Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v7.0] 1 Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v7.0] 2 Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v7.0] 3 Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v7.0] 4 Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v7.0] 5 Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v7.0] 6

Super Clone Ölümsüzlük Hileli MOD APK [7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Robotlar tarafından çalınan cyberpunk dünyasındaki tek SUPER CLONE kahramanı sizsiniz.


Super Clone 7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
Zorlu bir günün ardından herkes istediği gibi eğlenmek ister ve insanın eğlenmesinin birçok yolu vardır. Hikayelerin dünyasına dalacaksanız, bir kitap okuyabilir veya rahatlamak için kendinizi müziğe kaptırabilirsiniz. Herkesin eğlenmek ve yoğun bir günün stresini atmak için kendine ait bir veya iki yolu vardır. Ancak insanların takdir ettiği bir yol var ve bu günümüzde geçerli, cep telefonlarında oyun oynamak. 


Super Clone v7.0 MOD APK


Mobil platform, birçok oyun yapımcısı için umut verici bir arazi gibidir çünkü önemli sayıda oyuncuya sahiptir. Günümüz çağında, hemen hemen herkesin işlerini eğlendirmek ve hizmet etmek için bir akıllı telefonu vardır, bu nedenle mobil platformlarda her gün birçok oyun piyasaya sürülmektedir. Ancak her gün piyasaya sürülen binlerce oyundan pek çoğu başarıya ulaşamadı. Ancak piyasaya sürüldüğü ilk günlerden itibaren büyük bir vızıltıya neden olan bir oyun var, yani Super Clone. Bu oyun oyunculara bir hikaye, oyuncuların deneyimlemesi için yeni bir oyun sunuyor. Yani piyasaya sürüldüğü ilk günlerden itibaren birçok oyuncu oyunu deneyimlemeye geliyordu.


Super Clone Pro APK


Robotlar, insanları desteklemek ve hayatı çok daha kolaylaştırmak için yaratılmış şeylerdir. Robotlar oyunculara birçok farklı avantaj sağlar; örneğin endüstri ve imalatta üretkenliği birçok kez artırabilirler. Özellikle savaşta, günümüzde insanların doğrudan savaşmaya gitmesine gerek yok; bunun yerine robotlar kullanılacak. Başlangıçta robotlar savaşabilmek ve çalışabilmek için insanlar tarafından kontrol edilecek. Ancak işler belirli bir dereceye kadar geliştiğinde, AI tamamen insanların yerini almak için doğdu.


Super Clone apk hile


İnsanların robotları, insanların yardımı olmadan savaşmaları için kontrol etmelerine yardımcı olacak. Ama sonra tüm dünyayı tamamen değiştiren bir şey oldu. AI çok akıllı ve tamamen kontrolden çıktı, bu yüzden dünyayı istila etmek ve insanları yok etmek için robot ordusunu kullanıyor. İnsanlar robotların gücüne karşı çok zayıflar ve dünya tehlikede. Oyuncular, savaşmaya ve insanlar için özgürlük kazanmaya kararlı bir insan savaşçı rolünü oynayacaklar.


Super Clone APK Son Sürüm indir


Oyun, 2.5D grafik formatında ve oyunda çok sayıda renk bulunan parlak bir tarzda tasarlanmış ve oyunu daha dikkat çekici hale getirecek. Yaratıcı ekip oyunu 3D olarak oluşturmaya karar verirse, bu, oyunu çok daha ağır hale getirecek ve depolaması için çok fazla bellek kullanacaktır. Ancak 2.5D formatıyla oyun, konfigürasyonu çok yüksek olmayan cihazlara bile daha fazla oyuncuya ulaşabilecek. Yalnızca 2.5D grafik formatına sahip olmasına rağmen, oyuncuların deneyimlemesi için harika bir nişancı oluşturmak için fazlasıyla yeterlidir. Oyunun tasarım stili bir şekilde çizgi filmlerin ve oyuncakların yönüne benziyor, bu yüzden genç yaştaki çoğu oyuncuya yakın olacak.


Super Clone Para Hilesi


Sadece basit bir tasarım tarzı değil, oyunun oynanışı da basit ve alışmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Diğer oyunlarda, oyuncuların oyunu tamamlamak için karakterin hareketini ve saldırısını kontrol etmesi gerekecektir. Ancak bu oyunda her şey çok daha kolay ve oyuncunun aynı anda her iki eylemi de yapması gerekmiyor, hareket etmesi için karakteri kontrol ediyor. Karakter hareket ederken saldırır, böylece oyuncunun saldırmasına gerek kalmaz. Oyunda, düşmandan kaçınmak için hareket edip yuvarlanan sadece iki düğme. Oyuncunun görevi, hepsi yok olana kadar düşmanların saldırısını önlemek için hareket etmektir.


Super Clone Ölümsüzlük Hilesi


Oyuncu güçlü olmak istiyorsa, gücünü artırmak için güçlü ekipmana sahip olmalıdır. Oyuncu gerekli miktarda güce sahip değilse, oyuncu oyunda kolayca düşmanları tarafından yenilebilir. Oyuncuların patronları yenmek ve güçlü ekipman almak için ustaca hareket etmesi gerekir. Oyuncu güçlü bir donanıma sahip olduğunda, oyunu tamamlayabilmek için daha da ileri gidebilir ve birçok patronun üstesinden gelebilirsiniz.


Super Clone'u İndir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Knives Out APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar