Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [v0.149]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [v0.149] 1 Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [v0.149] 2 Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [v0.149] 3 Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [v0.149] 4 Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [v0.149] 5 Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [v0.149] 6

Super MoonBox 2 Hileli MOD APK [0.149] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ücretsiz bir zombi simülatörü oyunudur.


Super MoonBox 2 0.149 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretleri içeriğin kilitleri açık
Hafif bir eğlence istiyorsanız Super MoonBox 2 size eğlenceli deneyimler yaşatacak harika bir oyun olacak. İnsanların ve zombilerin birlikte yaşadığı inanılmaz bir kasaba yaratalım. Burada herkesin kendi görevi var, hepsi gelişen bir kasaba inşa etme ve saldırmak isteyen kötü zombilerle savaşma kararlılığıyla çalışıyor.


Super MoonBox 2 v0.149 MOD APK


Oldukça çekici olan Super MoonBox 2'nin oynanışı, her yaş için heyecan verici bir simülasyon oyunudur. Burada bir rüya kasaba inşa edecek ve onu yıkıcı zombilerden koruyacaksınız. Temel şeyleri oluşturmaya başlayalım; hiçbir şey sorun değil çünkü en başından itibaren olağanüstü adanmış ve anlaşılması kolay talimatlar alacaksınız.


Super MoonBox 2 Para Hilesi


Super MoonBox 2, yaratıcılığınızı harekete geçiren bir oyundur; Bir şeyleri dekore etmeniz veya kendi ilginç senaryolarınızı yaratmanız için sayısız seçenek var. Bu sandbox oyunu senin kendi dünyan. Canlandırıcı bir eğlence mekanına dönüştürün. Oyunun kontrol panelinde yatay ve dikey çubuklar bulunur; senin için hiçbir şey eksik değil.


Super MoonBox 2 Kaynak Hilesi


Panelin sol tarafındaki dikey çubukta, oluşturacağınız yer burası olacaktır. Bu çubuk meslekler, zombiler, silahlar, dekorasyonlar ve araçlar içerir. Pek çok şeyin kilidi henüz açılmadı ve daha harika şeylerin kilidini açmak için seviye atlaman gerekiyor. Kariyer bölümünde farklı misyonlara sahip karakterler olacak ve karakterleri uygun profesyonel ile seçmek size ek fayda veya zararlar sağlayacaktır. Ancak yine de heyecan verici bir hikaye yaratmak için birbirlerini tamamlarlar. Bu benzersiz karakterler hakkında daha fazlasını keşfedelim.


Super MoonBox 2 Apk Hile


Zombi bölümünde koloni zombileri oluşturup onları koruyabilirsiniz. Öldüğünüzde yarattığınız insanlar zombilere dönüşecek ve kasabanıza geri dönecekler. Ancak bazı zombiler insanlara saldıracaktır. Bu yüzden şehrinizi kötü zombilerden korumada büyük bir lider olun. Ekranın altındaki yatay çubuk, bloklarla özelleştirme, bloklarla ilgili bilgileri görüntüleme, oyunu kaydetme veya nasıl oynanacağını gerçekten anlamadıysanız kuralları görüntüleme gibi oyunla ilgili şeyler yapmanıza olanak tanır. Üstteki daha küçük yatay çubuk, ekranda oluşturduğunuz birim sayısını gösterir; İhtiyacınız olan bilgiyi almak için takip edebilirsiniz.


Super MoonBox 2 Apk indir


Super MoonBox 2, eğlenceli ve heyecan hissi yaratan bloklar ve kıvrımlar şeklindeki basit origami tarzı grafiklere sahiptir. Bununla birlikte, sesler oyunu biraz daha eğlenceli hale getirecek eğlenceli bir şekilde seslendirilmiştir. Grafikler basit olsa da oyuncunun yaratıcılığı oyunu büyüleyici bir hikayeye dönüştürecek.


Super MoonBox 2 Son Sürüm Apk


Super MoonBox 2, oyunu çekici kılmak için yaratıcılığın bir ön koşul olması bakımından ilginçtir. Böylece nihayetinde kendi eğlencenizi yaratabilirsiniz. Evler, silah atölyeleri, hayırsever vatandaşlar ve sadık bir zombi ordusu inşa edin. Hepsi senin; kendi heyecan verici dünyanızı yaratın. Ancak, hala belirli sınırlamalar var ve oyunun daha iyi güncellenip geliştirilebilmesi için lütfen inceleme ve geri bildirim bırakın.


Super MoonBox 2 indir (MOD, Tam Sürüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun MMX Hill Dash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar