Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 5 Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 6

Mr. Meat 2 Prison Break Mega Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mr. Meat geri döndü ve şimdi hapishaneden kaçmanız gerekiyor.


Mr. Meat 2 Prison Break 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
  2. Oyun başladıktan sonra video reklamların gösterimi kaldırıldı.
  3. Oyuna başladıktan sonra, aptal botu açma özelliği ile menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın.
Önceki oyunun olaylarının ardından, Bay Meat yetkililer tarafından tutuklandı ve çeşitli kabahatlerinden dolayı hapse mahkûm edildi. Mr. Meat 2 Prison Break oyununda davayla bağlantılı herkes, onun idam edilmesini görmek için tutulduğu tesise akın etti. Devlet hapishanesinde uzun yıllar hapis yattı ve bugün idam edileceği gün.


Mr. Meat 2 Prison Break v1.0.1 MOD APK


Bay Meat'in kızı Rebecca, son oyunda kurtarıldıktan sonra, Rebecca rolünü oynadığınız dizinin bu yeni bölümünde babasının idam edilmesine tanık olmak için seyahat ederken kendini yeni bir kabusun içinde bulur. Bay Meat'ten uzaklaşmaya ve devraldığı hapishaneden çıkmanın bir yolunu bulmaya çalışırken, Mr. Meat 2 Prison Break oyununda yepyeni bir yer keşfedecek ve yol boyunca bulmacaları çözeceksiniz.


Mr. Meat 2 Prison Break Para Hilesi


Bay Meat'ten kaçarken sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı korumak için Rebecca olarak oynayın. Bay Et ve Domuz 13 geri döndüler ve daha da korkunç rakipler. Hapishane ayrıca Rebecca'ya saldıracak domuzlarla dolu. Hapishaneyi araştırın: Yepyeni bir ortam keşfetmek için girin. Eğlenceli bulmacalar: Kendinizi hapishaneden kurtarmak için ipuçlarını deşifre edin.


Mr. Meat 2 Prison Break Hile Apk


Anlatı için hem olumlu hem de olumsuz tüm olası sonuçları keşfedin. Bay Meat'in infaz gününün olaylarını anlatı sinematikleriyle araştırın. Bol karakterler: Bugüne kadar bir Keplerian oyununda en çok karakter! Orijinal film müziği: Oyunun orijinal sesleri ve destanın ritmine göre ayarlanmış türünün tek örneği müzik aracılığıyla Mr. Meat dünyasını deneyimleyin.


Mr. Meat 2 Prison Break Apk indir


Yeni bir rota sistemi Birçok jailbreak yolu arasından seçim yapın veya serbest modda tüm olasılıkları boş zamanlarınızda keşfedin. Yeni ipucu ve görev sistemi: Sıkışırsanız, her zaman emrinizde ayrıntılı bir adım adım kılavuza başvurabilirsiniz. Çeşitli zorluklar: Mr. Meat ve arkadaşlarına çeşitli beceri testi engellerinde meydan okuyun veya hayalet modunda kendi hızınızda güvenli bir şekilde keşfedin.


Mr. Meat 2 Prison Break indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Commando War Army APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar