Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

Nextgen Truck Simulator Para Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zorluklardan korkmayan deneyimli sürücüler için mobil kamyon sürme oyunudur!


Nextgen Truck Simulator 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Araba alınca aktif olur. NOT: Parayı göremiyorsanız, çıkış yapmayı ve oyuna tekrar girmeyi deneyin!
Nextgen Truck Simulator, oyuncuların deneyimleyecekleri çeşitli araçlar ve ortamlar bulabileceği bir simülasyon oyunudur. Her birinin zevk alacağınız ve zamanınızı jeton kazanarak ve kilidini açarak geçireceğiniz farklı görünümleri vardır. Aynı zamanda, çeşitli ortam, oyuncuların keşfedecekleri birçok şeye sahip olacak, bu yüzden istedikleri deneyimleri seçecekler. Kaçırmamanız ve gelecekte yeni içerikler beklemeniz gereken bir oyundur.


Nextgen Truck Simulator v1.6.2 MOD APK


Nextgen Truck Simulator'i deneyimlediğinizde, oyuncuların büyük bir dünya içinde birçok farklı araç kullanacağı ve bölümün gereksinimlerini tamamlayacağı heyecan verici bir oyuna geleceksiniz. Aynı zamanda, sadece geleneksel bir treyler ile değil, birçok farklı türde eşyayı da taşıyabilirsiniz, aynı zamanda birçok başka eşyanın bulunduğu treylerler de olacaktır. Bu nedenle, oyuncuların sürüş sırasında dikkatli olmaları gerekecek ve doğru kontrole sahip olmak için kontrol seçiminizi optimize edebilirsiniz.


Nextgen Truck Simulator Para Hilesi


Bu oyunun içinde dokunmatik, jiroskop, direksiyon ve joystick gibi kontrol türlerini bulabilirsiniz. Her simülasyon oyunu ayrıntılı ve hassas kontrol gerektirdiğinden, doğru sürüş stilini bulana kadar onu seçmekte ve değiştirmekte özgürsünüz. Aynı zamanda, oyundaki ortam, birçok farklı konumu olan bir şehir veya karlı bir dağ gibi tamamen çeşitlidir. Bu nedenle, birçok farklı arazide sürüş, oyuncuların dikkatli olmasını gerektirecektir.


Nextgen Truck Simulator Kamyon Hilesi


Nextgen Truck Simulator'de bulacağınız deneyim, ücretsiz sürüş veya belirli seviye gerekliliklerini tamamlama gibi tamamen çeşitlidir. Spesifik olarak, herhangi bir özelliğe sahip bir römorku önceden işaretlenmiş bir alana taşımak için bir talep alacaksınız. Oradan, karavanı bulmanız ve daha sonra onu uzaklaştırmak için bir bağlantı kurmanız gerekecek. Her seviyeden sonra bir para ödülü almak için dikkatlice işaretli alana taşıyacak ve doğru bir şekilde park edeceksiniz.


Nextgen Truck Simulator Hile Apk


Seviyeyi çözerken ilginç bir nokta, dikkatli bir şekilde sürmenizi ancak belirli bir süre için emin olmanızı gerektirir. Bölüme başladığınızda süre geri sayılacak ve birçok şeyi hızlı bir şekilde yapmanız gerekecek. Bu nedenle belirtilen konuma ulaşacağınız mesafe de diğer simülasyon oyunlarına göre daha kısa olacaktır. Ayrıca tamamlayabileceğiniz seviyelerin sayısından tamamen etkilendiniz.


Nextgen Truck Simulator Apk indir


Bu oyunda bulduğunuz aşağıdaki deneyim, bu dünyada ücretsiz sürüş deneyimidir. Bu oyunda çevresel unsurları keşfedebildiğinizde, istediğiniz belirli bir yere gitmeniz, her zaman tamamen sürükleyici bir deneyimdir. Aynı zamanda, iki farklı oyun moduna sahip olmak, oyuncuların deneyimlerini istedikleri gibi değiştirmelerine yardımcı olabilecek. Her birinin oyuncuların dikkate alacağı farklı bir rolü vardır.


Nextgen Truck Simulator Apk Son Sürüm


Nextgen Truck Simulator'de oyuncular kamyonlar ve SUV'ler, minivanlar ve hatta zırhlı araçlar gibi birçok başka araç bulacaklar. Hepsinin farklı özellikleri var ve seviyeleri tamamlamak ve kilidi açmak için para biriktirmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, açmanın yanı sıra kişiselleştirme gibi unsurlar da sonuçta çok paraya mal oluyor. Böylece arabanızı değiştirmekte ve etkileyici boş zamanlarınızda özgürsünüz.


Nextgen Truck Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pure Sniper City Gun Shooting APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar