zaman sorunu çözmez - özellikle de açlık paniği varsa. Açlık patlak verdiğinde, insanlar bazı korkunç eylemlerde bulunabilirler ... hayatta kalanların evlerine baskın yapabilir ve yolda size yardımcı olmak için eşyalarını çalabilirler.


Last Day on Earth oynamak için ipuçları: Survival APK


Oyunda yeniyseniz, biri size baskın yapmadan önce en temel mekaniklere aşina olmanız gerekir.

Bir an önce oraya gitmek ve kaynakları toplamaya başlamak isteyeceksiniz. Ardından, topladığınız şeyleri alıp hayatta kalmanıza yardımcı olacak bazı silahlar, tıbbi malzemeler ve diğer yararlı araçlar yapmak isteyeceksiniz. Oyunda öğrenmeniz gereken en önemli şey budur.


Evini yap


Bir ev inşa etmek esas olarak ahşap gerektirir. Kamp ateşi, barınak ve uyuyacak bir yatak gibi hayatta kalmak için ihtiyaçlara sahip olmanız için bunu bir an önce halletmeniz önemlidir. Ayrıca sağlam bir kapınız olduğundan emin olmak isteyeceksiniz - çünkü burası başkalarının ve zombilerin size baskın yapmak için geleceği yerdir.

Last Day on Earth: Survival Mod APK - Öğelerin kilidini açık, Ücretsiz zanaat + Ücretsiz inşa hakkı


Sizi hayatta tutmak için oyunu daha fazla kaynakla oynamak ister misiniz? Daha fazla kaynak elde etmek ve oyunda daha kolay vakit geçirmek için Last Day on Earth Survival mod APK'sını indirin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar