Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [v1.0.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 1 Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 2 Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 3 Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 4 Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 5 Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [v1.0.19] 6

Zombie Derby Pixel Survival Para Hileli MOD APK [1.0.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakipleri yok etmek için havadaki silahları da kullanabilirsiniz. Taşıma olarak, arabalar ve kamyonlar, zırhlı personel taşıyıcı, okul otobüsü ve iyileştirme yapılan diğer araçlar var.


Zombie Derby Pixel Survival 1.0.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyunu yeniden başlattığınızda çok para sahibi olursunuz.
Zombie Derby Pixel Survival, teması bir zombi kıyameti olan harika bir projedir. Burada, oyuncular kıyamet sonrası arabalarını seçmeli ve mayınlar ve çeşitli tuzaklar şeklindeki zombi kalabalığını ve diğer tehlikeleri kırmaya çalışmak için ölüm yoluna gitmelidir.


Zombie Derby Pixel Survival v1.0.19 MOD APK


Zombie Derby Pixel Survival oyununda gaza basın ve yolunuza çıkan tüm zombileri ezin. Taşımanızı tamamen kontrol etmeye çalışın, kayak atlamalarından atlayın, çeşitli binalara bırakın ve tüm tehlikeli bölümlerin üzerinden uçmaya çalışın. Sizi mahvedebilecek çeşitli öğelerden kaçının ve her denemede sonuçlarınızı iyileştirmeye çalışın. Seviyeyi yükseltin, para kazanın ve özel bir atölyede pompalanabilen yeni arabalar satın alın.


Zombie Derby Pixel Survival Para Hilesi


Oyuncağın görseli, uygulamayı her başlattığınızda neşelendirecek şekilde çizilmiş tarzda yapılmıştır. Kağıt görüntüler ve oldukça parlak bir renk şeması, tüm bunlar birlikte oyun oturumu boyunca kullanıcılara eşlik edecek hoş bir atmosfer yaratır.


Zombie Derby Pixel Survival Hile Apk


HeroCraft'tan çeşitli otomotiv modası ve zombi kıyamet ortamı bilenler tarafından muhtemelen beğenilecek harika bir yarış girişimidir. Gerçekte, önceki dünyanın yollarında kesin bir amaca kaymakla ilgili sporun temel bir özelliğidir. 


Zombie Derby Pixel Survival Apk indir


Oyuncular, mesafeleri aşacak, bir savaşla düşman sürülerini aşacak, değerler kazanacak, görevleri yerine getirecek ve atölyede dinlenme anlarında teçhizatı geliştirmek için çalışacak. Zırh, koçbaşılar, silahlar ve çok daha fazlası, hiçbir şekilde hiçbir engeli fark etmeyen gerçek bir metal canavara garip bir otomobil göstermeye yardımcı olacaktır.


Zombie Derby Pixel Survival Apk Elmas Hilesi


Bir zombi kıyameti temalı kübik grafiklerle arcade yarışı. Oyuncu, mevcut araçlardan birini sürmeye ve çeşitli engellerle ve çok sayıda yürüyen ölüyle dolu bir parkurda ilerlemeye davet edilir. Geziler sırasında, kullanıcı rayların engebeli kısımlarını aşmalı ve enfekte olanları ezmelidir. Rakipleri yok etmek için havadaki silahları da kullanabilirsiniz. Taşıma olarak, arabalar ve kamyonlar, zırhlı personel taşıyıcı, okul otobüsü ve iyileştirme yapılan diğer araçlar var.


Zombie Derby Pixel Survival indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Tycoon Mining Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar