The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [v187.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [v187.4.0] 1 The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [v187.4.0] 2 The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [v187.4.0] 3 The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [v187.4.0] 4 The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [v187.4.0] 5 The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [v187.4.0] 6

The Bonfire 2 Hileli Full MOD APK [187.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ödüllü bir hayatta kalma simülasyon oyunu ve oldukça popüler olan The Bonfire Forsaken Lands'ın devamı niteliğindedir.


The Bonfire 2 187.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyunun tam sürümünün ücretsiz satın alınması (oyunun ana menüsünde, satın alma işlemini başlatın ve beliren hata penceresini kapatın).
Benzer özelliklere sahip oyunlar artık oldukça popüler ve oyuncular tarafından oldukça dikkatli seçiliyor. İnsan hayatta kalma simülasyon oyunu her zaman tüm oyuncuların kalbinde önemli bir yere sahiptir. Bonfire 2 Uncharted Shores Full Version  oldukça popüler ve mevcut hayatta kalma oyunlarındaki oyuncular tarafından çok beğeniliyor.


The Bonfire 2 v187.4.0 MOD APK


Oyun, onu deneyimlemek isteyen oyuncular için en iyi seçimdir. Oyunun günümüzde oldukça popüler olmasına kısmen yardımcı olan şey oyuncunun iyiliğidir. Birçok dilin desteği ve harika oyun özellikleri, oyunu birçok ülkede popüler hale getirdi. Oyunu doğrudan deneyimleyen oyuncular her zaman doğru ve pratik incelemelere sahiptir. Oyunun üstünlüğünü ve karmaşıklığını hissetmek için oyunu ve deneyimi indirin.


The Bonfire 2 Hile Apk


Bonfire 2, hayatta kalma deneyimi hakkında oldukça iyi bir oyundur. Doğrudan hayatta kalma hissini yaşayacağız ve kendi hayatta kalma planlarımızı oluşturacağız. Oyuncular, yarattıkları ve oyuna koydukları fikirlere bağlı olarak kendi şehirlerini tasarlayacaklar. Oyun, farklı bir şehir için kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Bir şehir inşa etmek oyunun ilk adımıdır ve ardından yarattığınız kaynakların yönetimi gelir.


The Bonfire 2 Uncharted Shores İndir


Doğrudan yönetim, yönetsel yeteneklerinizi uyandırır. Şehirdeki işçiler de oyuncunun takdirine göre yönetiliyor. Oyundaki her işçi farklı kişiliklere sahip olacak. Kişilik, oyunun önceden oluşturulmuş özelliklerine göre belirlenir. Bu deneyimlemesi eğlencelidir, oyunculara gerçek bir his verir ve oyunda canlıdır. Şehirleri bulmak ve kendi ülkeniz gibi özgürce ticaret yapmak için dünya haritasını keşfedin. Oyuncunun kaynakları yönetmek ve oyunun oynanışına erişmek için binaları konumlandırırken dikkatli olması gerekir.


The Bonfire 2 Uncharted Shores Full İndir


Oyun, oyuncular için yeni bir deneyim. Özel bir şehir tasarlamak ve onu korumak için stratejiler geliştirmek oyuncular için gerçek bir zorluk ve iyi bir deneyimdir. Oynanış basittir ancak dövüş becerileri gerektirir ve oyuncudan özel planlar gerektirir. Oyuncular, şehirlerinin kaynaklarını planlamalı ve korumaya çalışmalıdır. Oyun öğeleri çiftlik oyunlarına benzer, ancak yapı daha iyi ve daha karmaşıktır.


The Bonfire 2 apk hilesiz


Canavarlarla savaşmak ve düşmanlarla savaşmak kaçınılmazdır. Bu nedenle, oyuncuların odaklanıp oyun oynamasını ve şehri savunmak ve maçları kazanmak için net savaşlar yapmasını gerektir. Oyunun gereksinimleri, oyuncuyu oyun öğelerinin doğru yönetimi hakkında düşünme yolları konusunda eğitir. Bonfire 2, oyunculara oyunu tecrübe ederken deneyim, savaş ve farklı becerilerin hissini verir.


The Bonfire 2 full version APK


Bonfire 2 özellikleri, oyuncu derecelendirmelerinde yüksek puan almıştır. Oyun, bir günde kaynak oluşturmanıza, üretmenize ve toplamanıza izin verir. Oyuncular, şehirlerinde düzenler tasarlamakta özgürdür, tutkularını açığa çıkarırlar. Binaların konumu da önemlidir ve oyuncunun yerleşim yerinin kaynaklarını ve sonuçlarını korumada önemli bir rol oynar. Oyunda gece, günün en ihtiyatlı ve yoğun zamanıdır.


The Bonfire 2 apk Türkçe


Oyuncular, gece ortaya çıkan canavarlar ve düşmanlarla savaşmalıdır. Rastgele oluşturulmuş bir dünya haritası ve oyuncuların heyecan verici yerleri keşfetmelerine yardımcı olur. Oyuncular diğer şehirlerle sosyalleşebilir ve ganimet alışverişi yapabilir. Her köylü, gücü, çevikliği ve meyve zekasıyla benzersiz bir orijinaldir. Becerilerin kişiselleştirilmesi yeni bir şey çünkü aynı özelliklere sahip hiçbir oyun geçmedi. Oyuncular şehir sakinlerini seviye atlayabilir ve yaratabilirler. Oyuncular ayrıca kendileri için silah, zırh yapma ve şehirlerini donatma becerisine sahiptir.


The Bonfire 2 full apk


Oyuncunun isteği üzerine ahşap toplama problemleri alt kazıma yapılmıştır. Deneyim sırasında oyunun karşılaştığı nadir sorunları düzeltin. Hırsız şu anda taşı çalamıyor, bu oyunda bir delik ama zamanla düzeltildi. Oyuncular tarafından deneyimlenen ve deneyimlenen parçaları güçlendiren küçük hatalar düzeltildi. Oyunun incelemeleri her zaman doğru görüşe sahip gerçek, profesyonel oyuncularla ilgilenir. Her kız, The Bonfire 2'ye hayran olan oyuncuya dikkatlice düşünür.


Bonfire 2 Uncharted Shores indir (MOD, Tam Sürüm / Full)


Bir önceki android oyun Zero City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar