Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [v0.9.0.8f]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [v0.9.0.8f] 1 Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [v0.9.0.8f] 2 Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [v0.9.0.8f] 3 Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [v0.9.0.8f] 4 Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [v0.9.0.8f] 5 Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [v0.9.0.8f] 6

Dude Theft Wars Para Hileli MOD APK [0.9.0.8f] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın, birbirinize yardım edin ve zor görevleri yerine getirin.


Dude Theft Wars 0.9.0.8f APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Harcadıkça artar)
Ünlü GTA serisinin hayranı mısınız? Bu oyunu atlamayın! Dude Theft Wars harika bir aksiyon simülasyon oyunudur. Oyuna dahil olan oyuncu, yakışıklı gangster çocuklara dalacak, daha sonra oyuncu büyük şehirde yaşayabilir, hatta şehri beğenisine göre kırabilir. Unutmayın, buradaki insanlara zarar verirseniz polis sizi özgür kılmayacaktır. Kötü şöhretli çetenin başı olmak ister misiniz? Bu oyunu indirin ve başlayın. 


Dude Theft Wars v0.9.0.8f MOD APK


Hikaye Jack etrafında dönüyor. Yakışıklı bir adam ama herkes gibi ortalama bir hayatı var. Bir gün bu hareketli şehirde daha fazlasını yapabileceğini fark edene kadar. Her yere gidebilir, birçok yeni arkadaşla tanışabilir. Hatta bir haydut olabilir veya etrafındaki insanları kızdırıp sabote edebilir.


Dude Theft Wars 0.9.0.8f Para Hile Apk


Dude Theft Wars, iki tür simülasyon ve aksiyondan oluşan birleşik bir oyundur. Oyunda verilen görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Bir kişinin görevi tamamlaması çok karmaşıksa, çetenize bazı kötü insanları dahil edin. Tamamlanan her görev için bonus kazandıktan sonra, bir sonraki savaş için gerekli ekipmanı satın alabilirsiniz. Silah, araba ve hatta büyük bir kumarhane satın alabilirsiniz. Gerçek dünyada iseniz, fakir bir insansınız, bu oyunda milyarder olabilirsiniz. Daha önce bir bilgisayarda GTA V oynadıysanız, bu oyuna alışmak kadar basit. Sistemin atanan görevlerine ek olarak, oyuncular banka soygunu gibi çok daha zor görevleri yerine getirmek için arkadaşları ve arkadaşları ile çevrimiçi oynayabilirler.


Dude Theft Wars APK Dayı


Grafik ve ses ile ilgili olarak, oyunun oldukça belirgin bir vurgusu var. Bu, oyunun ayrıntılarını daha canlı hale getiren 3B piksel bloklarıyla birleştirilmiş klasik bir 32 bit grafik stili. Bu oldukça yeni bir stil, ancak mükemmel eğlence unsuru nedeniyle birçok oyuncu tarafından yüksek oranda derecelendirildi. Oyundaki ses oldukça basit, silah ve mermilerin eşlik ettiği klasik midi müziği yerine ünlü film müziğini göremeyeceksiniz.


Dude Theft Wars Hile Apk


  1. Açık bir dünya oyunu olduğundan, oyuncular şehrin herhangi bir yerine hareket edebilir, böylece oyuncular oyuna yerleştirilmiş animasyon şehrini keşfedebilirler.
  2. Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın, birbirinize yardım edin ve zor görevleri yerine getirin
  3. Oyundaki silahlar çeşitlidir. AK47, AWM ve diğer birçok keskin nişancı gibi birçok tanıdık silah bulabilirsiniz.
  4. Birçok süper otomobil, klasik piksel grafiklerle harika bir yarışçı olabilirsiniz 🙂
  5. Teknoloji de bu oyunda mevcut olacak, akıllı cep telefonu kullanabilir, dUber kullanabilir ve kendinize yepyeni bir araba satın alabilirsiniz.
  6. Şehirdeki insanları el bombalarıyla heyecanlandırın ve kaçmalarını izleyin
  7. Oyunda çok sayıda ilginç paskalya yumurtası var, şehrin her köşesini keşfedin ve onları bulun.


Dude Theft Wars apk 2023


Yeni versiyonu Yeni Yıl festivalinde ve Noel'de güncellendi; her yerde kar ve Noel ağaçları ile mutlu olacaksınız. Bununla birlikte, birçok yeni Araç türünü (Tekneler, Helikopterler ve Uçaklar) keşfedin. Eğer yok edecek bir şeye ihtiyacınız varsa, eğlenin çünkü silaha Roket eklendi.


Dude Theft Wars İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Jurassic Monster World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar