Knives Out Mega Hileli MOD APK [v1.268.479197]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Knives Out Mega Hileli MOD APK [v1.268.479197] 1 Knives Out Mega Hileli MOD APK [v1.268.479197] 2 Knives Out Mega Hileli MOD APK [v1.268.479197] 3 Knives Out Mega Hileli MOD APK [v1.268.479197] 4 Knives Out Mega Hileli MOD APK [v1.268.479197] 5 Knives Out Mega Hileli MOD APK [v1.268.479197] 6

Knives Out Mega Hileli MOD APK [1.268.479197] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, savaş alanı boyutu 6,4 m * 6,4 m olarak dağılmış yeterli sayıda insan (90-100) olduğunda başlayacaktır.


Knives Out 1.268.479197 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Duvar Hilesi araçları / Yağma / Hava tedariki
  2. Tel kafes Sarı  araçlar / Yağma / Hava kaynağı
  3. Tel kafes Mor  araçlar / Yağma / Hava tedariki
  4. Çamlar Yeşil  araçlar / Yağma / Hava kaynağı
Knives Out, Wilderness Region'ın resmi uluslararası adıdır - NetEase tarafından piyasaya sürülen ve Tencent the Honor of Kings'i "deviren" PUBG ile aynı oynanışa sahip bir mobil oyun. Daha önce bildirdiğimiz gibi, Honor of Kings büyük bir marka ve Tencent'in yakın zamanda App Store China'da yeni mobil oyunun elinde İlk 1 konumunu kaybetti, PlayerUnknown's Battlegrounds ( PUBG Mobile ), Wilderness ile aynı. Alternatif olarak deneyebileceğiniz bir oyun.


Knives Out v1.268.479197 MOD APK


1 Numaralı Honor of Kings'in yıkılmasından bu yana bir haftadan uzun bir süre sonra NetEase, bu oyunun uluslararası adı olan Knives Out'un İngilizce versiyonunu hemen yayınladı. Bu, NetEase'in oyunu çok popüler olduğunda ve oyuncu topluluğu tarafından beğenildiğinde çok anlaşılır bir etkinliktir. Tanıtıldığı gibi, Knives Out oynanışı, 100 paraşütçünün bir adaya inmesine izin veren PUBG ile aynıdır. Oyuncu indiğinde belirtilen noktada, yapılacak bir sonraki şey, diğerleri savaşmadan önce silah, zırh, mayın veya cephane gibi hayatta kalmak için eşyaları hızlı bir şekilde toplamaktır. Ölene kadar.


Knives Out Hile Apk


Oyun, savaş alanı boyutu 6,4 m * 6,4 m olarak dağılmış yeterli sayıda insan (90-100) olduğunda başlayacaktır. İniş noktasından, silahları bulmak için hareket etmeye ve nihai hedefe ulaşmak için savaşmaya çalışın. Haritanın okyanusun ortasındaki adalar, karlı dağlar, bozkırlar vb. Gibi her türlü arazi özelliği ile inşa edildiğini keşfedecek ve aynı zamanda mükemmel kamuflajı yaratacaksınız. 


Knives Out Nişan Hilesi


Düşmanı vur. Kulağa biraz sinsice geliyor ama bu, finali kazanma şansını yakalamak istiyorsanız bilmeniz gereken bir ipucu. Oyuna bağımsız modla başlamanın yanı sıra, Duo Modu, Takım Modu ve Fireteam Modunda "takım arkadaşları" ile de savaşabilirsiniz. Hayatta kalan son kişi o grubun bir üyesi ise zafer parti için olacaktır. Oldukça ilginç? Tüm düşmanları yenmek için ekip kurma ve ekip kurma hakkında düşünün. Sadece hatırlıyorum, ne pahasına olursa olsun hayatta kalmaya çalışın. Hayatta kaldı ve hayatta kalan son kişi oldu.


Knives Out APK Android oyun Club


Knives Out, Battlegrounds ile aynı stratejiye sahip çevrimiçi bir oyundur. Oyunun oyun içi tasarımı, soldaki karakter konumunu ayarlayan sanal bir çapraz ped içerir; ve sağ tarafta ateş etme, zıplama ve zıplama gibi eylemleri gerçekleştirmek için bir düğme. Bir araba geçidini veya bir silahı veya kapıyı geçtiğinizde, geçtiğiniz konum haritanın sol üst köşesinde işaretlenir ve nerede olduğunuzu daha iyi anlamak için onu yakınlaştırabilirsiniz.


Knives Out İndir APK


Knives Out, Battle Royale'den ilham alan sayısız diğer sayısız oyun gibi Players Unknown Battlegrounds'dan da büyük ölçüde etkilendi. Ancak yine de Knives Out'u denemeli ve bunu bir varyant olarak düşünmelisiniz, örneğin; sorun değil, bu kadar popüler olan bir fikrin daha çok farkına varacaksınız.


Knives Out nasıl indirilir


Knives Out, görseller açısından , hepsi PC oyunlarına uygun olmayan çok sayıda gerçekçi 3D grafik, karakter tasarımı, bina, ağaç veya patlayıcı efektlere sahiptir. Buna ek olarak, geliştiricinin akıcılığına, silahların sarsılması, rüzgar, görüş açısı vb. Gibi diğer küçük ama etkili etkiler de eklenir. Knives Out, 100'e kadar izin veren maksimum 4 × 4 km'lik bir alana sahiptir. oyuncular hem tekli hem de dört kişilik savaşlara katılacak. Bu, Knives mobil oyunu gibi daha çekici ve dramatik bir silah atışı ve hayatta kalma oyunu yapar. Ve sesin yanı sıra karakterin sadece oyundaki eylemlerinin açıklamasında çok fazla fark yok. Her neyse, kendinizi Knives Out konusunda daha iyi hissedin.


Knives Out Duvar Hilesi


Knives Out'un PUBG'nin motosikletler, arabalar, tekneler gibi hareketli araçlardan miras aldığı bir diğer vurgu, oyuncuların güvenli alana veya basitliğe hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için rakiplerin görüş alanı dışında kalmasıdır. Kısacası, resmi uluslararası adı ve İngilizce, Çince ve Japonca dillerinin entegrasyonu ile Knives Out, bir hayatta kalma oyunu olma yolunda sağlam bir adım attı. 


Knives Out APK DAYI


Çin'den Knives Out of NetEase Games, Battle Royale'den gelen fikirleri paylaşan oyunlar arasında daha fazla içgörü ve karşılaştırma duygusu edinmeye çalışmanız gereken bir çevrimiçi oyunu hak ediyor. İyi bir fikirle, canlı bir ses görüntüsü kullanarak, Knives Out deneyimini denemek için sabırsızlanıyorsunuz.


Knives Out'u İndirin (MOD, Otomatik Nişan / Duvar Hack)


Bir önceki android oyun Jelly Shift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar