Animal Warfare Para Hileli MOD APK [v2.8.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Animal Warfare Para Hileli MOD APK [v2.8.4] 1 Animal Warfare Para Hileli MOD APK [v2.8.4] 2 Animal Warfare Para Hileli MOD APK [v2.8.4] 3 Animal Warfare Para Hileli MOD APK [v2.8.4] 4 Animal Warfare Para Hileli MOD APK [v2.8.4] 5 Animal Warfare Para Hileli MOD APK [v2.8.4] 6

Animal Warfare Para Hileli MOD APK [2.8.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayvan ordunuzu altın ve şan kazanmak için savaşa göndermeden önce aslanlar, köpekler, ayılar ve daha fazlasıyla doldurun


Animal Warfare 2.8.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Yeterli oyun paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Güçlü bir ordu, bir savaşı kazanmak için en iyi araçtır. Bir savaşa başlamadan önce, ulusların ordu için ordu ve teçhizatı hazırlamaları gerekecek. Gerçekte, ordu insandır ve insanlar bir ordu yaratmanın temel insan kaynağıdır. Age of Empires, RA2 ve diğerleri gibi popüler savaş stratejisi başlıkları da popülerdir. Oynayan oyuncu kesinlikle bu oyunların ortak noktasını görüyor çünkü hepsi insan görünümlü oyunlar. Peki, hayvanların bir ordunun ana savaşçıları olduğunu gördünüz mü? Ve bu , oyuncuların deneyimlemesi için Animal Warfare oyununda ortaya çıktı.


Animal Warfare v2.8.4 MOD APK


Animal Warfare oyununda, son derece göz alıcı bir grafik stiline sahip diğer mevcut oyunların aksine, bu oyun buna karşı çıkıyor. Oyun, oyunculara daha çok boyutlu görünümler getirmek için bugün hala en modern grafik formatı olan 3D'ye sahip. Oyuncular, oyunu oynarken gerçeği hissedebilirler ve bu da oyuncunun deneyimini yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Ancak bu oyunu bu kadar benzersiz kılan ve oyuncuları çeken şey, oyunun olağanüstü tasarım stili. Oyun, oyuncuların daha önce deneyimlediği birçok kendi kendine oyunda olduğu gibi karmaşık bir tasarım kullanmaz, ancak oyuncuyu basitleştirir. Hayvanlar, diğer oyunlarda olduğu kadar sorunsuz tasarlanmayacak, yüz kısımları olmayan geometrik bir tarzda tasarlanacak. Oyuncu bir kaplanı kolayca hayal edebilir, ancak diğer oyunlar kadar pürüzsüz olmayacaktır. Bu basit tasarım stili nedeniyle, oyun, oyunculara nispeten yeni bir deneyim sunmayı başardı. Ve aynı zamanda oyunun başarısına da önemli bir katkı sağladı.


Animal Warfare 2.8.4 Para Hile Apk


Bu oyunda oyuncuların kazanması için en önemli faktörü oluşturacak şey oyuncunun taktikleridir. Oyuncu, diğer hayvanlara saldırmak için bir hayvan ordusunun lideri olarak oynanacak, bu nedenle oyuncunun görevi kazanmak için bir strateji geliştirmektir. Oyuncu bu rolü iyi yapabilirse, kazanmanız sizin için çok zor olmayacaktır. Oyunun oynanışı ve dövüş tarzı, oyuncunun bir takım oluşturması ve onu savaşmak için kullanması nedeniyle basittir. Maç başladığında, her iki ordu birlikte savaşmak ve maçın galibini bulmak için birlikte koşacak. Yok edilen ilk ordu kaybeden olacak ve kazanan hayatta kalacaktır. Oyunun taktikleri hangi aşamada? Bu, oyuncuların takımın savaşa girmeye başlaması için düzenleme yapmaya başladığı andır. Oyuncuların maçı kazanmak için doğru bir diziliş ayarlaması gerekir. Ama bunu yapmak için Oyuncu öncelikle hayvanların oyundaki tüm yeteneklerini anlamalıdır. Uzun menzilli saldırı yapabilen hayvanlar daha fazla kıza neden olmak için arkaya yerleştirilmeli ve tankçılar arka sırayı korumak için önde durmalıdır. Ayrıca, işleve bağlı olarak, oyuncunun askerlerin gücünü en üst düzeye çıkarmak için uygun bir pozisyon bulması gerekir.


Animal Warfare Hile Apk


Oyun, oyuncuları benzersiz yeteneklere sahip birçok hayvanla çok çeşitli bir hayvan dünyasına getirecek. Oyunda oyuncu zürafalar, kurtlar, aslanlar, filler gibi birçok hayvanı ve savaşmak için diğer birçok hayvanı kontrol edebilir. Oyuncuların toplaması için Normal, Destansı ve Efsane sırasına göre farklı yetenek ve güçlere sahip üç gruba ayrılacaklar. Oyun, renkleri mavi, mor ve sarı renklere göre kolayca ayırt etmek için kullandı.


Animal Warfare apk indir


Her hayvanın kendine özgü becerisi de olacaktır; örneğin tilki Burrow becerisine sahip olacak, düşmanın arkasına gizlice girmek için tüneller kazacak. Veya Kanguru sıradan bir hayvan ama fiziksel gücünü rakibini hareketsiz kılmak için kullanabilir.


Animal Warfare Apk Oyun İndir Club


Oyuncunun rakipleri gün geçtikçe daha da güçlenecek, bu yüzden onlara karşı koymak için bir şeyler yapmaları gerekiyor. Ve bunu yapmanın yolu, toplanan kaynakları savaşçılarınızın seviyesini yükseltmek için kullanmaktır. Her seviye atladığınızda, oyuncunun savaşçısı birçok istatistik kazanacak ve eskisinden çok daha güçlü hale gelecektir. Oyuncular vahşi kurtlar, ayılar ve diğer birçok tehlikeli hayvan gibi güçlü patronlarla savaşabilirler.


Animal Warfare İndirin (MOD, Para Hilesi)


Önceki android oyun olan CSR Classics APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar