Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [v1.0.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [v1.0.20] 1 Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [v1.0.20] 2 Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [v1.0.20] 3 Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [v1.0.20] 4 Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [v1.0.20] 5 Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [v1.0.20] 6

Virtual Truck Manager 2 Hileli MOD APK [1.0.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir kamyon şirketi geliştirmek veya lojistik becerilerinizi test etmek istiyorsanız tam size göre.


Virtual Truck Manager 2 1.0.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam izlemeden ücretsiz öğeler edinebilirsiniz.
Virtual Truck Manager 2, oyuncunun bir kamyon şirketinin sahibi olduğu bir ekonomik simülasyon oyunudur. Faaliyetinin başlangıcında, kullanıcı bunun için bir kamyon ve bir sürücü satın alabilecek. Kar elde etmek için, malların taşınması için en karlı yollara karar vermesi gerekecek. Başarılı çözümler, ilk günlerden kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Kazançlar, filoyu genişletme, yeni sürücüler ve servis personeli işe alma, ayrıca şirketin altyapısını ve lojistiğini geliştirme fırsatı sağlayacaktır. 


Virtual Truck Manager 2 v1.0.20 MOD APK


Virtual Truck Manager 2, bu arcade simülatörü, iyi geliştirilmiş oynanışı, gerçekçiliği, yetkin lojistik manevraları düşünmek için geniş kapsamı ve şirketin gelişimi için stratejik hareketleri ile sizi şaşırtacak. Bus Simulator tarzı oyunları sevenlerin hiç yabancılık çekmeyeceği harika bir kamyon oyunudur. Başlangıç olarak, ilk kamyonu satın almanız, bir sürücü ve zamanla bir tamirci tutmanız, malları teslim etmek için en yetkin ve uygun maliyetli rotayı düşünmeniz ve ayrıca oyunun olaylarının gerçekleştiği şehri geliştirmeniz gerekir.


Virtual Truck Manager 2 1.0.20 Para Hile Apk


Çalışanları işe almak, sürücüler için bir ehliyet almak, ücretleri ve çalışma programlarını kontrol etmek, yeni araçlar satın almak, bunlara servis ve onarım yapmak, daha geniş bir ürün yelpazesi - tüm bu hususları kontrol etmeniz gerekir. Ayrıca, depo alanlarını gerçek bir lojistik merkezine dönüştürebilir, yeni kargo terminalleri inşa edebilir, binlerce ton çeşitli malları teslim edebilir ve malların taşınması sürecini kurabilirsiniz, böylece her şey mümkün olan en kısa sürede ve minimum maliyetle gerçekleşir.


Virtual Truck Manager 2 Hile Apk


Çevrimiçi kamyon simülatörü oyunu, kamyon şirketinizi geliştirmenin yanı sıra sürücülerin yönetimi ve kamyon satın alma konusunda size birden fazla lojistik beceri kazandırır. Nakliye yönetimi uygulaması veya kamyon ve lojistik simülatörü arıyorsanız, oyun tam size göre. Bu kurumsal kamyon oyunu, bir kamyon şirketi geliştirme stratejinizi geliştirmek için becerilerinizi test eder. Virtual Truck Manager 2 sadece bir havaalanı, demiryolu veya liman kralı oyunu değildir. Oyunda, birden fazla deneyim edinme, küçük ve kurumsal bir kamyon şirketini yönetme ve ayrıca şehir inşasından sorumlu olma şansınız olacak.


Virtual Truck Manager 2 Apk Son Sürüm indir


Bu kiralık kamyon oyununa katılmanız ve yaptığınız tüm planları dikkatlice düşünmeniz gerekir. Yüksek performanslı kamyon satın alın ve deneyimli teknisyenleri ve sürücüleri işe alın. Tüm kamyon lojistiği becerilerini elde etmeyi hedefliyorsanız ve bir kamyon kralı ve kurumsal CEO olmak istiyorsanız, bu yüzden kesinlikle bu oyunu seveceksiniz. Sanal kamyon yöneticisi 2 oyunu, lojistik ve kendi nakliye şirketinizi yönetmeniz için size meydan okuyor. Kamyon ve treyler satın almaktan, gerekli sayıda çalışanı işe almaktan ve çalışanlarınızın dinlenip yeterince uyuduğundan emin olun ve kamyoncu ehliyetinizi daha iyi yükleri kabul edecek şekilde yükseltin.


Virtual Truck Manager 2 Kamyon Hile Apk


Kamyonlarınızın bakımına odaklanın ve hedefe ulaşabilmeleri için araçlarınıza zamanında yakıt ikmali yapın. Bu oyun, kullanılmış kamyonların yanı sıra yeni kamyonlar da satın almanızı sağlar. En yeni kamyonları satın alın ve birden fazla kamyon modeli seçilebilir. Ekip olarak birlikte sürebilir ve aynı anda birden fazla aracı yönetebilirsiniz. Deneyimli sürücüleri işe alın ve maaş, ehliyet ve geri kalan önemli şeyler gibi ihtiyaçlarını karşılayın. Binlerce ton mal ve kargoyu taşıyın ve zamanında sevk edildiklerinden emin olun. Geniş bir teslimat listesinden seçim yapabilirsiniz. Küçük deponuzu ana lojistik merkezine inşa edin ve yeni kargo terminalleriyle genişletin. Şehir içi ulaşım için küçük kamyonlar satın alın, malları tedarikçilerden depoya ve depodan şehir konumunuzdaki yerel firmalara teslim edin.


Android Kamyon Oyunu apk


İstediğiniz gibi bir imparatorluk kurun ve başarınız stratejinize ve malları zamanında nasıl teslim ettiğinize ve şehirleri daha hızlı nasıl inşa ettiğinize bağlıdır. İlk önce hangi rotayı kuracağınıza, hangi şehirlerin arza ihtiyacı olduğuna ve kamyon alıp satarken ve çalışanları yönetirken vereceğiniz karara odaklanmanız gerekir. Bu ulaşım yönetimi uygulamasındaki stratejiniz, aldığınız ödüller üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Bu kamyon kralı oyunu birden fazla özellik içerir ve lojistik becerilerini, iş seyahati yöneticisini ve çevrimiçi olarak nasıl kamyon kiralayacağınızı oluşturmaya yardımcı olur. Arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, bu kamyon şirketi oyunu, ortaklıklar açmanıza ve birlikte büyümenize izin verecektir.


Virtual Truck Manager 2 indirin (MOD, Reklam Hilesi)


Bir önceki android oyun Hit Master 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar