Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 1 Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 2 Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 3 Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 4 Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 5 Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.9] 6

Nokta Sırası 2 Reklamsız Hileli MOD APK [1.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli mantıksal algoritmalar ve davranış çizgileri oluşturarak entelektüel potansiyelinizi harekete geçirmenizi sağlar


Nokta Sırası 2 1.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Nokta Sırası 2, tüm dünyada muazzam bir popülariteye sahip olan popüler oyunun devamı niteliğindedir. Tasarımı minimalist ve basittir. Oynanış, çeşitli aşamalardan geçmek için aynı renkteki noktaları doğru şekilde düzenlemeyi gerektirir. Bazen bunu doğru yapmak için çok fazla ustalık ve iyi tepki uygulamak gerekir. İki Nokta, oyuncunun seviyeden seviyeye geçmesine izin verir. 


Nokta Sırası 2 v1.0.9 MOD APK


Ortaya çıkan zor görevleri çözerken sadece farklı renkteki noktaları birleştirin. Nokta Sırası 2 oyununda tüm bulmacaları doğru bir şekilde çözmek için yaratıcılığı ve analitik becerileri uygulamanız ve sonraki adımları tahmin ederek stratejik düşünmeniz gerekir. İzlenecek yol sırasında, oyun alanında üstesinden gelmeniz gereken çeşitli zorluklar ortaya çıkar.


Nokta Sırası 2 Para Hilesi


Nokta Sırası 2 birçok akıllı telefon sahibinin kalbini kazanan dünya çapında popüler bulmaca oyununun devamı niteliğindedir. Tüm süslenmiş dramaturji, farklı renklerin kombinasyon noktalarının etrafında durur. Oyuncu çeşitli aşamalardan geçer ve aynı zamanda belirli bir sırayla puan toplar. Zor problemleri çözmek sabır, konsantrasyon ve titizlik gerektirir.


Nokta Sırası 2 Hile Apk


Oyuncunun temel amacı, farklı renkteki kupaları bir araya getirmektir. Yeni bir seviyeye ulaşmak için görevi doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir. İkinci oyun turundan başlayarak, oyuncu yavaş yavaş heyecan verici maceralara atılır. Her yeni seviye, yeni koşulların ortaya çıkmasıyla ilişkilidir ve karmaşık olan daha fazla engel ortaya çıkar. Zincirleri farklı şekillerde bağlayın: dikey ve yatay. Kapanırken, bir yarım tonun öğeleri, içindeki dairelerle birlikte kaybolur.


Nokta Sırası 2 Apk indir


İki Nokta yaratıcılığı harekete geçirir. Çeşitli mantıksal algoritmalar ve davranış çizgileri oluşturarak entelektüel potansiyelinizi harekete geçirmenizi sağlar. Benzer bir taktik, çok okuduğunuz tüm seviyeleri doğru bir şekilde geçmenin yoludur. Oynamak, seviye sayısı için bir tür rekor sahibidir. Oyunda yaklaşık üç bin (2876) seviye var. Her yeni aşama heyecan verici maceralar ve entelektüel çabalardan oluştuğu için oyuncular sıkılmayacak.


Nokta Sırası 2 Level Hilesi


Oyunun tek oyuncu moduna odaklanması nedeniyle oyuncular istedikleri zaman noktaları birleştirme imkanına sahip oluyor. Nokta Sırası 2, sabit bir İnternet bağlantısına bağlı değildir, bu nedenle bulunduğunuz yerden bağımsız olarak her zaman seviyeye devam edebilirsiniz. Sizi durdurabilecek tek şey cihazınızın şarj seviyesidir.


Nokta Sırası 2 Para Hilesi


Oyun, yüksek estetik düzeyde yapılmış güzel grafiklere sahiptir. Basittir ve akıllı telefonunu kullanarak çeşitli oyunlarda vakit geçirmeyi seven herhangi bir oyuncunun farkında olmadan dikkatini çeker. Ses net, güçlü ve derindir, özlü olan ancak harika çalışan özel efektlerin en küçük nüanslarını taşır. Nokta Sırası 2 geliştiricileri en küçük ayrıntıları düşünmüşlerdir. Animasyon ve genel tasarım mükemmel.


Nokta Sırası 2 indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Tanks Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar