Pirates Outlaws MOD APK Para Hileli [v3.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pirates Outlaws MOD APK Para Hileli [v3.11] 1 Pirates Outlaws MOD APK Para Hileli [v3.11] 2 Pirates Outlaws MOD APK Para Hileli [v3.11] 3 Pirates Outlaws MOD APK Para Hileli [v3.11] 4 Pirates Outlaws MOD APK Para Hileli [v3.11] 5 Pirates Outlaws MOD APK Para Hileli [v3.11] 6

Pirates Outlaws Para Hileli Full MOD APK [3.11] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! Korsanlarla dolu bir oyunda kendinize yer edinmeye çalışacaksınız.


Pirates Outlaws 3.11 MOD APK AÇIKLAMASI


TELİF HAKKI DOLAYISIYLA KALDIRILMIŞTIR. GOOGLE PLAY'DEN SATIN ALINIZ.


Pirates Outlaws apk, oyuncuların bir karakter seçtikleri ve yöntemsel olarak oluşturulmuş bir harita boyunca yelken açarak yol boyunca öğeleri ve kartları topladıkları bir güverte inşa etme oyunudur. Her yolculukta savaş karşılaşmaları, hazine veya lanet içeren rastgele olaylar ve oyuncuların kart veya ek kaynaklar satın alabileceği dükkanlar bulunur. Her yolculuk ayrıca her biri bir patron dövüşüyle biten üç bölüme ayrılmıştır.


Pirates Outlaws Apk HİLESİZ


Her ada oyuncusu maliyet eylem noktalarını ziyaret eder ve oyuncular, gemi sıfır eylem puanına düşerse, bir yolculuğu batırıp başarısız olma şansına sahiptir. Yolculukları tamamlamak itibar kazanır, gelecekteki koşular için yeni kartların ve yeteneklerin kilidini açar, ayrıca ek karakterlerin, haritaların ve bonus öğelerin kilidini açar. 


Pirates Outlaws, korsan temalı bir kart arcade oyunudur. Burada oyuncu, aralarında büyük patronların olacağı birçok rakibe karşı savaşlarda deniz soyguncularını kontrol edecek. Savaşı kazanmak için kart destenizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmanız gerekir. Başlangıç ​​olarak, oyuncunun kendisi için belirli yeteneklerden sorumlu belirli sayıda kartın olacağı bir kahraman seçmesi gerekir. Geçiş sürecinde, kullanıcı gelecekte daha fazla hazine ve mücevher almak için kendisine gelecek olan kart sayısını yenileyebilecek.


Pirates Outlaws 3.11 Para Hile Apk


Çatışmadaki kartlar üç kategoriye ayrılır - Yakın dövüş kartları karakterin önündeki ilk düşmanı vurur ve onları oynamak için herhangi bir cephaneye mal olmaz. Menzilli kartlar herhangi bir düşmanı vurabilir, ancak oynamak için cephaneye mal olur. Son olarak, Beceri kartlarının oynamanın bir maliyeti olabilir veya olmayabilir. Bir deste büyüdükçe, yönetim anahtardır - mevcut stratejiyle uyumlu kartlar alın ve aynı zamanda iyi kartları daha sık almak için desteyi ne zaman zayıflatacağınızı da bilin.


Pirates Outlaws Ücretsiz indir


Pirates Outlaws apk, bir destenin yapısı önemlidir, ancak ekipten ve benzersiz yeteneklerinden daha fazla strateji gelir, çünkü her biri onları farklı bir şekilde oynamasını sağlayan bir hile ve genellikle bir dezavantajı vardır. Örneğin, kılıç ustası asla zırh alamaz, ancak yakın dövüş saldırılarıyla can çalar. Lanet kaptanı, onu dezavantajlı duruma düşüren üç lanetle başlar, ancak destedeki her ek lanet için bonus beceriler kazanır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar