Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [v1.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [v1.2.1] 1 Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [v1.2.1] 2 Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [v1.2.1] 3 Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [v1.2.1] 4 Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [v1.2.1] 5 Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [v1.2.1] 6

Muscle Rush Mega Hileli MOD APK [1.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size benzersiz ve ateşli kas geliştirme egzersizleri sunar. Egzersizleri, doğru beslenmeyi ve sağlığı geliştirmeyi güçlendirerek her gün pratik yapmaya çalışıyorsunuz.


Muscle Rush 1.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Upgrade - Yükseltme Hilesi

Kaslı bir vücuda ve her şeyi yapabilecek güce sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, o zaman Muscle Rush bunları yapmanıza ve en iyi vücuda sahip olmanıza izin verecektir. Oyun her zaman harika egzersizlerle yeteneğinizi artırmanızı ve sağlığınızı güçlendirmenizi ister. Ayrıca, bir demet pozitif enerji eklemek için haydutları da yenmeniz yardımcı olacaktır. En iyi vücuda sahip, güçlü ve taş duvarları en hızlı şekilde aşan bir insan olun.


Muscle Rush v1.2.1 MOD APK


lk olarak, sizin için bir meydan okuma olan Muscle Rush'a girdiğinizde biraz ağır kaldırma yapacağınızı belirlemelisiniz. Basitten başlamak için temel egzersizleri kendiniz seçebileceksiniz ve yavaş yavaş onlarla pratik yapabilirsiniz. Ancak bu egzersizler, daha sağlıklı olmanıza yardımcı olmak için yalnızca kısmen destek sağlar ve daha zor ve zorlu egzersizleri hedeflemeyi de düşünmelisiniz.


Muscle Rush Para Hilesi


Bu egzersizleri yaptıktan sonra, vücudunuzun daha esnek olmasına yardımcı olmak için kendi hareketlerinizi de artırabilirsiniz. Oyuncuların ayrıca bu alıştırmaların özelliklerini görmek için farklı formlardaki alıştırmalara katılmaları gerekir. Yeteneğinizi geliştirmek ve alışkanlıklar oluşturmak için büyük çaplı yarışmalara da aktif olarak katılmalısınız. Oyunun size ilginç şeyler sunduğunu her zaman fark edeceksiniz ve bu sayede daha fazla deneyim kazanacaksınız.


Muscle Rush Level Hilesi


Sizi daha güçlü yapan zorluklar yaratmak için yoğun yarışlar da verilecek. Bundan önce, büyük kuvvet antrenman kurslarına katılmanız gerekir ve bu talimatlara göre yapabilirsiniz. Antrenmanlarınız sırasında öğretmenler sizi her zaman takip edecek ve bu sayede her geçen gün kendinizi geliştireceksiniz. Bununla birlikte, yarış sırasında bazı zorluklar olduğunu da göreceksiniz ve bunlarla yüzleşmek için zihinsel olarak hazırlıklı olmanız gerekiyor.


Muscle Rush apk, android oyun Club


Büyük koşu yarışmalarına katılacaksınız ve yolda büyük duvarlarla karşılaşacaksınız. Bu duvarlar sizi engelleyecektir ve eğer aşmak istiyorsanız kendi gücünüzle yıkmanız gerekir. Kulağa öyle geliyor ama aynı zamanda yapabilirsiniz çünkü egzersizler size çok yardımcı oldu ve egzersizler sayesinde bu büyük zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Muscle Rush'ın getirdiği diğer zorluklara zihinsel olarak da hazır olsaydınız yardımcı olurdu.


Muscle Rush apk Dayı


Yolunuzdaki haydutlar veya tacizcilerle de tanışacaksınız. Amaçları parkuru bloke etmek ve belirlediğiniz rekorları kırmak. Ancak güçlü bir vücudunuz var, bu yüzden bu sorunları çözmek çok basit olacak. Sadece gücünü kullanıp geçtiğin yollardan onları boynundan yakalaman gerekiyor. Bu yapılacak doğru şey ve sizi yok etmeye devam etmeleri konusunda endişelenmenize gerek yok. Diğerleri sizden korkacak ve meydan okuma sırasında asla sizi kızdırmaya cesaret edemeyecektir.


Muscle Rush Hile Apk


Ayrıca samimi yorumlar alacak ve arkadaşlarınızdan övgüler alacaksınız. Yeteneklerinize kesinlikle hayranlar ve size temel bilgileri öğretmek için sabırsızlanıyorlar. Ayrıca dünya çapında büyük ölçekli güreş seanslarına katılma fırsatına sahip olacaksınız. Böyle esnek bir vücut ve esneklik de size çok yardımcı olacaktır. Öğrenecek ve dünyadaki tüm büyük rakiplere karşı kendiniz rekabet edeceksiniz.


Muscle Rush Apk indir


Bu sayede Muscle Rush, oyunculara kendileri sağlamak için birkaç destek özelliği daha ekleyecek. Daha spesifik olarak, engeller giderek daha fazla ve oyunun daha çekici şeyler olduğunu da göreceksiniz. Oyuncular ayrıca kendi yeteneklerini keşfetmeli ve benzersiz izlenimler yaratmak için bunlardan yararlanmalıdır. Bu yeni oyunda yapmanız gereken şey, zorluklar karşısında uzanmak ve pes etmemek. Gerçek tutkunuzla yaşama arzunuz şu anda sizin tarafınızdan yerine getirilecek.


Muscle Rush indir (MOD, Level Hilesi)


Bir önceki android oyun Wolf The Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar