Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [v4.13.3]

Puan: 3.33 (Oylar: 3)
Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [v4.13.3] 1 Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [v4.13.3] 2 Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [v4.13.3] 3 Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [v4.13.3] 4 Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [v4.13.3] 5 Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [v4.13.3] 6

Trucker Real Wheels Simulator Para Hileli MOD APK [4.13.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Trucker rolünü üstlenin, çeşitli kargoları taşıyın, para kazanın ve şehri eski haline getirin.


Trucker Real Wheels Simulator 4.13.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
Trucker Real Wheels Simulator - akıllı telefonunuz için gerçek bir kamyoncu rolünü oynayacağınız gerçekçi bir simülatördür. Kendinizi uzun mesafeli taşımacılıkta çalışan ve malları taşıyan, para kazanan ve metropolü canlandıran bir kişi olarak hissedin. Bu oyunda büyük bir kamyonu yönetecek ve malları taşıyacak, yolda binecek ve yolda oyun görevlerini yerine getirmek için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışacaksınız. Beyaz ve dağ yamaçlarında tekerlekler ve zorlu hava koşullarında yük taşır. Ayrı bir varıştan sonra kendi kamyonunuzu indirin ve geliştirin ve birçok yeni heyecan verici seviyeyi keşfedin.


Trucker Real Wheels Simulator v4.13.3 MOD APK


Renkli, öğrenmesi kolay ve bağımlılık yaratan bir simülatör, boş zamanınızı zevkle geçirmenize ve birçok olumlu duyguya sahip olmanıza olanak tanıyan arcade oyun unsurları ile. Truckers Real Wheels Simulator'da değerli malların ve hammaddelerin taşınması alanında bir kariyere başlayabilir, seyahat edebilir, siparişleri yerine getirebilir ve uzun mesafeli yolların romantizminin tadını çıkarabilir, para kazanabilir ve kendinizi bir profesyonel gibi kanıtlayabilirsiniz!


Trucker Real Wheels Simulator 4.13.3 Para Hile Apk


İlk aracınızı satın alarak oyuna başlayın, ister bir ceylan ister römorklu bir Niva olsun. İlk siparişinizi almak ve ilk maceranıza başlamak için başlangıç ​​noktasına gidin! Virajlı yollar, geçilmez geçitler ve yüksek tepeler yolunuza çıkacak, arabanızın veya kamyonunuzun durumunu kontrol edecek, yakıt seviyesini izleyecek ve görevinizi zamanında tamamlamaya çalışacak, ayrıca kargoyu güvenli bir şekilde getirecektir. Görevlerin başarıyla tamamlanması için para kazanın ve modernizasyonları için yeni konumlara, kamyonlara ve parçalara açık erişim.


Trucker Real Wheels Hile Apk


Trucker Real Wheels Simulator - oyuncunun bir kamyon şoförü olacağı ve çeşitli kargoların taşınmasıyla meşgul olacağı iki boyutlu grafiklere sahip ilginç bir oyun. Arkada bir kargo yüklendikten sonra kullanıcının belli bir mesafeyi aşması gerekecektir. Her parkur engebeli alanlar, engelli çizgi bölümleri ve ağır giden engeller içerecektir. Engelleri aşan sürücü, gövde veya römorkun içindekileri devirmemeye ve aynı zamanda teslimatta geç kalmamaya çalışmalıdır.


Trucker Real Wheels APK DAYI


Trucker rolünü üstlenin, çeşitli yükleri taşıyın, para kazanın ve şehri eski haline getirin.Zor yol koşullarında becerilerinizi test edin, diferansiyel kilitleri ve düşük vitesler kullanın, zorlu dağ yollarının ve karın üstesinden gelin.Yeni tesisler açın, malları taşımak için güçlü kamyonlar kullanın , zorlu hava koşullarının üstesinden gelin, yolda kamyonlara binin, kamyoncu gibi hissedin, büyük römorklar kullanarak mal taşıyın, Ahşap, demir cevheri, arabalar, kamyonlar, traktörler taşıyabilirsiniz.


Trucker Real Wheels para hilesi Android oyun club


Gerçekçi bir kamyon fizik simülatörü, Süspansiyon yüksekliği, amortisör sertliği, en iyi off-road tutuşunu elde etmek için lastikleri değiştirin Mükemmel 2D grafikler, detaylı kamyonlar ve arabalar, Gece gezileri için çalışma farları, kamyon ve arabaların özelleştirilmesi de sizin için mevcuttur, renkleri değiştirebilirsiniz, otomobillerin tekerlekleri ve lastikleri. 30'dan fazla farklı tesis,Tüm tesisleri ve işletmeleri, basit tahtalarla başlayıp Kamyonlar ve arabalarla biten 30'dan fazla farklı kargo türünü geri yükleyin. kamyoncu olmak istiyorsanız, yollarımız oyunda size yardımcı olacak, oyunda 50'den fazla yol, 6 çeşit arazi, Orman, Tarlalar, Dağlar ve tepeler, Çöl ve Kış.


Trucker Real Wheels Mod Apk


Ayrıca oyunda zaman yarışları var, kamyonunuzu veya arabanızı alın, yarışlara katılın, liderlerin arasına girin ve tüm oyuncular isminizi bilecek. hava koşulları, gündüz ve gece değişikliği, yağmur, kar, tüm zorlukların üstesinden arabalarınızda yol alın. Sürüş sırasında diferansiyel kilidini açabilir, daha düşük vitesler kullanabilir, takviye kullanabilirsiniz düğmesine basın, motorun sıcaklığını izleyin, aksi takdirde onarımlar için ödeme yapmanız, arabayı yolda yakıtsız kalmamak için yakıt ikmali yapmanız gerekecektir.


Trucker Real Wheels Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Frontline Commando D-Da‪y APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar