Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [v4.1.6]

Puan: 2.33 (Oylar: 3)
Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [v4.1.6] 1 Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [v4.1.6] 2 Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [v4.1.6] 3 Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [v4.1.6] 4 Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [v4.1.6] 5 Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [v4.1.6] 6

Repair Master 3D Para Hileli MOD APK [4.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Maalesef elektronikler kolayca kırılır.


Repair Master 3D 4.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Para harcadıkça çoğalır.)

Elektronik cihazların kullanışlılığı ve rahatlığı yadsınamaz. Bununla birlikte, bir şey, hata veya hasar görmelerinin kolay olmasıdır. Onları nasıl düzelteceğinizi biliyor musunuz? Repair Master 3D simülasyon oyununda onarım becerilerinizi deneyin. Oyun size bozuk bir elektronik cihaz sağlayacaktır. Kırık ekran ve bozuk düğmeler gibi harici hatalar veya çip hasarı ve kart gibi dahili hatalar olabilir. Lütfen cihazı açın, hasarlı parçayı çıkarın, kiri silin, yeni bileşenleri değiştirin, yeniden monte edin ve görevleri tamamlayın. Repair Master 3D, sizi bir elektronik tamirci rolüne sokarak, bozuk ekipmanların yedeklenmesine ve yeni gibi ilerlemesine yardımcı olur. Ne kadar çok oynarsanız, uzmanlığınız ve deneyiminiz o kadar artar. Oyuncular, onarılması gereken daha sofistike ve daha gelişmiş cihazların kilidini açacak.


Repair Master 3D v4.1.6 MOD APK


Genel olarak, Repair Master 3D, temel amacı kısa molalarda bile stresi azaltmanıza yardımcı olmak olan basit bir oyun alanıdır. Basit bir onarım süreci ile kolay bir oyun kontrol işlemi ile oyun herkes içindir. Repair Master 3D, teknik uzmanlığı olmayan bir tamirci olmanızı sağlayan bir simülasyon oyunudur. Repair Master 3D'de telefonlar, dizüstü bilgisayarlar veya oyun konsolları gibi elektronik cihazların onarımını deneyimleyebilirsiniz. Repair Master 3D'de farklı ekipmanları onarabilirsiniz. Başlangıçta bir akıllı telefon kullanacaksınız. Ardından bir dizüstü bilgisayar ve taşınabilir bir elektronik makine var. Her cihazın kilidini yalnızca öncekileri düzelttikten sonra açabilirsiniz. Ekran, her seviye için tamamlanan iş yüzdesini gösterecektir. Her seviyeden sonra yeni bir cihazın kilidini açacaktır.Her cihaz için, Repair Master 3D oynatıcıların, bozuk bir ekranı onarmak veya cihazın bazı bileşenlerini değiştirmek gibi farklı bileşenleri onarması gerekecektir. Bir simülasyon oyunu olduğu için kontroller oldukça basit. Talimatlara göre basın, sürükleyin ve basılı tutun. Ayrıca oyunun grafikleri de mükemmel. 3D'deki her şey, gerçek bir tamirhanede çalıştığınızı hissetmenizi sağlar.


Repair Master 3D Para Hilesi


Repair Master 3D, çok yeni bir temaya sahip sıradan bir oyundur. Oyuncular, oyundaki elektronik cihazların gizemini keşfedebilir, cep telefonlarını onarmak için çeşitli araçları ve oyun ipuçlarını kullanabilir ve ilgili bilgileri öğrenebilirler. Ne yazık ki, elektronik ekipman zarar görmüş. Ama girmek istediğiniz yer burası. Elektronik cihazı açın, hasarlı parçaları değiştirin, tozu temizleyin, biraz termal macun sürün ve yeniden monte edin. Yepyeni hale geliyor. Uzmanlığınızı geliştirecek ve onarımlar için yeni ekipmanların kilidini açacaksınız. En büyük özellik, bir zamanlar cep telefonlarının yavaş hatırlanması, ekosistemlerin ortaya çıkışı ve satın almalardır. Cep telefonu yapmakla ilgisi yok. Daldırma neredeyse 0 ve cep telefonu puanı düşük, hatta tam puanı aşıyor. Bu tasarım da çok mantıksız. Tüm oyuncular orijinal rutine göre dikkatli bir şekilde bir cep telefonu yapmayacaktır. Repair Master 3D, elektronik cihazları onarmak için bir cep telefonu oyunudur. Çeşitli markaların ortak cep telefonları, Nintendo Switch, dizüstü bilgisayarlar ve hatta akıllı saatler dahil olmak üzere, oyuncuların onarması için birçok yerleşik elektronik cihaza sahiptir. Elektronik cihazları seven ve onları sökmeyi seven ancak alet ve uygun nesnelerden yoksun olan erkek oyuncular için Repair Master 3D'nin görünümü ihtiyaçları karşılar ve çeşitli elektronik cihazların demontajını deneyimlemelerine yardımcı olabilir. Profesyonel bilginizi geliştirebilir ve daha fazla elektronik cihazın kilidini açabilirsiniz.


Repair Master 3D APK Hile


Repair Master 3D, oynamak için bir tür sihirdir. Oynanabilir. Oyunda, oyuncu cep telefonları ve bilgisayarlar gibi dijital ürünlerin özel bir onarım ustasını oynayacak. Müşterileriniz için fiyatı ve üstün teknoloji düzeltmelerini kullanabilirsiniz, böylece müşterilerin lehine olmuştur.Repair Master 3D, oyunda mekanik bir usta olmanızı sağlayan bir simülasyon oyunudur. Cep telefonları, oyun konsolları ve bilgisayarlar dahil olmak üzere çeşitli elektronik cihazların sorunlarını çözebilir. Bu yazılımda elektronik cihazlarda çeşitli sorunlar yaşanacaktır. Sorunun gerçek ve onarımın basit olduğunu görebiliriz.


Repair Master 3D APK DAYI


Telefon onarım işini tamamlamak için birçok zorlu görev ve çeşitli araçlar kullanırlar. Ayrıca oyun konsolları ve dizüstü bilgisayarlar gibi başka elektronik cihazlar da var. En yaygın olanı, ekranın kırılması veya çizilmesi veya güç kaynağında bir sorun olmasıdır. Aşina olmalı ve çözmelisiniz. Basit oynanışla, dijital ürün kırıldığında, arızayı onarmak için kullanabilirsiniz. Bunu oyunda onarımlar için alabilir ve süper gerçek onarım sürecini sınırlı bir süre içinde tamamlamak için araçlar bulabilirsiniz. Zengin ve ilginç mücadelede, ekran kırıldığında veya dahili parçalarda sorun olduğunda sürekli yükseltilen sürüm.Cep telefonlarını tamir ederken çeşitli profesyonel araçlar kullanılır, ancak bu araçlar başlangıçta size verilmeyecektir. Farklı cep telefonlarıyla karşılaştığımızda, önce arızayı kontrol etmeliyiz, ardından arızayı bulduktan sonra onarım yöntemini belirleyebiliriz. Bazı cep telefonları çok ciddi şekilde zarar görür. Örneğin, anakartlarını yakar. Anakart üzerindeki elektronik devreyi tamir etmemiz gerekiyor.


Repair Master 3D Android oyun club


Repair Master 3D'nin oynanışı basittir. Bazen elektronik cihazın filmini değiştirmeniz ve filmdeki havayı çıkarmanız gerekir. Elektronik cihaz yüzeyinin günlük bakımının yanı sıra, oyuncuların elektronik cihazın dahili aksesuarlarını da muhafaza etmesi ve değiştirmesi gerekir. Örneğin, aşınmış pili veya hasarlı kamerayı değiştirin. Klavye kapağının değiştirilmesi, kabuğun değiştirilmesi ve diğer işlemler bile oyuncuların kendi başlarına tamamlamalarını gerektirir. Ve hatta dizüstü bilgisayardaki pas giderme ve toz giderme gibi rutin bakımlar bile yaygındır. Oyun, oyuncuların çeşitli elektronik cihaz türlerinin iç yapısını anlamalarına yardımcı olur. Repair Master 3D'nin resmi gerçekçi ve mükemmel. Oyundaki şekil, gerçek orana göre tamamen restore ediliyor. Oyuncular, oyunda çeşitli farklı entegre devreler, piller, kılıflar ve filmler dahil olmak üzere çeşitli gerçek ölçekli elektronik cihazları görebilirler.


Repair Master 3D Apk Nasıl indirilir?


Şu anda popüler olan Nintendo Switch'i bile gerçek oranlara yakın oyunlarda bulabiliriz. Mükemmel grafikler, gerçekçi şekiller, hassas oranlar ve son derece restore edilmiş iç yapı, oyuncuların çeşitli elektronik cihazların profesyonel bilgilerini anlamalarına yardımcı olabilir. Oynanış açısından, Repair Master 3D, profesyonel indirgeme ile elektronik ekipman onarım çırakları için giriş niteliğinde bir uygulama gibidir. Her seviyede, farklı elektronik ekipmanı deneyimleyebilir, elektronik ekipmanın parçalarını aynı anda onarabilir ve değiştirebilirsiniz. Oyuncuların profesyonel elektronik bilgilerini çok yönlü olarak ve elektronik cihazların gizemli içini geliştirir.


Repair Master 3D hile


Repair Master 3D MOD APK, elektronik eşyaları onaran sıradan bir oyundur. Ekranı kırarsa veya iç parçalar arızalıysa bu oyunda tamir etmeyi deneyebilirsiniz. Oyundaki oyuncular çeşitli farklı araçlar kullanacak.Mükemmel onarım becerilerinizi göstermenize olanak tanır, böylece daha fazla elektronik üründe çeşitli arızaları çözebilirsiniz. Çeşitli elektronik cihazların iç kısımlarını anlamak, ancak fiziksel nesnelerden yoksun olmak istiyorsanız, lütfen bu Repair Master 3D'yi kaçırmayın.


Repair Master 3D indirin [MOD, Sınırsız Para Hilesi]


Bir önceki android oyun MONOPOLY Slots APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar