Poly Bridge 2 v1.51 FULL APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Poly Bridge 2 v1.51 FULL APK 1 Poly Bridge 2 v1.51 FULL APK 2 Poly Bridge 2 v1.51 FULL APK 3 Poly Bridge 2 v1.51 FULL APK 4 Poly Bridge 2 v1.51 FULL APK 5 Poly Bridge 2 v1.51 FULL APK 6

Poly Bridge 2 1.51 FULL APK - en son sürüm - Android için Ücretsiz indirin! Köprü yapma oyunu apk. Hayal gücünüzden ve yaratıcılığınızdan en iyi şekilde yararlanın!


Poly Bridge 2 v1.51 AÇIKLAMASI


Bir köprü inşa ediyorsanız, onu çeşitli inşaat malzemeleriyle karıştırabilirsiniz, bu nedenle bir köprü inşa etmenin birçok yolu vardır - tek sınırlama bütçenizdir. Yüksek hassasiyetle ideal bir köprü oluşturmak için özel bir ızgara sistemi de kullanabilirsiniz.  Hayal gücünüzden ve yaratıcılığınızdan en iyi şekilde yararlanın!


Köprü yapma oyunu apk indir


Köprü yapımında Android için ilginç bir simülatör. Bu oyunda çeşitli köprülerin yapımından sorumlu olacak bir mühendis rolünü oynayacaksınız. Bu bulmacada fiziğe dayalı 100'den fazla benzersiz seviye bulacaksınız. Süspansiyon, rampa ve atlama köprüleri oluşturun ve hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı birleştirin. Köprüler inşa etmek ve eğlenmek için çeşitli parçaları kullanın. Köprüler kurmada başarılı olun ve üzerlerinde araba ve kamyon taşıyarak güçlerini test edin. Oyunun tüm başarılarını alın ve mükemmel sonuçlar elde edin. 


Poly Bridge 2 v1.51 Ücretsiz indir


Bir seviyenin işe yarayacağı yol, sadece bir araba diyelim ve bir boşluk var ve o arabayı geçmek için bir köprü inşa etmeniz gerektiğidir. Aracın diğer tarafa güvenle geçebilmesi için köprü yapmak amacıyla kullanabileceğiniz ahşap ve metal gibi birçok farklı parçaya sahipsiniz. Diğer tarafa geçmek ana hedeftir, eğer köprü bundan sonra düşerse, o zaman yine de bir galibiyet olarak sayılır.


Poly Bridge 2 Apk İndirBir köprü inşa etmenin çok kolay olduğunu düşünebilirsiniz, ancak düşündüğünüzden çok daha zordur. Yapısal olarak sağlam olduğundan emin olmalısınız. Bu işe mühendislik şaheserleri yapmak isteyerek girdim, ama durum hiç de öyle değildi! Arabanın onu geçmesi umuduyla bir şeyi bir araya getirmeye başladım.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar